Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izjavio je da bi Srbija trebala da uvede sankcije Rusiji.
Aj placi malo sad i tuguj zbog te izjave!😂
Svidja li se tebi ili nekom drugom ili ne ali ako je politika drzave trenutno ko god da je vodi ka EU onda treba realizovati isto ono iza cega stoji i Eu!
Dugo na dve stolice sesti nece moci!
 
Da se razumemo, nisu mi uopste doseljenici sa sredine proslog veka ciljana grupa. Obe strane su mi dosle sa planine. Jedni iz Like, drugi iz Bosne. Prvi su otkupili kolonizaciju od bivseg solunskog borca i dosli na kupljeno a drugi dosli praznih ruku jer pradedu oklepali sibicari na zeleznickoj stanici pa ostatak svog veka po nadnicama sticali.

Ali ti ili njihovi potomci nam predsednikuju i vladaju.
 
Ne nego ces ti doneti odluku! Aj uozbiljise Zorane! A sto se tice onog Obradovica taj maloumnik i njegova politika bi nas uvela u rat posle par meseci vladavine i plus velica rusiju! 😂 Ma ajde brrreee!🤪
 
Kao predsednik i nije u njegovoj nadležnosti da o tome odlučuje.
Немој „сас њега да се расправљаш“. Ући ће Мариника у скупштину и могу да те 'апсе.

И она је за ЕУ иако би нас тамо примили у комадима, али је баш она била гласна по питању геноцида.

ПС

Колико се сећам, написао сам да бих гласао за њу када би појела папир са све потписом о некаквој резолуцији о геноциду који смо ми починили...ми Срби, то треба нагласити.
 
Aj placi malo sad i tuguj zbog te izjave!😂
Svidja li se tebi ili nekom drugom ili ne ali ako je politika drzave trenutno ko god da je vodi ka EU onda treba realizovati isto ono iza cega stoji i Eu!
Dugo na dve stolice sesti nece moci!
Jesi ti dobar sa glavom? Ne znam sta bi te drugo pitao? Toliko sam se nasikerao oko toga da nisam zaspao 2 noci. Isto toliko koliko ce taj da dobije na izborima.
Al tebi cu proporuciti neku posetu lekaru definitivno, ja EU i Nato, USA ne volim iz svojih razloga i zbog toga sta rade i predstavljaju kao politiku al mi normalan narod ne smeta, al ljudino ti si bolestan, ti mrzis jbt. Jel sanjas nocu Ruse, petokrake i sl. Istrulices u toj mrznji ako vec nisi, imas ta sizofrena cepanja svako malo. Stvarno, potrazi pomoc il smanji drustvene mreze.
 
Nije stvar mrznje pacijentu, stvar je u tome sto tones i trulis vec duze od 30 godina u zelji da te pisljivi rus vata za kragnu i da te vodi u propast isto kao i vise od 80% njegove nacije. Omatoreo si i jos si slep i ne vidis da to nigde ne vodi osim u jarak i bedu!
Jedini nacin i donekle bolji zivot je pravac ka EU gde su svi vec pristupili ili su ka tom putu pa cemo za kratko vreme biti uspesniji i bolji od ovih drugih drzava koje su medju zadnjima pristupile a ranije su bile jad i beda u poredjenju sa nama! Ranije smo bili drzava u pravom smislu reci za Rumune, Bugare, Madjare, Cehoslovake, Poljake a sad smo kerin q..c!
Ali sa takvom ideologijom i slepilom kakvu ti imas odosmo mi u tri lepe!
 
Nije stvar mrznje pacijentu, stvar je u tome sto tones i trulis vec duze od 30 godina u zelji da te pisljivi rus vata za kragnu i da te vodi u propast isto kao i vise od 80% njegove nacije. Omatoreo si i jos si slep i ne vidis da to nigde ne vodi osim u jarak i bedu!
Jedini nacin i donekle bolji zivot je pravac ka EU gde su svi vec pristupili ili su ka tom putu pa cemo za kratko vreme biti uspesniji i bolji od ovih drugih drzava koje su medju zadnjima pristupile a ranije su bile jad i beda u poredjenju sa nama! Ranije smo bili drzava u pravom smislu reci za Rumune, Bugare, Madjare, Cehoslovake, Poljake a sad smo kerin q..c!
Ali sa takvom ideologijom i slepilom kakvu ti imas odosmo mi u tri lepe!
Definitivno ostajem pri onom sto sam rekao. Pod hitno treba da se lecis, pod hitno. U tim si godinama. Takva mrznja i zatupljenost ne mogu biti nista osim totalne bolesti ili si jednostavno debil od covjeka. Pokojni Petru je lepo govorio kakav si covjek, 0,nazalost sam to non stop dokazujes. Kako god zao mi te, radi porodice najvise.
 
Ti si obican olos koji znas samo vredjati, ne samo mene i ne samo sad vec oduvek kad neko nije bio na tvojoj pshopatskoj talasnoj frekvenciji!
O pokojnicima sve najbolje, nisam bio blizak sa njim ali imali smo korektne odnose i zato lazes kao ker jer jedino ljudsko bice nisi!
 
Ti si obican olos koji znas samo vredjati, ne samo mene i ne samo sad vec oduvek kad neko nije bio na tvojoj pshopatskoj talasnoj frekvenciji!
O pokojnicima sve najbolje, nisam bio blizak sa njim ali imali smo korektne odnose i zato lazes kao ker jer jedino ljudsko bice nisi!
Poenta je da ja tebe ne vredjam nego ti fino kazem da tvoje stanje i ta sizofrena cijepanja i mrznja prema rusima nije zdrava covjece. Uskaces kao padobranac gde god se pomenu, svaka recenica ti puna mrznje prema njima.
O strani za nato i ostale da ne pisem to je tvoje pravo da ih volis, sa te strane mozes biti samo debil, jer stvarno ne poznajem normalnog covjeka koji zakiva u zvijezde ljude koji su mu razorli zemlju, ubijali civile i djecu, osim ako se i sam ne oseca gradjaninom te zemlje jer je sta?
A u pravu si za jedno, o mrtvima sve najbolje, da ti ne citiram sada te tvoje korektne odnose.
Aj sad u miru i mani se ti Rusa, ne boj se, nema vise gulaga i Causeskog i sl.
 
Poslednja izmena:
Ali ti ili njihovi potomci nam predsednikuju i vladaju.
Manje vise ali zato potomci jna vojnih lica i svih ostalih clanova visokokotiranih u tadasnjem drzavnom aparatu nam i dalje kroje kapu. Roditelji su im bili dupelisci pa dograbili se funkcije pa tako sad i potomci streme istoj sudbini. Skoro sve javne licnosti i funkcioneri su potomci komunistickih jajara. Od pevaca, glumaca, politicara, analiticara, menadzera, direktora...
 
Ne nego ces ti doneti odluku! Aj uozbiljise Zorane! A sto se tice onog Obradovica taj maloumnik i njegova politika bi nas uvela u rat posle par meseci vladavine i plus velica rusiju! 😂 Ma ajde brrreee!🤪
A ti si ubeđen da su odluke koje donosi Vučić.njegove :haha: Pa veće ingerencije ima vlada i skupština.Njegovo je samo da potpiše sa onom penkalom što je dobio od Trampa,kad je sedeo u klupici.:haha:.Pročitaj malo ovlašćenja predsednika republike....
 
Manje vise ali zato potomci jna vojnih lica i svih ostalih clanova visokokotiranih u tadasnjem drzavnom aparatu nam i dalje kroje kapu. Roditelji su im bili dupelisci pa dograbili se funkcije pa tako sad i potomci streme istoj sudbini. Skoro sve javne licnosti i funkcioneri su potomci komunistickih jajara. Od pevaca, glumaca, politicara, analiticara, menadzera, direktora...
Ali sa onih prostora koje si naveo.
 
Manje vise ali zato potomci jna vojnih lica i svih ostalih clanova visokokotiranih u tadasnjem drzavnom aparatu nam i dalje kroje kapu. Roditelji su im bili dupelisci pa dograbili se funkcije pa tako sad i potomci streme istoj sudbini. Skoro sve javne licnosti i funkcioneri su potomci komunistickih jajara. Od pevaca, glumaca, politicara, analiticara, menadzera, direktora...
Pa vidi, razmišljao sam o tom fenomenu, i došao do zaključka da je i to kod nas karijerno zanimanje koje se nasleđuje, kao, recimo, zidar, zemljoradnik, stočar, učitelj. Ovi aktuelni političati su već decu debelo uključili u 'posao'..
Kako bi ti recimo u ovom sistemu skinuo jednog dačića koji se čak podsmeva građanima da nepostoji šansa da ga izbace iz vlade. Što bi se narodski reklo: dupetu se ne boji a obraza nema. Ove naše stranke su u stvari privatne firme samo što to građani nemogu nikako skontati, nego se batrgaju i kao glasaju za 'bolju i pošteniju opciju'..
 
A ti si ubeđen da su odluke koje donosi Vučić.njegove :haha: Pa veće ingerencije ima vlada i skupština.Njegovo je samo da potpiše sa onom penkalom što je dobio od Trampa,kad je sedeo u klupici.:haha:.Pročitaj malo ovlašćenja predsednika republike....
Nevalja @Peet -u ni jedan koji velica Rusiju, on bi pristao i na siptara samo da je zapadno orijentisan

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
 
Svidja li se tebi ili nekom drugom ili ne ali ako je politika drzave trenutno ko god da je vodi ka EU onda treba realizovati isto ono iza cega stoji i Eu!
Dugo na dve stolice sesti nece moci!
Hteli mi ili ne, sankcije prema Rusiji će postojati.
Kakav je problem NATO-vcima da blokiraju Dunav i vazdušni prostor? Sve što ide za Rusiju jednostavno ne propuste ili iz Rusije ka nama. A mi drugog puta nemamo.
Pa kad je već tako stanje, onda bar da uvedemo neke ograničene sankcije, tipa na naoružanje, svemirsku tehnologiju, podmornice, mobilne telefone...
Možda nam progledaju kroz prste.
Šut sa rogatim ne može da se bode, a terati inat smo već probali. Volim ja Rusiju i navijam za njih, al nam život prođe u isterivanju pravde.
Rusija je moćna i velika zemlja, snaćiće se i bez nas.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh