Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro, ti kažeš da si mali proizvodjač. Ja te pitam koliko dugo radiš tu površinu koju radiš i zašto nisi povećao obradivu površinu?
Greska sto 2004 ili koje vec godine nisam krenuo u drzavnu zemlju
80% sadasnjih "velikih" koji za sebe misle da su mali ili srednji su tako unapredili svoje gazdinstvo ili su nasledili 10hektara i tako to..drugaciji nacin u poljoprivredi nije bio moguc...pricam o ratarastvu,za stocarstvo ko je napredovao skidam kapu jer je svaka kap znoja potpuno zasluzna za to napredovanje
Oni koji sada imaju preko 100h imali su i 80tih godina
Doduse ima i onih "postenih" koji su najglasniji sada a namuvali se preko pdv,neplacanje arendi ljudima,radjenja drzavne zemlje a da se nije placala ni dinar itd
Koliko znam opranih para samo u nekoliko porodica ovde u subotickom ataru,roman bi se mogao napisati 🤣
 
Neko čeka da mu nešto padne sa neba, neko zasuče rukave, neko samo piše i piše i piše i čeka i mrzi sve ostale. I situacija je sve gora po njega, on i dalje piše i piše...
 
Na koga seodnosi.Zato su potrebna citiranje gospodine SNS-Savić Nedeljko Savić
Moje ime dovoditi u vezu sa SNS je bez komentara a i dokaz načina kako ti razmišljaš. Neko bi rekao da je malo glupo razmišljanje. A i mora da si me pomešao sa nekim, prošle nedelje bilo 250 traktora iza mene a moje udruženje potpisnik sporazuma 7 udruženja. Da prevedem na jezik i tebi razumljiv, mada sumnjam da ćeš razumeti. Ako sam ja SNS, onda je i 250 traktora iza mene a iz mog udruženja SNS, ako je moje udruženje a ja kao predsednik a potpisnik ostala 7 udruženja isto SNS. Ako su naše akcije i blokade prošle nedelje odgovarale SNSu, onda je do tvog rezonovanja a tu nema pomoći. Zato sam ti rekao da odje..š
 
Otkud si se ti pronašao.Pročitaj još jednom to što si citirao.Ne mešaj druge u to_Oni znaju istinu,kao i po neki tvoji seljani i sugrađani.Dobar glas ide daleko a loš još dalje.
 
Nije mi odgovorio.
Jedno sam ga pitao, pisao je drugo. Ali nema veze, iz toga što je napisao sve se vidi.

Ti Zorane da si bio uporan u pojoprivredi kao što si u pisanju gde bi ti kraj bio.
Od 2018 ne radim poljoprivredu.Do tada sam radio u bolnici,kasnije kraći period u DZ,kod kuće (do 15 komada krupne stoke i teladi,svinja i živine za svoje potrebe.Jedno duže vreme i tovom bikova) i na njivi standardno,plus detelina,sudanska trava...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh