Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Зорге, јеси ли успео ово да погледаш пре него што су склонили.
Јок, јер искрено, немам ни воље да гледам такав тип материјала. Обично ме заинтересује неки сирови материјал, без тумачења и објашњавања.
 
@Zoran0230 - Nedeljko pokusava da ti objasni da se moras boriti . Njegova zivotna parola je kao prica misa koji uspe da izadje iz case .
Jedna dobra fora 🤣
Screenshot-2023-05-26-13-58-50-432-com-android-chrome.jpg
 
Ti nemoj čitati to što pišem i nema jeda.Tebe su postavili na funkciju,pa istu i obavljaj.Vidim i na forumu da se neki boje da ti napišu šta imaju ili da ti se ne zamere.
Na funkciju se ne postavlja već se bira. Nema šta ko da se boji, ti si dokaz toga. A ne verujem da si neustrašiv, ti si tastatura ratnik, to svi vide. Najglasniji su oni koji se ne bave poljoprivredom a pišu onima koji se bave kako treba da se bave. U mladosti radio u hitnoj pomoći i domu zdravlja i sada prosipa pamet, krave nezna da umatiči i zato mu ne odgovara subvencija od 40 000 po kravi. Dal si toliko nenormalan
 
Nije mi odgovorio.
Jedno sam ga pitao, pisao je drugo. Ali nema veze, iz toga što je napisao sve se vidi.

Ti Zorane da si bio uporan u pojoprivredi kao što si u pisanju gde bi ti kraj bio.
sta nisam odgovorio objasni mi

neko ko je imao 10-tak hektara 80tih ima i dan danas nije napredovao ni malo,nema bas ni jednoga koji je namakao bar na 20h svoje zemlje u subotickom ataru a da je radio posteno i da su pare zaradjene direktno u poljoprivedi a ne ubacene sa strane od nekog drugog posla,tipa trgovine zitaricama tj transport robe i drugo,posao u firmi,posebno inostrani posao itd jer ako se na to misli onda ne gledamo na poljoprivredu isto
dakle od stocarstva i poljoprivrede ti koji su imali 10h imaju i dan danas,nazalost mnogi su i propali i nestali tako receno
oni koji su se bavili stocarstvom u vecoj meri pa krenuli u drzavnu zemlju drze odredjeni broj grla da bi se dobilo na pravu preceg i posla

nemoras odgovarati jer se iskljucujem sa foruma do vrsidbe,mada moguce da ce protesti biti opet pre vrsidbe tako da moguce da se javim pre :haha:
uzivajte (y) (y) (y)


PS
e da sutra ili veceras prskam kukurico pa postavljam slike da vidite sta je Medeya uradila,vrlo zadovoljan
 
Poslednja izmena:
Na funkciju se ne postavlja već se bira. Nema šta ko da se boji, ti si dokaz toga. A ne verujem da si neustrašiv, ti si tastatura ratnik, to svi vide. Najglasniji su oni koji se ne bave poljoprivredom a pišu onima koji se bave kako treba da se bave. U mladosti radio u hitnoj pomoći i domu zdravlja i sada prosipa pamet, krave nezna da umatiči i zato mu ne odgovara subvencija od 40 000 po kravi. Dal si toliko nenormalan
Loše si obavešten šta sam radio a napisao sam.Ako nisi znao operisao sam tumor grkljana i zato se ne bavim fizičkim radom.pomognem prilikom teljenja koliko mogu i nešto sitno.Nisam zaboravio kako se radi u poljoprivredi i u toku sam.Tebe da su birali ne bi bio izabran.Verujem da i tvom ocu pričaš kako nema pojma ili si ti sam stekao 150ha poštenim radom.Kako si se rodio si spreman bio za vođu.I ja sam vodio i odgovarao za ljude i 91 i 99.Mene su postavili.Nisam posle išao po Srbiji i hteo da tučem sve vojno sposobne kao ti traktoriste.Ne zaboravi da neki iz tvog kraja nisu izašli na proteste baš zbog tebe i bahatog ponašanja.Razmisli malo.Postoji i FB-tamo te se niko neće bojati.Ja nisam nikakav tastatura ratnik niti sam toliko hrabar kao ti i tebi slični.
Ima jedna lepa tema ,koja se zove kako sam stekao imovinu-ne znam da li si tamo nešto napisao.
 
Мислим да је то. Снимали аутобусе и предпостављам да је возач стао испред сниматеља и одгурао га да не снима. Још се смеје и зеза у фазону "снимајте слободно".
 
Ako su naplatili prevoz u oba pravca onda je to čist bezobrazluk i ako ima ljudi ti autobusi su završili svoje putovanje.
Tu gdje su parkirani tu bi i ostali pa nek se vlasnik cinički pdsmjehuje kako je zaje.ao tamo neke Srbe.
 
Loše si obavešten šta sam radio a napisao sam.Ako nisi znao operisao sam tumor grkljana i zato se ne bavim fizičkim radom.pomognem prilikom teljenja koliko mogu i nešto sitno.Nisam zaboravio kako se radi u poljoprivredi i u toku sam.Tebe da su birali ne bi bio izabran.Verujem da i tvom ocu pričaš kako nema pojma ili si ti sam stekao 150ha poštenim radom.Kako si se rodio si spreman bio za vođu.I ja sam vodio i odgovarao za ljude i 91 i 99.Mene su postavili.Nisam posle išao po Srbiji i hteo da tučem sve vojno sposobne kao ti traktoriste.Ne zaboravi da neki iz tvog kraja nisu izašli na proteste baš zbog tebe i bahatog ponašanja.Razmisli malo.Postoji i FB-tamo te se niko neće bojati.Ja nisam nikakav tastatura ratnik niti sam toliko hrabar kao ti i tebi slični.
Ima jedna lepa tema ,koja se zove kako sam stekao imovinu-ne znam da li si tamo nešto napisao.
Odgovor tebi i sl tastatura ratnicima. Mladost na slici i ljudi spremni da se bore za svoja prava
 
Loše si obavešten šta sam radio a napisao sam.Ako nisi znao operisao sam tumor grkljana i zato se ne bavim fizičkim radom.pomognem prilikom teljenja koliko mogu i nešto sitno.Nisam zaboravio kako se radi u poljoprivredi i u toku sam.Tebe da su birali ne bi bio izabran.Verujem da i tvom ocu pričaš kako nema pojma ili si ti sam stekao 150ha poštenim radom.Kako si se rodio si spreman bio za vođu.I ja sam vodio i odgovarao za ljude i 91 i 99.Mene su postavili.Nisam posle išao po Srbiji i hteo da tučem sve vojno sposobne kao ti traktoriste.Ne zaboravi da neki iz tvog kraja nisu izašli na proteste baš zbog tebe i bahatog ponašanja.Razmisli malo.Postoji i FB-tamo te se niko neće bojati.Ja nisam nikakav tastatura ratnik niti sam toliko hrabar kao ti i tebi slični.
Ima jedna lepa tema ,koja se zove kako sam stekao imovinu-ne znam da li si tamo nešto napisao.
Odgovor tebi i sl tastatura ratnicima. Mladost na slici i ljudi spremni da se bore za svoja prava
 
Svi pošteni poljoprivrednici a samo onaj u koga oni imaju poverenja je nepošten, mi se svi znamo u bradu, imenom i prezimenom, ti ljudi stoje iza mene, nemojte i njih vređati. Tastatura ratnici i jahači apokalipse, svakog bi da pljunete. Zavist, glupost, ograničenost. Kada bi se ljudi bavili sobom koliko drugima, rezultati bi bili mnogo bolji bar u vašim dvorištima
 
Nemoj da se sakrivaš iza ljudi-ja njih ne vređam-već sam ih pozdravio.Pozdravio bih i tebe da se ne ponašaš bahato ali to nećeš da priznaš jer si umislio da si bog i batina.Sigurno tvoji iz udruženja bi te podržali u pretnji batinama nekom traktoristi što ide da prska a nije bio na protestima.Ja sam ti samo napisao da to nije u redu a ti si osuo salvu uvreda po meni.I to pokaži tvojima iz udruženja.Bolje ti nego ja.Na žalost NOVI je to sve izbrisao da nema dokaza.Pored mene si vređao još par članova.
 
ALI AJDE STO KISNU OVI SA BUDZETA NEGO KISNE I POLICIJA ::lose::..................................ali kako god bilo psihopata ima nesto mnogo vazno da saopsti to ne moze da ceka 🚾 E JADNA PONIZENA SRBIJO STA SI DOCEKALA :sta:
OVO JE NA NAJVECA SAHRANA KOJU SAM DOSADA VIDEO........,,,,,.....,,... BIZARNO I MORBIDNO DO BOLA OVO JE GORE OD NAJGOREG OBLIKA MAZOHIZMA ::pomoc:;
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh