Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dosta je samo pogledati nato i koga su sve uzeli od nacista(generale) posle WW2
Najveca zverka sigurno je Adolf Hojzinger Hitlerov nacelnik operativnog odeljena (citaj danas generalstaba) 60tih postao predsednik vojnog komiteta Nato-a
 
Знам за једну фарму која нема ни једне краве, а производе млеко, сир и павлаку. Главна сировина млеко и сурутка у праху вероватно таквих фарми има много више па је млеко у праху преко потребно и зато се толико увози.
Pa da nije otkupna cena mleka 30+ dinara mozda ne bi bila takva situacija sa mlekom u prahu. Ili bi ga mozda i mi proizvodili, da ne uvozimo.
Ali sta bi onda uvoznici radili, krave sigurno ne bi drzali.
 
Ne znam koja tačno epizoda.Slučajno sam naleteo dok sam nešto guglao, upišeš Simpsons 05.05.2022 u pretraživač i izaći će ti brojni naslovi na tu temu.
 
Мислим да би један светски рат требало да паузирамо. Ево на пример први следећи који буде.
Ако већ буде стани пани барем неће бити разрушено. И да не плаћамо ратну одштету.
 
Ево док чекам ручак већ трећи сакупљач гвожђа пролази улицом. Са све разгласом каже најбоље плаћа. Опет навала.
 
Јбт мој матори има једно 5 тона гвожђа кажу 47 дин код нас на отпаду плаћају. Возило цело иде по 37дин.каже ми матори видиш како је ваљало што сам скупљао и чувао то гвожђе, реко јесте свака ти част на видовитости ајде сада га уновчи само га мичи из авлије.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh