Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nema razlike medju Balkanskih zemalja po pitanju rada na zapadu nisu Srbi u boljoj poziciji od ostalih, svako ko je otisao radi ono za sta je sposoban!
Ko je otisao u tim zapadnim zemljama bar je nesto stvorio i vidi se njihova ulaganja u mestima odakle su krenuli!
Sto ne ide narod u tvojoj rusiji maloumnice da rublju zaradi pa da se posere posle po njoj?!
Obrisi bale da se ne davis!
Da da vide se ulaganja, pogotovo u tvom selu, tu dvospratnice a tamo ko misevi 5 u dvosoban stan. Ja jos nisam upoznao rumuna i bugarina preko da je postigao nesto, a nasih znam dosta i sa firmama, doktora, inzinjera. A ima naseg naroda i u Rusiji, itekako al previse si ti gl*p da to shvatis. Pricas nebuloze non stop, eu spas a ovamo okruzen si drzavama koje su u raspadu a u eu su godinama. Sta je to osim debilizma. Lecenje ljudino, lecenje. 🍻
 
Nema razlike medju Balkanskih zemalja po pitanju rada na zapadu nisu Srbi u boljoj poziciji od ostalih, svako ko je otisao radi ono za sta je sposoban!
Kako na zapad?
Ja sam iz rasprave zaključio kako se iz Srbije u pečalbu ide u Rusiju, najbogatiju zemlju sveta, što bi se išlo džaba u tamo neku bednu Nemačku?
 
Pa Vulin, Kebara i veliki broj rukovodstva nije na IĆ. ?!? Jovanov, Pavkov i Belojica sa liste SNS-a obisli zapodno backi okrug...
I da znas, nacionalista voli i ceni svoje, NE mrzi tudje. Tudje mrze sovinisti, fasisti!!!
Ма баш ја пратим ко када где иде и кога обилази што се мене тиче само нека мене заобиђу. Наравно националиста није исто што и шовиниста и фашиста. А те ликове што си набројао једино знам за министра војно-полицајског. Од ни једне власти никада ништа нисам добио једини пут када сам конкурисао супруги за пластеник одбили нас да би после рекли у Врбасу нико није био заинтересован. Па су пластенике опет доделили лику који гле чуда сваки конкурс прође и увек само он "једини" поднесе за пластенике и има их, већ 12 или 15 ком и то сваки по 50м.
 
Vec se radi nova pista.Radovi izvode firme bliske sa sns.
Основно питање: на чији рачун се прави тај банкет?

У реду је да закупац аеродрома, та француска компаније, сама плаћа шта већ ради са аеродромом, али ако то испада да Србија из буџета даје да би француска фирма више профитирала.... Па за то сигурно постоји прави назив таквог кривичног дела.
 
За проблеме ме није брига, ал' ме брине ако се ради онако као што ради Суперхик.
Kako na zapad?
Ja sam iz rasprave zaključio kako se iz Srbije u pečalbu ide u Rusiju, najbogatiju zemlju sveta, što bi se išlo džaba u tamo neku bednu Nemačku?
У Русији има и више него довољно људи из свих оних казах-узбек-таџик-турке-истанова са квалификацијиама попут просечно српског гастербајтера, а за послове већих квалификација постоји довољно домаћих кадрова са добрим образовањем.
 
Ona kakva je i njen vokabular, garant bas on!
Тешко да је Вучић својом вољом поставио брнабу на место председника владе.

Ево је на једној занимљивој сличици.

http://fakti.org/rossiya/mediya-men...cione-mreze-evroatlantskih-struktura-u-srbiji

Иначе, многи су чланови разних „наледа“ „усаида“ и сличних удружења која сва имају намеру да Србији буде боље...није него...

Једно им је заједничко: сви раде у корист странаца, а никако у корист Србије. Значи, заступају туђ интерес а воде државу. Јасан знак да смо под тихом окупацијом. Тако је од 2000-те и ко се супротставио, склоњен је (као Коштуница нпр.).
 
Kako na zapad?
Ja sam iz rasprave zaključio kako se iz Srbije u pečalbu ide u Rusiju, najbogatiju zemlju sveta, što bi se išlo džaba u tamo neku bednu Nemačku?
Расправљате о безвезним стварима као што је начин живота на западу. Право је питање како је овде. А „овде“ није златно ("овде" се односи скоро све државе са простора бивше СФРЈ).

Па је на западу добро зато што су све покупили овде...и не само овде, него пљачкају по целом свету.

Баш би ми било занимљиво да сазнам шта је остало у власништву држава (а тиме и народа) од Словеније до Македоније...извињавам се Северне Македоније...чак су им и назив државе оспорили.
 
Основно питање: на чији рачун се прави тај банкет?

У реду је да закупац аеродрома, та француска компаније, сама плаћа шта већ ради са аеродромом, али ако то испада да Србија из буџета даје да би француска фирма више профитирала.... Па за то сигурно постоји прави назив таквог кривичног дела.
Pa jel razgovarao sa Makronom.
 
https://www.telegraf.rs/vesti/polit...ih-politicara-ko-su-slavni-preci-nasih-lidera
https://www.republika.rs/vesti/tema...knin-hrvati-ga-castili-letovanjem-na-brionima
https://www.google.com/amp/s/www.politika.rs/sr/articles/amp/323848
https://www.google.com/amp/s/www.te...ih-politicara-ko-su-slavni-preci-nasih-lidera
https://nova.rs/vesti/politika/bosko-obradovic-i-sasa-radulovic-rujno-vino-piju-s-vucicem/
https://srbin.info/pocetna/aktuelno...djevica-koje-su-hteli-tito-i-gering/?lang=lat
gde je skolovan radulovic,odakle je dosao jovanovic i ostali da ne nabrajam i ne davim? Postujem misljenje svih clanova,ali,stariji ste ljudi od mene bar vecina i trebali bi da budete pametniji,da li stvarno mislite da neko na ovim izborima zasluzuje nasu paznju i glas? Svi su isti ljudi moji dragi,borba za stolicu,lazna obecanja i ostale propratne teme. Jeste,evo ja javno kazem glasao sam za vucicevog kandidata iz sela za odbornika 2012,covek je otac cetvoro dece samohrani otac i trebali su mu glasovi za zaposljenje u komunalno da radi i prehrani decu sa 28000 din a recite i sad vi za koga glasate ili ste glasali,mene nije sramota,sta se bre prepucavate zbog budala,pametni ste ljudi,pljujte me sad slobodno zbog moje izjave. Neko je napisao a i ja sam to isto prokomentarisao,od Karadjordja nema coveka koji radi u interesu ljudi,svi rade za sebe,kad bude bio rodjen jedan takav i postavi vesala na terazije i skine sva govna dacu mu glas,(i tu su se na toj izjavi dosta njih zakacilo i komentarisalo,a sta sad)dosta je vise i podela i kradja i pljuvacina po narodu,mi smo samo njima dobri za glasanje,rat i porez. Treba nam covek iz naroda koji nece imati afiniteta niti prema istoku niti prema zapadu,ostalo je sve sviranje kurcu,nama treba domacin koji zna kako se vodi kuca i domacinstvo a ne secikesa i izrod kome se ne zna gde mu deda rodjen. Nego da ve pitam,i da se prebacimo lepo u temu suncokret 2022,prvi put ga sejem,uzeo sam sumo od ns seme,koliko kg uree da bacim?!?!?!
 
„Treba nam covek iz naroda...“

То је по мени тра-ла-ла теза. Видео сам једном приликом изреку која каже:

„Ко није био даље од оваца и не зна више од оваца“ Има ту неке истине...



А ово гласао сам посредно за Вучића ми је „онако“...па се после питаш што нам је лоше. И онда се то лепо украси Карађорђем који је радио у интересу „људи“...има понешто о томе у чију је корист радио са својом „екипом“ и Вук Караџић је то „понешто“ писао...Не мора увек да се потеже Карађорђе у политикантству...



ПС

И у линковима си прикупио „архивску грађу“ за пропаганду СНС, а у вези са изборима...мислим и на генерала Ковача...и он је велика цвећка која је реформисала војску скупа са НАТО и то је јавно хвалио...а сада је као антипротиван...

Има још једна лепа изрека:

„Неко одрасте а неко само остари“
 
Ма баш ја пратим ко када где иде и кога обилази што се мене тиче само нека мене заобиђу. Наравно националиста није исто што и шовиниста и фашиста. А те ликове што си набројао једино знам за министра војно-полицајског. Од ни једне власти никада ништа нисам добио једини пут када сам конкурисао супруги за пластеник одбили нас да би после рекли у Врбасу нико није био заинтересован. Па су пластенике опет доделили лику који гле чуда сваки конкурс прође и увек само он "једини" поднесе за пластенике и има их, већ 12 или 15 ком и то сваки по 50м.
Ko moj neki rodjak, ali on je DRUG CLAN, verovatno je i kod tebe tako.
 
Е баш тако друг члан и то се лепе паре подигну, а купују се половни пластеници и зјапе празни.
 
Kako na zapad?
Ja sam iz rasprave zaključio kako se iz Srbije u pečalbu ide u Rusiju, najbogatiju zemlju sveta, što bi se išlo džaba u tamo neku bednu Nemačku?
Ma evo gledam zapad propao, ako ne danas sutra sigurno , dobio isplatu za kukuruz , u rublje da promjenim ali opet vidim ovi lokalni naostreni hrvatski desnicari poceli da skidaju Putinove slike od kad rusi poceli da pustaju ove bradonje sto vicu alahu akbar a bore se na Putinovoj strani.
 
Da,covek iz naroda sole,ne neuspeli pisac,propali biznismen,zadrigli sportista cije je dostignuce da je bio najbolji strelac srpske lige zapad,koji je putovao svaki dan iz kragujevca ili kikinde za bg da studira,koji je radio na njivi ili tokom raspusta na mesalici,iskrena i neprodana dusa,koji nije korumpiran i isfrustriran,kome tata,deda i pradeda videli fotelju samo u ,,simpo" prodavnici,koji ce se boriti za nas i kidati i gristi,a ne neki demagog ili student generacije cije studiranje je trajalo 2.5 meseca,takav nama treba. A znaci po tebi nam je sunovrat krenuo od picoustog a ostale decenije,par koje su proletele, nam je med i mleko?! Pa onda sam ja stvarno glup i corav ako nam je samo ovaj sjebao zivot i unazadio,znaci oni su mi (i nam) bili bolji?!?! Ahaaaa,pa da znam bre,pa hvala ti covece,da mi ti ne skrenu paznju ostadoh slep kod ociju. Ima istine u tim izrekama,zato sto su dosle od obicnog i iz obicnog naroda,vecinu nisu izrekli pametnjakovici e a onda ne moras ni da ih koristis ako ti ne odgovaraju takvi ljudi nego koristi ovih skolovanih ,od njih ima dosta pametnije da se cuje,naci ces vec nekog. Ako je moj glas bio presudan da vucic zasedne onda ok,a za koga si ti glasao,sta je tvoja generacija uradila za moju ili mladje pa se sad svi zale kako im deca begaju za truli zapad ili na propali istok,koliko sam i ja kriv sa mojim glasom toliko su i svi ostali za nereagovanje na vreme. Da,prikupio sam gradju kao sto ti kazes,da su svi iz istog kosa i da rade zajedno,dele Srbiju kao da je pogaca i menjaju se kao kad zena menja gace,danas jedan sutra drugi u cetvrtak treci pa od ponedeljka opet ovaj prvi nas jasi.Mada kad sve sagledam ti si u pravu da ne polemisem vise sa tobom,znas sve vidim i vecinu ljudi ispravljas,nemam ja znanje i nisam tvoj kalibar,bolje je meni sa tim tvojim hipotetickim ovcama gde me ubrajas nego sa tobom suvim intelektualcem koji deli ljudima epitete bez predznanja ikakvih stvari o sagovorniku,svako dobro svima,necu da ve davim vise i da kenjam.
P.S.
Evo ti izreka jednog skolovanog,mozda si ga i citao:
,,Priroda je sirova a ljudi su nemoguci".
P.S.
(Zorge,nije mornar hakovao profil,ja serendam,ne brigaj)😉
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh