Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Činjenično ispada da smo mi Srbi izuzetno glupavi.
Najača potvrda je da ako su jesenas glupi naprednjaci uspeli razbiti one prilično brojne proteste, tu nema sreće..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Mомо знаш ону народну мајка неда сису док дете не заплаче
 
Kakve veze ima sto je drugi proizvodjac ? U pitanju je sloga i sto su izgurali zasad ono sto hoce .
P.s. Neznam zasto , i volio bi da nisam u pravu , al mislim da kod nas nista samoinicijativno pa dalje slozno nemoze da uspije , nema sanse . Sto smo takvi , neznam .Nema sloge , a nema ni hrabrosti nesto. Pogotovo mi Srbi , pa uz nas i muslimani i ostali .
Hrvati su kolko tolko drugaciji , malo sloge kad zapne kod njih ipak ima , al su povodljivi opet olako.
Dokazi su u istoriji kolko oces . Npr mozda najveca greska Srba u istoriji , kad niko nije ni zucnuo , a u pribliznom periodu Hrvati su se skupili par stotina hiljada u roku par sati.
Samo se treba vratiti u 70e godine proslog vijeka i vidjeti kako smo mi Srbi reagovali kad smo matirani jednim potezom za sva vremena . Niko nije zucnuo a kamoli na ulicu.
Jak standard i odsustvo praznih priča.Daleko je to od složnosti za kojom treba čeznuti.Čist kapitalizam i borba za stečeni kapital.Pogotovo što se njima otvoreno preti oduzimanjem zemlje,pod plaštom otkupa.

Dok kod nas vlada malo drugačiji rezon.

Puno demagoga i stručnjaka za svetsku politiku,prilika na berzi,poznavaoca duboko skrivanih tajni i ostalih varnica :D
 
Da Holandija sada ima ovakvo stanje u finansijama , paori ne bi protestvovali :

Bankarski sistem Srbiji, finansijski sistem u celini kao i naše javne finansije su u izuzetno dobrom stanju. Bankarski sistem ima punu stabilnost i punu likvidnost. Devizne rezerve zemlje su na istorijskom maksimumu na 21,2 milijarde evra mi smo kupili i ove godine već intervenisali na tržištu sa 400 miliona evra - rekao je Vučić.

Dodao je da država povećava rezerve zlata i da su one na največem nivou u istoriji.

- Imamo pet milijardi evra na računu, imamo dovoljno para, imamo dovoljno za sve što nam treba. Pare sada poskupljuju - ljudi treba da troše pare i da ne brinu - penzije će pratiti plate, povećanje će biti više od 10 odsto i o tome ćemo razgovarati u junu - istakao je Vučić.
 
Da Holandija sada ima ovakvo stanje u finansijama , paori ne bi protestvovali :

Bankarski sistem Srbiji, finansijski sistem u celini kao i naše javne finansije su u izuzetno dobrom stanju. Bankarski sistem ima punu stabilnost i punu likvidnost. Devizne rezerve zemlje su na istorijskom maksimumu na 21,2 milijarde evra mi smo kupili i ove godine već intervenisali na tržištu sa 400 miliona evra - rekao je Vučić.

Dodao je da država povećava rezerve zlata i da su one na največem nivou u istoriji.

- Imamo pet milijardi evra na računu, imamo dovoljno para, imamo dovoljno za sve što nam treba. Pare sada poskupljuju - ljudi treba da troše pare i da ne brinu - penzije će pratiti plate, povećanje će biti više od 10 odsto i o tome ćemo razgovarati u junu - istakao je Vučić.
335692897_746781507097172_5240218741918727080_n.jpg
 
Da Holandija sada ima ovakvo stanje u finansijama , paori ne bi protestvovali :

Bankarski sistem Srbiji, finansijski sistem u celini kao i naše javne finansije su u izuzetno dobrom stanju. Bankarski sistem ima punu stabilnost i punu likvidnost. Devizne rezerve zemlje su na istorijskom maksimumu na 21,2 milijarde evra mi smo kupili i ove godine već intervenisali na tržištu sa 400 miliona evra - rekao je Vučić.

Dodao je da država povećava rezerve zlata i da su one na največem nivou u istoriji.

- Imamo pet milijardi evra na računu, imamo dovoljno para, imamo dovoljno za sve što nam treba. Pare sada poskupljuju - ljudi treba da troše pare i da ne brinu - penzije će pratiti plate, povećanje će biti više od 10 odsto i o tome ćemo razgovarati u junu - istakao je Vučić.
Onomad i Bajden reče da je inflacija u Americi "transatory",a pogledaj ih danas :D
 
Marina je pobedila...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
A Marina je gospodja Marinko 🤣
Ali koja razlika u lajkovima . Ovo nisam dugo video . Izgleda da ce biti tacno da je vazno ko broji glasove . Ovaj izgleda ne vlada ni sa 10% ukupnog stanovnistva .

@nedeljkosavic012 - ne hvalis se . Bio danas na novoj potpredenik stiga - Milan , zaboravio sam prezime . Prica o nekim protestima i govorio o zitu . Kaze ulaganje 150.000 po Ha a cena nikakva i da bi trebao rod od 6 tona da se bude na nuli a prosek u Srbiji je 4,7 tona po Ha. Ako je to tacno sto je rekao minus ne gine .
 
moze li neko da mi objasni kako se računa potrosnja, npr sijalica je 12v 18w, koliko bože da gori na akumulatoru 12v12ah, kako se to racuna?
 
To Momo, ti si izgleda pazio na času..:haha:
Ili si po kazni prepisivao formulu 50 puta, kako je naš nastavnik 'uterivao' znanje učenicima u glavu.
 
Nek neko napomene za zanimljivu temu i jaako bitnu . Bili mi na slavi izmedju ostalih komsije , oboje nastavnici u osnovnoj skoli , a i drug mi predaje matematiku ,kad su ispricali kolko djeca sad neznaju nista ,da se najezis ? Nikoga to nebrine . Strasno , kazu cak da je mnoogo djece za poslati logopedu, psihologu ,itd .
Kazu borba je za tablicu mnozenja , pravilan izgovor ,... katastrofa .
 
Sada sva deca u početnim razredima uglavnom 'odlični' u školi..:osmeh:
Niko više ne ponavlja razred, niti ima stresove od škole, pa prema tome i nivo znanja..
 
Ajde Momo kako djeca neznaju ništa?
Znaju oni svašta samo ovi učitelji stalno pitaju baš ono što djete nezna. Kao da osjećaju gdje je tanko znanje pa namjerno baš to pitaju.:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh