Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nevalja @Peet -u ni jedan koji velica Rusiju, on bi pristao i na siptara samo da je zapadno orijentisan

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
Nek pita Rumune kako im je lepo u EU,Hrvate /naročito u NATO .Rumuni će biti prvi na udaru Rusa ako bilo šta krene sa njihove teritorije.A to je narod koji nije nama neprijateljski naklonjen.Iz Hrvatske isto mladi odlaze-toliko im je lepo.Kod nas ko potpiše pristup NATO-u taj bolje da beži pre potpisa a tako će biti i sa EU,mada mislim da im je ovo početak kraja.A i dugo su trajali.Gde su Britanci.Samo njihove korake pratite i sve će biti jasno.
 
Nek pita Rumune kako im je lepo u EU,Hrvate /naročito u NATO .Rumuni će biti prvi na udaru Rusa ako bilo šta krene sa njihove teritorije.A to je narod koji nije nama neprijateljski naklonjen.Iz Hrvatske isto mladi odlaze-toliko im je lepo.Kod nas ko potpiše pristup NATO-u taj bolje da beži pre potpisa a tako će biti i sa EU,mada mislim da im je ovo početak kraja.A i dugo su trajali.Gde su Britanci.Samo njihove korake pratite i sve će biti jasno.
Rumunija pada sigurno, Srbija i Rusija ce graniciti, u juznom Banatu i dijelovima Rumunije ce biti srpsko ruska zajednicka teritorija

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
 
A ti si ubeđen da su odluke koje donosi Vučić.njegove :haha: Pa veće ingerencije ima vlada i skupština.Njegovo je samo da potpiše sa onom penkalom što je dobio od Trampa,kad je sedeo u klupici.:haha:.Pročitaj malo ovlašćenja predsednika republike....
auu zoki zar ti mislis da iko ista sme da potpise,predlozi bez prvobitne saglsasnosti zvalavog
a to kako vodi politiku si sam naveo,nije ni citao sta potpisuje tada u americi
Izgubili smo podrsku Izraela koji je posle tog Vucicevog potpisa kod trampa priznao kosovo
 
Samo se vi sprdajte.Ko zna kakve sve istorijske odluke stoje u onom što izlazi iz frižidera.Što moli da se urgira kod Putina da se obrati narodu.Toliko o njegovom značaju i šta može da odluči.
 
auu zoki zar ti mislis da iko ista sme da potpise,predlozi bez prvobitne saglsasnosti zvalavog
a to kako vodi politiku si sam naveo,nije ni citao sta potpisuje tada u americi
Izgubili smo podrsku Izraela koji je posle tog Vucicevog potpisa kod trampa priznao kosovo
Sme,Brnabićka-bez da trepne.Pa mi smo okupirani samo nam niko nije javio a ona nam je namesnik.Pa valjda znate da u Srbiji nisu dozvoljeni istopolni brakovi a gle-ni manje ni više-predsednik vlade iz te branše.E to što on odlučuje-nema veze sa spoljnom i unutrešnjom politikom nego sa nečim protiv čega se on bori i to veoma uspešno.Nadam se da ne treba ovo objašnjavati.
 
Poenta je da ja tebe ne vredjam nego ti fino kazem da tvoje stanje i ta sizofrena cijepanja i mrznja prema rusima nije zdrava covjece. Uskaces kao padobranac gde god se pomenu, svaka recenica ti puna mrznje prema njima.
O strani za nato i ostale da ne pisem to je tvoje pravo da ih volis, sa te strane mozes biti samo debil, jer stvarno ne poznajem normalnog covjeka koji zakiva u zvijezde ljude koji su mu razorli zemlju, ubijali civile i djecu, osim ako se i sam ne oseca gradjaninom te zemlje jer je sta?
A u pravu si za jedno, o mrtvima sve najbolje, da ti ne citiram sada te tvoje korektne odnose.
Aj sad u miru i mani se ti Rusa, ne boj se, nema vise gulaga i Causeskog i sl.
Je. e mi se za nato put ka EU je neki spas za Srbiju slepce!
Bale ti krenu cim cujes neku negativnu rec o onom agresorskom polnom organu.
Preseli se tamo i lizni mu guzu!
 
Brnabicka sme nesto da potpise hahaha daj zoki ne budi smesan....pa likusa ne zna ni da govori a kamoli da se ona nesto pita,ona je premijerka jer je svedocila u korist vucicevog kuma Nikole Petrovica u vezi davanja mita,posle toga postaje ministarka za drzavnu upravu i lokalnu samoupravu neke 2016 2017 godine
to isto kao 2013-2014 kad je bio onaj mlad momak Lazar Krstic sto je dosao iz Amerike kao neko strucnjak sa koliko 29godina da bude ministar finansija,tada su se smanjivale penzije trebao im je neko ko ce se kao suprostaviti vucicu pa je kasnije Krstic pricao kako Vucic ima meko srce i da bi on jos vise skinuo penzije i da zbog toga podnosi ostavku a vuvic je ispao eto dobar pa smanjuje koliko bas mora,cak ima anegdota da su ga nasli na Googlu i doveli u srbiju
 
Brnabicka sme nesto da potpise hahaha daj zoki ne budi smesan....pa likusa ne zna ni da govori a kamoli da se ona nesto pita,ona je premijerka jer je svedocila u korist vucicevog kuma Nikole Petrovica u vezi davanja mita,posle toga postaje ministarka za drzavnu upravu i lokalnu samoupravu neke 2016 2017 godine
to isto kao 2013-2014 kad je bio onaj mlad momak Lazar Krstic sto je dosao iz Amerike kao neko strucnjak sa koliko 29godina da bude ministar finansija,tada su se smanjivale penzije trebao im je neko ko ce se kao suprostaviti vucicu pa je kasnije Krstic pricao kako Vucic ima meko srce i da bi on jos vise skinuo penzije i da zbog toga podnosi ostavku a vuvic je ispao eto dobar pa smanjuje koliko bas mora,cak ima anegdota da su ga nasli na Googlu i doveli u srbiju
A šta misliš-ko je nju postavio-Vučić :unsure:
 
Људи, јесам ли ја то добро ухватио вест у пролазу: каже Србија ће уредити и модернизовати београдски аеродром? Чекај бре, па зар газдовање над њиме нису добили они Французи, "Ванси" или како се већ зову? Шта ја ту грешим кад ми се то не чини нормалним да држава улаже паре у нешто чиме газдује неко други и зарађује паре од тога?
 
apsolutno i jedino DA
pa gde ona ide u neke spoljne posete itd...ono sa rio tintom isla je samo da upravo ona potpise a ne vucic jer ovaj potpisuje samo ono sto bas mora,to kod trampa na primer
ovo ostalo potpisuju dacic,mihajlovicka,brnabicka itd
kasnije ovaj nemoze odgovarati
cak je i za brisleski rekao u jednoj od emisija da on to nije potpisao(sto je i istina na glavnom papiru ga nema)
 
apsolutno i jedino DA
pa gde ona ide u neke spoljne posete itd...ono sa rio tintom isla je samo da upravo ona potpise a ne vucic jer ovaj potpisuje samo ono sto bas mora,to kod trampa na primer
ovo ostalo potpisuju dacic,mihajlovicka,brnabicka itd
kasnije ovaj nemoze odgovarati
cak je i za brisleski rekao u jednoj od emisija da on to nije potpisao(sto je i istina na glavnom papiru ga nema)
Pa naravno da nije potpisivao,kad je samo Predsednik.Ne znam da li znate ingerencije predsednika republike.Sad,što se to izvlači iz konteksta,to je druga priča.Zato se tako i ponaša jer zna da nema njegovog potpisa bez saglasnosti mentora i nije njegova krivica.
Mislite li da je Putin sam tek tako ušao u Ukrajinu.Nemojte ljudi biti naivni.Vladari iz senke drmaju svetom a mi se prepiremo kako Vučić donosi sve odluke.Ili mislite da zna i da vozi avion.Nema nama spasa.
 
Људи, јесам ли ја то добро ухватио вест у пролазу: каже Србија ће уредити и модернизовати београдски аеродром? Чекај бре, па зар газдовање над њиме нису добили они Французи, "Ванси" или како се већ зову? Шта ја ту грешим кад ми се то не чини нормалним да држава улаже паре у нешто чиме газдује неко други и зарађује паре од тога?
Vec se radi nova pista.Radovi izvode firme bliske sa sns.
 
Pa naravno da nije potpisivao,kad je samo Predsednik.Ne znam da li znate ingerencije predsednika republike.Sad,što se to izvlači iz konteksta,to je druga priča.Zato se tako i ponaša jer zna da nema njegovog potpisa bez saglasnosti mentora i nije njegova krivica.
Mislite li da je Putin sam tek tako ušao u Ukrajinu.Nemojte ljudi biti naivni.Vladari iz senke drmaju svetom a mi se prepiremo kako Vučić donosi sve odluke.Ili mislite da zna i da vozi avion.Nema nama spasa.
tu se slazemo to svi znamo sto se tice potpisivanja i ingerencije predsenika
ali zar ti mislis kako kazes da je neki vladar iz senke doveo bas brnabicku da ona bude potpisnik ili bas vucic,to ti govorim
 
Je. e mi se za nato put ka EU je neki spas za Srbiju slepce!
Bale ti krenu cim cujes neku negativnu rec o onom agresorskom polnom organu.
Preseli se tamo i lizni mu guzu!
Da spas kao sto su se spasili tvoji Rumuni i Bugari, zene po javnim kucama a muskarci il kradu il basutela🤣a maticne drzave rupe kao sto su i bile,struja privatna, sve privatno, korupcija ista kao sto je bila i narod sirotinja kao sto je i bio ostajem i dalje pri stavu, lecenje ljudino, lecenje. I debilan ti je taj stav da vredjas kao neko dete od 10 godina al sta znam valjda si sad u tim godinama kad se ide u rikverc, mozda si se vratio na taj stadijum🤔onda bi neke stvari bile jasnije.
 
Pa naravno da nije potpisivao,kad je samo Predsednik.Ne znam da li znate ingerencije predsednika republike.Sad,što se to izvlači iz konteksta,to je druga priča.Zato se tako i ponaša jer zna da nema njegovog potpisa bez saglasnosti mentora i nije njegova krivica.
Mislite li da je Putin sam tek tako ušao u Ukrajinu.Nemojte ljudi biti naivni.Vladari iz senke drmaju svetom a mi se prepiremo kako Vučić donosi sve odluke.Ili mislite da zna i da vozi avion.Nema nama spasa.
Mislim da je nasa serija "Senke nad Balkanom" odlican primer za nas obicne smrtnike kako i sta se radi u toj senci.
Samo sto ishod nikad nece biti kao u seriji.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Drale TD!
E jbg sad, dezerter i izdajnik 2 u 1. Ni manje ni vise.
Covek je 1999 bio tamo gde treba da bude jedan oficir, ali zato trenutni predsednik prvo ne zna kako izgledaju vojnicke cizme a kao drugo i da zna nije imao vremena tada za Srbiju jer se useljavao u novi stan od 100+ kvm koji je inace dobio od drzave a zamisli ni dana radnog staza ni minuta u uniformi za ovu drzavu. I on naravno nije izdajnik. Da ne pricam o aktuelnom ministru MUP-a kome je dokazano dezerterstvo ali zato nije dokazano kako je uneo u zemlju 200000e.
Da li stvarno mislis da bi ga opozicija predlozila da postoji i najmanja sumnja u to sto navodis. Pa da, svi su budale i ne znaju nista. Ili su te ubedili na pinku hepiju itd da je covek izdajnik a po potrebi i dezerter. Razmisli malo...
 
Poslednja izmena:
А ти знаш да су не истине? Да ли ме је увредио није, мислим није још, а ни неће имати прилике и ако ништа друго ето понош не свиђа ми се његово презиме није Српско сада јасније? Оћеш јавно ортодоксни сам националиста и чим није на ић желудац ми се окреће.
Pa Vulin, Kebara i veliki broj rukovodstva nije na IĆ. ?!? Jovanov, Pavkov i Belojica sa liste SNS-a obisli zapodno backi okrug...
I da znas, nacionalista voli i ceni svoje, NE mrzi tudje. Tudje mrze sovinisti, fasisti!!!
 
Da spas kao sto su se spasili tvoji Rumuni i Bugari, zene po javnim kucama a muskarci il kradu il basutela🤣a maticne drzave rupe kao sto su i bile,struja privatna, sve privatno, korupcija ista kao sto je bila i narod sirotinja kao sto je i bio ostajem i dalje pri stavu, lecenje ljudino, lecenje. I debilan ti je taj stav da vredjas kao neko dete od 10 godina al sta znam valjda si sad u tim godinama kad se ide u rikverc, mozda si se vratio na taj stadijum🤔onda bi neke stvari bile jasnije.
Nema razlike medju Balkanskih zemalja po pitanju rada na zapadu nisu Srbi u boljoj poziciji od ostalih, svako ko je otisao radi ono za sta je sposoban!
Ko je otisao u tim zapadnim zemljama bar je nesto stvorio i vidi se njihova ulaganja u mestima odakle su krenuli!
Sto ne ide narod u tvojoj rusiji maloumnice da rublju zaradi pa da se posere posle po njoj?!
Obrisi bale da se ne davis!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh