Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne zamarajte sa Rusima, Amerima, Ukrajincima, sta mislite kad ce poceti socialni nemiri kod nas i u okolini, ne stane li ludnica sa cijenom energenata u narednih mjesec dana bice velikih sranja....

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
 
Ali sta je najveca ironija, Rusiju hoce da izbace iz UN-a, Ukrainu pregaze , UN ce priznati njihov izbeglicki status vlade i recimo glasaju protiv priznanja Kosova.
Види овако злуради док год ми као држава и народ не признамо не зависност, сви ви који се томе надате можете да нам га пушите. Нешто на силу отети увек се врати, и турци су 500 година покушавали па су у облаку прашине напустили ове просторе и заборавили своје коњушаре и балегаре. Колико год ти се радовао и провоцирао доћиће дан када ће Космет бити чисто Српски, а онда полако.
 
Ono sto meni nije jasno to je evropa,lupa sankcije rusiji koje isto tako uticu na nju samu....a proterivanje rusa tj obicnih ljudi,sportista itd-jos ludje
 
Ne zamarajte sa Rusima, Amerima, Ukrajincima, sta mislite kad ce poceti socialni nemiri kod nas i u okolini, ne stane li ludnica sa cijenom energenata u narednih mjesec dana bice velikih sranja....

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
Neće biti.Mi smo narod koji je u krizi već 3 decenije.Možda bude nemira zbog nečeg drugog.Slabo pamćenje mi imamo i to vlast zloupotrebljava.Ćuti se i zbog covid mera,uslovljavanje vakcinacijom.Treba nešto krupno da se desi da se mi probudimo.
 
Neće biti.Mi smo narod koji je u krizi već 3 decenije.Možda bude nemira zbog nečeg drugog.Slabo pamćenje mi imamo i to vlast zloupotrebljava.Ćuti se i zbog covid mera,uslovljavanje vakcinacijom.Treba nešto krupno da se desi da se mi probudimo.
Ne, nego smo mi rodjeni da pisamo uz vetar. Ceo svet za kovid mere mi protiv, ceo sve za vakcinaciju mi protiv, ceo svet osudjuje Ruse mi samo sto im ne saljemo pomoc. Da li smo mi naj pametniji?
 
Ne, nego smo mi rodjeni da pisamo uz vetar. Ceo svet za kovid mere mi protiv, ceo sve za vakcinaciju mi protiv, ceo svet osudjuje Ruse mi samo sto im ne saljemo pomoc. Da li smo mi naj pametniji?
Usvajanjem rezolucije UN od strane Srbije govori sve.Sad,šta većina naroda misli-to je druga priča.Zvanično je Srbija osudila Rusiju.Dva različita stava u 3 dana.
Ja lično bih stav formirao slušajući obe strane.Svi pišu o napadu Rusije a niko ne piše da Ukrajinci tuku Donbas.
Pa kako ceo Svet nije uveo sankcije SAD i članicama NATO bar jednom zbog njihovih izleta po celom Svetu.
Zna naš narod vrlo dobro,šta je pravilno samo se malo uspavao.Jedino kad bi nas još jednom bombardovao taj svet koji nam je merilo svega.To su te vrednosti koje naš narod / većina / za sada ne prihvata,bez obzira na zvanični stav države po svim pitanjima- od rodne ravnopravnosti,preko Kosova do krize u Ukrajini o kojoj se do upada Rusa ćutalo,jer su ubijana ruska deca i narod.Kao što je taj isti Svet ćutao kad su nas bombardovali.....
 
У дигиталној ери где је све доступно на један клик наступила је велика медијска блокада. Запад је уједињен, руска војска напада а гину задни и други. Зашто онда медијска блокада? Ако запад има изграђен став, шта то могу руски медији да промене?
 
Pa to. Gase ruske medije, internet. Ali samo zapadni mediji pišu istinu. Šio mu ga djuro...
Zna se šta je mašinerija. Koliko idu u krajnost krive sve Ruse,svakog stanovnika. Kao što su nas krivili za 90.tj da su celokupni Srbi "genocidan" narod. Sta sam ja sa mojih 8-9godina bio kriv za vreme bombardovanja? Samo to me zanima.
 
Нема ни на Супернови. Проблем је на вишем нивоу... неко је из европе заврнуо ''вентил''... као што ћемо ми имати повлашћену цену гаса који неће моћи да прође кроз нато...
Користите ВПН...
 
Zabranjeno je čitati jeretičke knjige i slušati šta pričaju jeretici. Eto neko se brine da ne padnemo u iskušenje.
 
У вези скидања РТ са наше кабловске: прочитао сам да су га скинули негде у Европи, па га нема ни код нас, јер нама одатле иде сигнал. Не путим се у техникалије, али тако сам схватио објашњење.

У вези те мантре "цео свет"... Јужна Америка, Азија, Африка, сви ћуте гледају, против рата су као таквог, али медијске и политичке кампање каква је у Европи и Северној Америци против Русије просто нема.

А јесте ли чули (и видели) ракетни удар у зграду у центру Харкова? У западним медијима идеоно "гађани цивилни циљеви", а они који знају где је шта по Харкову, кажу да је су ту канцеларије регрутног центра у кога су у то време они из "Десног сектора" заказали скуп оних са претходним борбеним искуством, да их ангажују за одбрану од Руса. Ми као посматрачи са стране, симпатисали било коју од страна, можемо да видимо кадрове напада: стоји вишеспратна зграда, долеће ракета, експлозија, лете стакла и шут и то је све - заиста погођен цивилни објекат, али помињање шта се налази у тој згради, то ће да пропусте да нам кажу.
 
Ono sto meni nije jasno to je evropa,lupa sankcije rusiji koje isto tako uticu na nju samu....a proterivanje rusa tj obicnih ljudi,sportista itd-jos ludje
Шта те ту чуди Ово је игра коју су лепо замислили и Путин ради онај „прљавији“ део посла око потпуног слабљења Европских држава. Ослабила је окупација Европе коју спроводи САД и Енглези...а чини ми се да сам давно раније рекао да се нешто дешава чим су Енглези напустили ЕУ.

Поред слабљења европске економије, војно индустријски комплекс трља руке...Велики играчи поново деле сфере утицаја. И наравно, ако је нејасно зашто пуцају сами себи у ногу, то само потврђује оно што стално говорим: светом не управљају суверене државе него „мафија“ (не у смислу италијанске невладине хуманитарне организације него у смислу банкарских и других чивутских картела).
 
Nakupilo se naroda a nakupilo se i para u stekovima, slamaricama, nekretninama... Cetvorodnevna radna nedelja... Bitcoin...
Produzio se zivotni vek. Narasle dlake na mudima pa sad ne boli toliko kad zavrcu. Nece ljudi da robuju vise. Nije nuzno. Kapital gubi korak pa mu pare sve manje vrede.
Daj koronu
Daj cene gore
Daj rata
Daj oruzja
Daj ogranicenja slobode
Daj cenzuru
Daj botove
Daj momosaric nalog na poljoinfo
I tako dalje i tako dalje...
Sto napisa, "Dacic i Putin komunjare. Mamu li im!"
Amerika i instruktori terorisu ceo svet vec dva veka - " Ma nije takooo... To samo tako deluje. To je nekad bilo, greh iz mladosti. Zeza me internet nesto pa nece da ucita te stranice..."

Elem, mene samo ubija ova neizvesnost. Grickam nokte, nestrpljivo cekam kad ce Momo da napise do kraja jel zivi u Srb ili RS posto te je ovde te tamo kako mu se cefne. Sve zavisi dal su vakcine ili kokanje u ex sovjetskom savezu. Ustedece nam na kupovini televizora. Lepo od njega sto ima sazeto poznavanje prorezimske i prozapadne separatisticke propagande. Kontam da mu Kandicka cestita rodjendan na fejsu.
😂
 
Не греши душу да стављаш Мому и Кандићку заједно. Ова потоња је пример психопатологије. Мому и његове ставове можеш и блаже и оштрије да окатегоришеш, али никако да га назовеш сличним Кандићки и остатком аутошовинистичке екипе.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh