Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Зорге, не знам да ли си налетео на канал креосан и сличне уназад неколико година.
Углавном тематика ссср, упадање у напуштене зграде од војног значаја, бункере и магацине.
Они идиоти су улазили припјат да живе, а чернобиљ у недовршени реактор и тунеле за хлађење. Нема цензуре, за све се хватају а гвожђе још вруће.
Неко је то морао да дозволи или цензурише. Али не ено милионски прегледи, каса само ради...
 
Jednog se plasim,a to je da sa tolikim pomaganjem u naoruzavanju ukraine da ce da sateraju ruse u cosak da ce na kraju biti bacena neka atomska bomba
Nista nije iskljuceno, a sve veca je verovatnoca da ce smrad koji je u sve vecim govnima na kraju ipak kristiti nuklearno oruzije.
Svet ga steze u takvoj meri da nema nameru da zavrsi a mozda i nije sposoban bez nuklearnog oruzija zavrsiti zapoceto.
 
Kazu da smo i mi sad dodati na listu neprijatelja...kako je putin krenuo mozda neka atomka bude bacena i na srbiju...
Covek ladno pravi sranje u celom svetu bez trunke milosti i kajanja a sve kao zbog ugrozenosti rusije a u stvari uzima resurse za svoje tajkune
 
Moje misljenje je da je ceo svet protiv rusa jer ne zele da podignu glavu i budu kao nekad sssr, ne zele da se osile rusi i da se deli veliki kolač. Pored amera svi imaju svoje mrvice i svi slusaju sta im se kaže: ae malo ce da uvodimo demokratiju u Irak, Libiju, Siriju itd. Opet i ruse nebranim nisu cvecke nikako, a da su ga preterali sa nato širenjem preterali ga. Sad kad gledam tv i youtube sad mi je jasno kakva je bila hajka i 99te na nas kakvi smo mi teroristi i zlocinci bili.
 
Nisu to atomske bombe,kako se nama predstavlja (da jedna uništi celu državu).Pokušaću da nađem video gde se objašnjava,šta se u stvari dogodilo u Japanu.Ne znam da li sam ga postavljao.
To su,ugrubo da prenesem-nuklearne rakete koje su izuzetno precizne i u krugu od 500m sve tone ali bez posledica izlaskom iz tog kruga.
Tako da možeš mirnije da spavaš.Prazne puške se 2-ica boje.Tako je i sa nuklearnim naoružanjem.
To je jako stara prezvakana prica kad su ameri pokusali da proture rusima , kao takticke mali bum i nista se bitno ne desava , ali odgovor rusa je bio sve ili nista , na takticku se odgovara strateskom , e pa sad imaju taj nepisani dogovor sve ili nista , nista od malog buma , kad pocne nema vise civilizacije.
 
Чекај Грабик мало са атомским бомбама. Још увек нисмо дошли чак ни до фазе "зли Руси гађали велико хемијско постројење са хемикалијама опасним по живот". Мора и нешто такво да се појави као вест у ударним вестима по Европи, пре него атомски напади дођу на ред.

То мора да иде као оно "бачки ручак обичан, има ред свој логичан".
 
Постоји могућност да се рокне нека нуклеарна. Рецимо ако пресеку коридор Сувалки и угрозе Калињинградску област. То је стратешка област и не би ваљало да падне у руке НАТО...ни област ни оружје које се ту налази.

Натокриминалци су тестирали одлучност Русије да ли ће реаговати када јој се приближе и стану на праг...и тест је успео. Русија је војно одговорила. Нека тестирају и да ли ће употребити нуклеарно наоружање...амери гурају као свиње у туђа дворишта и требало ми мало да добију по „п.чци“ ови који их слушају и нападају Русију на све начине...мислим на ове смрадове коју слушају западну мафији и кевћу, као што су литванци и слични (и Пољаци се нешто трте око Калињинградске области и могу бити добри кандидати да пробају нуклеарно "стрпљење"). Њима (литванцима) је једна мања добра да напуне гаће или да их не буде више.



https://standard.rs/2022/04/06/s-karaganov-ovo-je-rat-za-opstanak-rusije-pravi-pobednik-je-kina/
 
Baš su pretjerali sa tim udarnim vijestima. Padne raketa i odma se zna da su Rusi gađali civile a posebno žene i djecu pa čak i poslali poruku na djelu bombe koja nije eksplodirala. Pa valjda nakon takve tragedije za civilno stanovništvo ide prvo istraga da se utvrdi šta se utvrditi može pa tek onda osude i druge mjere. Ovako je postalo ne samo providno već bljutavo izvještavanje. Kao da na tom ratištu nema drugih debila i krvnika već su se svi sakupili na ruskoj strani a toliko su izvještavali o dobrovoljcima iz cijelog svijeta, bar onog dijela koji oni smatraju za civilizaciju.. Pa upravo među dobrovoljcima ima najviše onih žednih krvi.
Neće ovo dobro završiti.
 
Сви галаму на Русе, а ено сестра од Кима прети Јужној Кореји атомском бомбом. Лепо сам ја рекао да ће атомску нај пре бацити откачени Ким. Једини тај има муда да је баци.
 
Baš su pretjerali sa tim udarnim vijestima. Padne raketa i odma se zna da su Rusi gađali civile a posebno žene i djecu pa čak i poslali poruku na djelu bombe koja nije eksplodirala. Pa valjda nakon takve tragedije za civilno stanovništvo ide prvo istraga da se utvrdi šta se utvrditi može pa tek onda osude i druge mjere. Ovako je postalo ne samo providno već bljutavo izvještavanje. Kao da na tom ratištu nema drugih debila i krvnika već su se svi sakupili na ruskoj strani a toliko su izvještavali o dobrovoljcima iz cijelog svijeta, bar onog dijela koji oni smatraju za civilizaciju.. Pa upravo među dobrovoljcima ima najviše onih žednih krvi.
Neće ovo dobro završiti.
Ima gomila video zapisa gde se ruski vojnici naoružani do zuba, povlače ispred naroda.

Evo video o atomskim bombama.
 
Чекај Грабик мало са атомским бомбама. Још увек нисмо дошли чак ни до фазе "зли Руси гађали велико хемијско постројење са хемикалијама опасним по живот". Мора и нешто такво да се појави као вест у ударним вестима по Европи, пре него атомски напади дођу на ред.

То мора да иде као оно "бачки ручак обичан, има ред свој логичан".
Toga nece biti na meniju. Da se izrazim rijecima jednog sovjetskog generala "igrali smo stalno sa crnim figurama" (uvijek bili drugi na potezu) , pa je utvrdjeno gradivo da svaka upotreba atomskih znaci unistenje planete , tako da od toga nema nista.

Ovo je puno zanimljivije da su ameri izglasali Lend-Lease za ukrainu, ali tko ce na kraju platiti to oruzije ako ukrainci izgube , pa pretpostavimo u oba slucaja i ako ukraina ostane i ako padne platice 2 vojna sila vec blokiranim sredstvima.
 
Baš su pretjerali sa tim udarnim vijestima. Padne raketa i odma se zna da su Rusi gađali civile a posebno žene i djecu pa čak i poslali poruku na djelu bombe koja nije eksplodirala. Pa valjda nakon takve tragedije za civilno stanovništvo ide prvo istraga da se utvrdi šta se utvrditi može pa tek onda osude i druge mjere. Ovako je postalo ne samo providno već bljutavo izvještavanje. Kao da na tom ratištu nema drugih debila i krvnika već su se svi sakupili na ruskoj strani a toliko su izvještavali o dobrovoljcima iz cijelog svijeta, bar onog dijela koji oni smatraju za civilizaciju.. Pa upravo među dobrovoljcima ima najviše onih žednih krvi.
Neće ovo dobro završiti.
Imas dobrovoljce i na jednoj i na drugoj strani, a takvo oruzije imaju i jedni i drugi , postoje snimke na terenu od pocetka rata da ga setaju obje strane. Kakva istraga u ratu , sta ces kulturno pitati tko je to napravio i taj ce se javiti 8-)
 
Zašto onda nisu samo prenijeli vijest da je nešto pogođeno raketom?
Ovdje se radi o medijskom ratu koji je postojao i prije nego je zamirisao barut. Zbog toga su mi svi medijski izvještaji bljutavi.
Možda ima i poštenih novinara ali one što odobravaju šta će biti objavljeno, kad i na koji način, treba smjestiti u zatvor i tretirati kao i svakog zločinca.
Ovo što je Zoran 0230 postavio je isto propaganda. Ne radi se o tome dali ja vjerujem da postoje ili ne postoje A bombe. Sistem pripovjedanja je takav da slušaoca navede da donese ciljani zaključak.
I onda, kao vrh licemjerja, mi još kažu da je to objektivno izvještavanje.
 
Zašto onda nisu samo prenijeli vijest da je nešto pogođeno raketom?
Ovdje se radi o medijskom ratu koji je postojao i prije nego je zamirisao barut. Zbog toga su mi svi medijski izvještaji bljutavi.
Možda ima i poštenih novinara ali one što odobravaju šta će biti objavljeno, kad i na koji način, treba smjestiti u zatvor i tretirati kao i svakog zločinca.
Ovo što je Zoran 0230 postavio je isto propaganda. Ne radi se o tome dali ja vjerujem da postoje ili ne postoje A bombe. Sistem pripovjedanja je takav da slušaoca navede da donese ciljani zaključak.
I onda, kao vrh licemjerja, mi još kažu da je to objektivno izvještavanje.
Рат се води у ваздуху, води, на копну али и значајно у медијима. Зато и иду преувеличане вести за које одмах кажу да су ратни злочин над цивилима. Као што је то случај са наводним злочинима у Бучи а на снимцима се види да „мртви“ устају после снимања.

Али медији служе за изравно подстицање рата када се објаве лажне вести о ратним злочинима. Значи да то више и нису вести него су медији само средство рата, као и оружје.

ПС

Без истраге (која је могућа и у ратним условима) не може се ни говорити о злочинима. На основу чега се то може онда доказати? На основу тврдњи или да „полегају“ статисти док се не сними и тиме „докажу“ злочини.
 
Zašto onda nisu samo prenijeli vijest da je nešto pogođeno raketom?
Ovdje se radi o medijskom ratu koji je postojao i prije nego je zamirisao barut. Zbog toga su mi svi medijski izvještaji bljutavi.
Možda ima i poštenih novinara ali one što odobravaju šta će biti objavljeno, kad i na koji način, treba smjestiti u zatvor i tretirati kao i svakog zločinca.
Ovo što je Zoran 0230 postavio je isto propaganda. Ne radi se o tome dali ja vjerujem da postoje ili ne postoje A bombe. Sistem pripovjedanja je takav da slušaoca navede da donese ciljani zaključak.
I onda, kao vrh licemjerja, mi još kažu da je to objektivno izvještavanje.
Rat je i nisu dosli rusi sa kolacima u ukrainu da ih pocaste vec sa mecima i bombama da ih ubijaju ili denacifikuju , kako ti lepse. Nije mi jasno iscudjavanje da je u ratu ubijen civil , statistika rata na teritoriji balkana 90-tih , najvise je ubijeno civila.

A bilo je i statistika rata u donbasu 2014 , pa isto je najvise poginulo civila.
 
Ne čudi mene da je ubijen civil već da nisu objavili da su rusi bilo šta pogodili osim kazališta, dječijih vrtića, škola, stambenih zgrada i sl.
Ovdje govorim samo o izvještavanju.
To ko je kriv i ko je koga napao je druga tema. Da bi to utvrdili moramo prvo definirati riječ napad.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh