Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rekli su da neznaju jos , javice. Neki osmougaoni objekti.
Licno mislim da se neko zajebava ,kao krugovi u zitu , a dobio inspiraciju kineskim balonom.
 
Pa kako ne znaju.?Takva sila, pa sta im radi ta PVO, kad dizu avione.?Kanda nema raketa, sve dali Zelenom
 
pre nekih nedelju dana se desila ekoloska katastrofa u drzavi ohajo,cisterne sa vinil hloridom su se prevrnule,posto pretakanje nije bilo moguce pa su resili tako sto su postepeno sagorevali tj vrsili eksplozije
o tome se ne prica uopste tamo,novinari su hapseni ko je izvestio o tome
pa sad kazu da ovo sa nlo vrte da spinuju i pokriju tu pricu

druga teorija je da se ispostavilo da su kinezi stv imali balon za prikupljanje podataka a da ameri to nisu skontali i onda sta ces daj pricu o tome da vanzemaljci napadaju pa sad balona i tih objekata koliko hoces
 
Na teletekstu hrt pišu da Kinezi optužuju amere da oni takve balone koriste cijelu prošlu godinu iznad Kine.
Lete te sprave na velikim visinama pa djeluju kao sirotinjski sateliti. Sateliti su skupi a ovako dobiju dobre informacije iz relativno jeftinih uređaja.
Neznam kako upravljaju njima a ako je samo praćenjem strujanja zraka onda je za očekivati da ih ima mnogo više i da se otkriju i iznad drugih područja.
 
@obradmiki jeste, sigurno, ostali samo na pistoljima :ROFLMAO: . To isto kao da kazes kako su Rusi slabi i sta im radi PVO kada im Ukrajinci malo malo pogode Belgorod, jednom mesecno. Pa nisu te velike sile lude da daju nista sem starih zaliha, niti su lude da krenu u rat bez ozbiljnih rezervi oruzja.
 
Klasično izvlačenje novca iz budžeta. Zaposleni su na rts-u i dobijaju platu za to. Emisije koje vode se prave sa opremom i zaposlenima sa rts-a u privatnim produkcijama koje su otvorili na ime prijatelja, brata, kuma, i onda te emisije po paprenim cenama prodaju rts-u.
 
Jasno mi je da su to sve neke jajarice koje samo gledaju kako da napune džepove a po cenu prevare ..
I ono što jedu po selima ništa ne plaćaju izgleda, nego se samo grebu..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
ma sad su se setili da memedovic navodno uzima velike pare hahahaha
kviz postoji vec 6-7 godina i sad su problem plate
zulja ih jovan opasno zbog rio tinta

a ova likusa ni kriva ni duzna sad da ne spomenu samo jovana morali jos nekog da uvale u pricu

i to izjavi u udarnom terminu pazi cuda pinku u emisiji hit tvit neki lik koji je postao clan upravnog odbora rts-a 2020 i to na predlog onog pedera azdejkovica i glumca Bule Goncica koji je usao u vucicevu bulju vec odavno

a ova ujdurma pocela jer se navodno maja gojkovic min za kulturu probudila iz mrtvih jer je ukinuta neka emisija na rtsu a ona poslala pismo bas tom klancaseku i direktoru bujosevicu

i sad tema u srbiji 3 dana plate na rtsu

naprimer ove godine bice neka serija deca kozare...rts izdvojio za nju 1mil 560 hilj evra-producent serije pevac Zeljko Joksimovic tj njegova firma
 
Pa glupo je da RTS da lovu, a Joksimovic tj. njegova firma rasporedjuje budzet i nadgleda snimanje.
 
Pa glupo je da RTS da lovu, a Joksimovic tj. njegova firma rasporedjuje budzet i nadgleda snimanje.
Pa naravno da je glupo ali lik to nije spomenuo nego bas memedovica za nesto sto snimi u leto 30dana dobije 34hilj i rts to daje gotovo nekoliko meseci tokom godine...jednom nedeljno ide kviz lako izracunati,verujem da ima dana kada snime i po 2 emisije(u tih 30dana) znaci 6 7 meseci mozda i vise mu dodje ta plata
Jbg voleo bih i ja da sam memedovic
 
Банат, вест од пре неколико дана. Било и на тв. Евакуисали становништво под морање и отворили цистерне. А што се мора није тешко.
 
Video sam . Ima dosta o tome na yutube . Ne deluje mi da se nesto skrivalo kako je Lule napisao . Samo se posle par sati desio zemlj. u Turskoj pa su samo o tome pricali .
 
Za jednu tako veliku drzavu kao sto je ohajo jeste bitna jer se toksicni oblak ide po celoj drzavi a najgore sto je otisao ka reci misisipi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh