Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako ovo ne zaustavi tzara ne znam šta će
 
Ako može mala pomoć oko elektronike.
Ir dioda 850 nm 5w.
Na koji napon mogu da je priključim da je iskoristim maksimalno a da ne izgori? Ima hladnjak.
 
Одвлачење пажње само од чега? Још нису објавили слике или нешто слично само потврду обарања. Кинези су уочили на мору и тамо су га оборили. Генерално појава на пацифику.
 
i vanzemaljci mrze Ameriku,sto je ne sravne kad ne znaju za dosta, svuda se mesaju kao zacin

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Mrle na Dori napravio dar mar.....digao Jevropu na noge :p ...nema ni jedna guja ispod kamena da ga ne tumači i ne osuđuje
 
Poslednja izmena:
Tako nešto u tom smislu.,,,osuda ruske agresije na Ukrajinu koju personifikuje Mrle svojom pojavom leiberalne Evrpe
 
Nije to poenta . Misli se ina tursku i siriju . Odnos zrtava je otprilike 85 prema 15 ili tako nesto vise u Turskoj , pa zato uglavnom kazemo Turska ,
 
Momo
Za siriju se nazalost ni nezna podatak jer im gotovo ni ne stize pomoc zbog sankcija
Veci deo koji je pogodjen zemljotresom kontrolise opozicija pa je to jos veci problem
Nema negde ni struje,kopali su bukvalno plasticnim kablovima zemlju tj rusevine i tako to...ocaj
 
Mislim da je Moma u ovom slucaju u pravu . Epicentar je ipak vise u Turskoj . Do Alepa ima dosta kilometara a u ostalim gradicima gradjevine su dosta manje pa je sansa za pogodjene bila veca . Ali sam ubedjen da Turci nece istinu reci . Vec smanjuju od prosle procene da je trenutno ispod rusevina 50.000 . Narod polako besni i bice tamo svega i svacega .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh