Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Зар није неки од високо позиционираних страначких кадрова изјавио да ове године нема оваквих гостовања него народ из локала, као да се покаже колико имају гласача и симпатизера?
upravo prvorodjeni----april 2019 Vucic:Nije tacno da mi autobusima dovozimo ljude iz Beograda i drugih gradova. To je prosto notorna laz i nemam nameru da ikome objasnjavam to vise. Ako je neko u svom selu gradu samostalno organizovao prevoz to je drugo ali SNS nije nikoga dovela na svoj racun. To pogotovo neće da plate građani iz budzeta – zakljucio je predsednik.

oko 900 000e je dobila firma Deus sistem za stampanje glasackih listica,posto je odjednom ispalo hitnost postupka(kao nije se znalo da ce biti izbori iako su ovo redovni predsednicki i beogradski+ispalo i parlamentarni)nije bio tender vec se sklopio dogovor sa tom firmom
vlasnik te firme je Mitar Deuric,vlasnik vinarije Deuric,cest gost i posetilac vinarije je gle cuda AV inace cuveni poznavalac i ljubitelj vina 🤡
ista firma je dobila posao i u decembru za stampanje listica za referendum,takodje bez tendera,za taj posao dobili oko 130 000e
 
Za neki dan miting i u našem gradu .
U firmi ( javno preduzeće ) delili kačkete a našlo se i po neko pivo .
Zapalo me i jedno i drugo.
be66e5d44ca64444f050c6f890b5b146.jpg


Sent from my RMX2155 using Tapatalk
 
evo ga na pinku kuka place,odrzana sednica saveta za nac. bezbednost iskljucivo i jedini razlog odrzavanja je to sto nece imati sigurne glasove sa kosova
u januaru takodje se nije moglo glasati na referendumu(mogli su glasati ukoliko odu do Kursumlije Novog Pazara, Raskr i Vranja)ali to ga tada nije brinulo
rece da je obezbedio jos mleka u prahu(oko 1000t) od jedne EU zemlje,cisto da budete spokojni i mirno spavate
 
................
rece da je obezbedio jos mleka u prahu(oko 1000t) ........
Koja je priča oko ovog mleka u prahu .
Više puta je pominjano , šta se dešava sa tom namernicom pa je toliko neophodno ? Znam da se najviše koristi u konditorskoj industriji ali računam da nije baš pitanje života i smrti .
Proizvodi li ga iko kod nas kad je već strateška namernica ?
 
postoji sigurno neka caka cim ga spominje non stop ili jednostavno nemamo mleka



zdesna na levo
Goran Rakic-bivsi vatrogasac i direktor komunalnog preduzeca cistoce,kasnije postaje diplomirani ekonomista...nalazi se na cuvenoj fotografiji na jahti sa Bedzetom Pecoliem i Milanom Radoicicem iz 2017te kada se dogovaralo o vladi Ramusa Haradinaja
Bata Gasic-keramicar(demantovao navodeci da je zavrsio smer tehnicar za visokogradnju),vlasnik dve televizije,dve benzinske pumpe,bio je i suvlasnik Grand kafe...bivsi ministar odbrane,trenutno direktor BIA
Petar Petkovic-bivsi DSS i bivsi savetnik premijera Voje Kostunice-"neobavestenog",zamenio Marka Djurica na mestu direktora kancelarije za KiM
Vucic ne bih stalo da krenem da pisem tj zavrsio bih mozda do aprila
Milan Radoicic-osumnjicen za ubistvo Olivera Ivanovica,mnogo kriminala takodje ne bih brzo zavrsio pisanje,jedan od najmanjih da navedem postao vlasnik betonjerki sa kojima posluje EPS od koji ovaj nabavlja bandere i betonske stubove za dalekovode bez tendera po naravno skupljoj ceni koju opet naravno mi placamo kroz racune
Dalibor Jevtic-od 2013 stalni clan vlade Kosova(ministar) bez obzira ko je premijer Isa Mustafa,Ramus Haradinaj,Aljbin Kurti
 
Знам за једну фарму која нема ни једне краве, а производе млеко, сир и павлаку. Главна сировина млеко и сурутка у праху вероватно таквих фарми има много више па је млеко у праху преко потребно и зато се толико увози.
 
Интересантан текст Слободана Антонића - "Наши НАТО денунцијанти":

https://pravda.rs/2022/3/18/nasi-nato-denuncijanti/
Занимљива разматрања Антонића. Ко је за НАТО та (тај) је пацифисткиња (вероватно нашмркана Србљановићка)...па нека онда иде на пацифик ако је пацифиткиња. Пре би рекао да су то пациФИФИ-сти (мислим и крло и надувана...и многи други шљам са списка) на узици суманутих западих мафијаша који лако могу довести до светског рата. Њихова је политика управо таква деценијама...тачније вековима.

Крстић ме не чуди он је у ствари узгузољуб а то нам намеће тај фашистички западни свет (не народи него врх односно мафија која их води и обмањује).



И читава та камарила коју наводи Антонић, слово Z назива кукастим крстом...а у Украјини се види прави кукасти крст који у ствари сви они подржавају. Гомила гада и смрада са запада (одо' ја у песнике).



ПС

Сасвим случајно сам нештo гледао на YouTube и од понуђених видеа погледам FES TV. Не гледам то често јер буде претеривања и преувеличавања...али нађе се и неки податак који се јавно склања у страну.

Откуцам понуђени сајт и може се видети Заједничко саопштење Кине и Русије од 04. марта 2022.

joint statement of the Russian federation and the peole's repuplic of china on the international ralations entering a new era and the global sustainable development

То води на сајт министарства спољних послова Кине:

https://www.fmprc.gov.cn/mfa_eng/zxxx_662805/202202/t20220204_10638923.html

А има и овде:

https://www.beoforum.rs/en/comments...a-and-the-global-sustainable-development.html

Да ли је то стварно био увод у рат у Украјини јер су глобалисти прешли све мере. Није лоше прочитати шта пише у заједничком саопштењу. Можда је то тај епски и најављивани сукоб истока и запада који се више не води дипломатијом (јер са лудацима нема разговора више) него мало гласнијом дипломатијом (у Украјини).

А није лоше ни погледати FES TV...бар занимљиво прича човек.

 
Лопатам на другом форуму вести из Украјине и налетим на неки пост из "Телеграма" који ме је баш потресао онако људски, на нивоу малог човека, смртника:

Slucajno zalutah na ovaj deo foruma, ne bih ostavio komentar da me nisi podsetio na taj osecaj duboke potresenosti:
Isao sam da vidim jedan muzej posvecen II sv ratu u Osvjecim-u, Poljska. Taj osecaj, u tom prostoru, koliko nistavan ljudski zivot moze da bude...
Trebalo mi je vremena da se oporavim posle toga, ali bi to bila idealna ekskurzija za sve skolarce kada pocnu da shvataju gde zive. Verujem da bi tada imali mnogo mirniji svet.
 
Slucajno zalutah na ovaj deo foruma, ne bih ostavio komentar da me nisi podsetio na taj osecaj duboke potresenosti:
Isao sam da vidim jedan muzej posvecen II sv ratu u Osvjecim-u, Poljska. Taj osecaj, u tom prostoru, koliko nistavan ljudski zivot moze da bude...
Trebalo mi je vremena da se oporavim posle toga, ali bi to bila idealna ekskurzija za sve skolarce kada pocnu da shvataju gde zive. Verujem da bi tada imali mnogo mirniji svet.
Страшне су све жртве али поштовани @zerc није требало ићи чак у Освешћим (Аушвиц) јер је то изгледа „београдски синдром“ да се увек заборавља Јасеновац и Јадовно.

Аушвиц је свакако страшан, али су ту велики удео имале разне "западне" банке и компаније укључујући и Јеврејске.

Како је Mengele мога да побегне и да га америчке снаге ухвате а након само неколико дана ослободе и омогући му се да се укрца на један пароброд за Јужну Америку. И тако је Herr Mengele, као слободан човек умро 1979. Од срчаног удара не прелепој бразилској плажи Bertioga Beach.

Много тога иде на душу „фашиста“ данашњице који себе називају демократским и слободним светом. А тај демократски и слободни свет (тачније фукара) није бомбардовао бар пруге које воде ка Аушвицу.

У једном од својих писама, рабин Вајсмендел (Weissmandel) упутио је апел савезницима да бомбардују снаге око логора, а нарочито пруге. Приложио је прецизне мапе, али ни један од хиљада савезничких бомбардера је упркос очекивању логораша у Аушвицу, Бухенвалу, Треблинки који су узалуд очекивали помоћ или неки напад који би направио пометњу и омогућио бекство, није бомбардовао ништа око тих логора.

Немци су се дочепали тог писма и још се исмевали са тим да ће на вагоне крупним словима написати Јевреји. То би био најпоузданији знак да савезници неће бомбардовати ни пруге ни логоре.

О овоме је писао ортодоксни рабин Моше Шонфилд (Moshe Shonfeld) у својој књизи Оптужбе жртава холокауста.

Аушвиц је био и пословни интерес западних фирми и није све тако како се представља. Јасеновац није и зато је много страшнији јер је једина сврха убијање.
 
Poslednja izmena:
Симпсонови су доста ствари предвидели у америци и у свету. А за неке ствари су ишли у прошлост. Иначе често приказивани нацисти који су преживели и живели слободно.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh