Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Кад си тако у друштву и поведе се прича о политици после неког времена људи почну да признају да су у странци. Увек има неко нови члан амбициозни гласач ај да га тако назовемо. И имамо оне који су старији чланови који сматрају да су изиграни за посао жени, ћерки, унуци. Упознао сам и такве.
Реално пуно је гладних очију и гледања у туђа дворишта и оно чувено "зашто ја то немам".
 
Prestajem da se nerviram definitivno.
Prosto mi je neverovatno da se nije digla mnogo veća prašina za Beograd. Imam utisak (a i neke informacije) da su žestoko neistiniti podaci o broju glasova za žvalonju i njegovu sektu u Beogradu, a ovi iz opozicije nisu nešto bučni. Zašto je to tako, nije mi jasno. A pričali su da ni jedan glas neće biti pokraden.
 
Ali najaca informacija stize iz Gornjih Nedeljica gde je psihopata navodno oduvao jednoglasno konkurenciju ......... ❓ valjda im covek poslao kvalitetnog i galantnog kupca a onaj CUTA naisao i sve pokvari .........drugim recima MAMA ZNA STA JE ZA NJENU DECU NAJLEPSE ..............KINDER LADA :sta: DA OLIZES PRSTE ::pomoc:;
 
Kod nas naprednjaci redovno kupuju glasove na dan glasanja i neka ekipa iz NS disla na isnovu prijave u kontrolu a ovi ih blokirali u lokalu i nisu dali da idu dok ne izbrišu snimke
Da slusaj ovo ...na snimku im prete i govore ....šta si došao u moj Kać ...jebite se , mi smo pobedili a od tih ima i poneki ko.e se otac i rodio u Kaću a bogme dosta njih se ni rodilo
Da su branili svoja ognjišta kao što vole Kać nikad ih ne bi proterali odande
Jebo ih voz što ih doneo...da ih jebo
 
Naleteh na vest kako je Poljska poslala trupe u Kaljingradsku oblast .
Kako je ta oblast u sastavu Ruske federacije to ispada da je Poljska izvršila invaziju na Rujke što opet znači da je sve otišlo i piz@u lepu m@terinu !?!
 
Gomilaju poljaci trupe u blizini...odgovor rusa je stavljanje raketnih jedinica kaljingrada u stanje pune ili povecane borbene gotovosti,projektili tj rakete Iskander(mogu poneti nukl. bojeve glave)
 
Говори неко руски, тј. разуме га у доброј мери?

Питам јер сам заиста малочас наишао клип на ЈТ неког типа очигледно азербејџанског порекла који је... Украјинац и то "хохлендер" (типа као код нас Црногорци и Монтенегрини; он је би био у другој врсти).

Кења тип о Немачкој, Француској, Мађарској, па се дохватио и Србије.

Слушам тај његов вербални пролив и читам коментаре испод клипа.

Људи, ако треба са овим пацијентима да се солидаришемо, онда до мога!

Заиста, ко разуме руски (слепцу је украјински очигледно претежак подухват), нека одгледа клип, да види који се ракурс у украјинском друштву.

 
Ајде преведи укратко за нас који не разумемо.
Сад видим да је и Србија гласала за суспензију Русије из УН (неког њеног огранка, шта ли).
 
Сад слушам ухапшен лик због проневере робе из робних резерви. Изгледа врапци појели 2 500 тона.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh