Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ма друже ма мени је жеља да момак који видисе да пуно зна пуно чита има пуно слободног времена ово мислим преко зиме да почне да сам закључује ово те ја хвалим као озбиљног човека и још да кажеш коће бити председник фс србије
 
Ма друже ма мени је жеља да момак који видисе да пуно зна пуно чита има пуно слободног времена ово мислим преко зиме да почне да сам закључује
 
Tapatalk nešto pozeleneo?

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Evo vam ono o cemu sam danas napisao . Turska se posle ovoga nece dugo oporaviti a za koji mesec narod ce ici u skidanje Erdogana .
Screenshot-2023-02-09-21-36-02-547-com-android-chrome.jpg
 
Odma nakon zemljotresa , negdje sam procitao , ili cuo , da je ovo izgleda najgori zemljotres u istoriji , pisao sam , nemogu samo da se sjetim gdje cuh to , zvucalo mi cudno , ....
 
Odma nakon zemljotresa , negdje sam procitao , ili cuo , da je ovo izgleda najgori zemljotres u istoriji , pisao sam , nemogu samo da se sjetim gdje cuh to , zvucalo mi cudno , ....
Ipak nije najaci po jacini . Onaj 1939 tik posto je krenuo 2 svetski rat je bio 7,9 rihtera i imao je 30.000 zrtava . Ovaj je 7,7 rihtera . Ali sledeci 12 sati posle prvoga od 7,6 rihtera ih je dokusirio . Za Siriju se nista ne zna . Tamo nece ni biti pravih informacija a pitanje i dokle ce Turci ici za istinom .
@Amater83 - odakle ti ideja za takvo pitanje ? Korona je davno proslo vreme a vratice respiratore agenti koji su sa aktovkama isli i kupovali na crno jer regularnim putem se do nih nije moglo doci 😆
 
Jel si realan sa pitanjem ?
Isto i ja tebe sada da pitam . Sta je paorima AV kriv ?
 
Danas popodne radim nešto u garaži i čujem buku a par sekundi sve se zatrese. I prije sam čuo kako dolazi potres ali ovaj danas nije bio jak, procjenio bi ga na 4,5 ali je buka bila jača nego inače. U vijestima ništa ne govore.
Možda je Momo nešto osjetio?
 
To je taj. Meni se učinio malo snažniji od 3,2 ali buka malo jača. Nešto se navadio na ove prostore pa ne odustaje. Na našu sreću nisu tako jaki.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh