Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Лопатам на другом форуму вести из Украјине и налетим на неки пост из "Телеграма" који ме је баш потресао онако људски, на нивоу малог човека, смртника:

https://t.me/rusvesnasu/16243

Време је садашње, место догађања Љвов. Неки изроди (кажу вршњаци) су повезали Циганчиће селотејпом за бандеру и измазали им лица "зељонком", неким старим совјетским антиспептиком који остаје на кожи неколико дана. Беше снимака кад ухвате лопове којегде по Украјини, па их гологузе вежу за бандеру и ишибају, али ово ми не личи на то.

Не тако давно је Сапатник поменуо једну страшну фотографију из Украјине из времена Другог светског рата, за коју сам се надао да није то што људи говоре да је у питању, да је ипак било дело умно оболелог, али опет на једној од фотки из Љвова видим тај "мотив" неколико деце везане за бандеру. Да ли се ово понавља историја и да ли у Љвову сматрају да је ово нормално?

Што написа неки лик на неком нашем порталу, у коментарима на неку вест - "Ови Украјинци нам баш дају разлога да их не миришемо."
 
Da da vide se ulaganja, pogotovo u tvom selu, tu dvospratnice a tamo ko misevi 5 u dvosoban stan. Ja jos nisam upoznao rumuna i bugarina preko da je postigao nesto, a nasih znam dosta i sa firmama, doktora, inzinjera. A ima naseg naroda i u Rusiji, itekako al previse si ti gl*p da to shvatis. Pricas nebuloze non stop, eu spas a ovamo okruzen si drzavama koje su u raspadu a u eu su godinama. Sta je to osim debilizma. Lecenje ljudino, lecenje. 🍻
I te kako se vidi sta su ljudi stvarali i koliko su zaradili na zapadu i ulagali po narocito u mom selu, takvu kvadraturu ti mozes samo sanjati debilu. Bogu hvala u nekim ranijim boljim vremenima uspeli smo i mi sirotinja da izgradimo nesto sto se i ne razllikuje mnogo od njihovih. Ovde su ljudi vredni a pored toga i prilicno snalazjivi.
Jesi idiot, gde se ti kreces epilepsijo osim u krugu od par km ( krenes od kuce i vise ne znas sam da se vratis 😂) kako bi video sta su Rumuni stekli vani! Pricas gluposti o rusiji i o privremenom radu nasih tamo, pola su izmanipulisani a od onih par procenata koji su se oprobali vratili se praznih dzepova, toliko o radu u toj vukojibini.
I kakve potrebe imam ja s tobom da se raspravljam i izvredjam kad mi toliko znacis u zivotu koliko mi znaci smrdljivo g.. no u septickoj jami!
Kacis se, besnis i pustas bale cim cujes nesto u negativnom smislu o putku.
Aj odveslaj od mene i mojim postovima se ne kaci vise jer to cinis vec godinama.
 
Лопатам на другом форуму вести из Украјине и налетим на неки пост из "Телеграма" који ме је баш потресао онако људски, на нивоу малог човека, смртника:

https://t.me/rusvesnasu/16243

Време је садашње, место догађања Љвов. Неки изроди (кажу вршњаци) су повезали Циганчиће селотејпом за бандеру и измазали им лица "зељонком", неким старим совјетским антиспептиком који остаје на кожи неколико дана. Беше снимака кад ухвате лопове којегде по Украјини, па их гологузе вежу за бандеру и ишибају, али ово ми не личи на то.

Не тако давно је Сапатник поменуо једну страшну фотографију из Украјине из времена Другог светског рата, за коју сам се надао да није то што људи говоре да је у питању, да је ипак било дело умно оболелог, али опет на једној од фотки из Љвова видим тај "мотив" неколико деце везане за бандеру. Да ли се ово понавља историја и да ли у Љвову сматрају да је ово нормално?

Што написа неки лик на неком нашем порталу, у коментарима на неку вест - "Ови Украјинци нам баш дају разлога да их не миришемо."
За време другог светског рата Украјински нацисти су Руску децу везивали бодљикавом жицом за бандере и правили руски цвет. Деца су,данима умирала у мукама, а они су уживали гледајући их.
 
:haha: :haha: :haha:Дал си реалан. Вређаш као неко дете од 10 година,ја се искрено надам кад прочиташ то што напишеш да увиђаш то,јер ако не,имаш још већи проблем у глави него што сам мислио.Јер ово што пишеш,може неко дериште да пише или ограничен човјек,3 нема.
То где се ја крећем и шта имам,кад би знао пао би на теме,јер и ми сиротиња опет нешто имамо и видимо света:haha:Тако да више знам од тебе о томе буди сигуран,па и о том западу који толико волиш.Људи који ме знају ти се сад вероватно смеју до изнемоглости.:osmeh:
И да,врати мало поруке уназад па види ко се коме кача и ко је на чије постове реаговао,ја на твоје ил ти на моје:haha:
Немој да мрзиш,немој да вређаш као мало дериште,јест да јеси метар и шумска јагода и 46 кг са ципелама ал такви као ти траже овакве вентиле да се свађају,вређају,а уживо држте ме ноге..
Иди лекару за та жизофрена цепања на 2 особе и сл,биће ти горе и горе само.
ПС квадратура не значи да си богат и успео,него неке друге ствари,а ти твоји са квадратуром у локвама а животом у УСА су се баш обогатили,вјечити богаљи.
 
За време другог светског рата Украјински нацисти су Руску децу везивали бодљикавом жицом за бандере и правили руски цвет. Деца су,данима умирала у мукама, а они су уживали гледајући их.
I bacali lavovima i tigrovima u zoloskom.
 
@Lule28 момче немој да се потресаш...то је само grabik.

Видео човек мило знамење нациста из другог светског рата...па и њему мило. Мора да се наруга...
 
Убијали су јевреје и пољаке са русима се нису додиривали између су православни украјинци тако да их нису стигли
 
:haha: :haha: :haha:Дал си реалан. Вређаш као неко дете од 10 година,ја се искрено надам кад прочиташ то што напишеш да увиђаш то,јер ако не,имаш још већи проблем у глави него што сам мислио.Јер ово што пишеш,може неко дериште да пише или ограничен човјек,3 нема.
То где се ја крећем и шта имам,кад би знао пао би на теме,јер и ми сиротиња опет нешто имамо и видимо света:haha:Тако да више знам од тебе о томе буди сигуран,па и о том западу који толико волиш.Људи који ме знају ти се сад вероватно смеју до изнемоглости.:osmeh:
И да,врати мало поруке уназад па види ко се коме кача и ко је на чије постове реаговао,ја на твоје ил ти на моје:haha:
Немој да мрзиш,немој да вређаш као мало дериште,јест да јеси метар и шумска јагода и 46 кг са ципелама ал такви као ти траже овакве вентиле да се свађају,вређају,а уживо држте ме ноге..
Иди лекару за та жизофрена цепања на 2 особе и сл,биће ти горе и горе само.
ПС квадратура не значи да си богат и успео,него неке друге ствари,а ти твоји са квадратуром у локвама а животом у УСА су се баш обогатили,вјечити богаљи.
Ne znas ti smrdljivko ama bas nista ni o selu a pogotovo o meni, jadan i smesan si, tako da ne duvaj se jer si slab na pupku pa ces lako puci!
Odj..i od mene!
 
Da,to je taj konvoj iz Opova koji je sniman od strane UNS
Kod nas je bilo 35 autobusa ali druga grupacija.
 
Зар није неки од високо позиционираних страначких кадрова изјавио да ове године нема оваквих гостовања него народ из локала, као да се покаже колико имају гласача и симпатизера?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh