Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zorge zato sto tako mislim . To se tako kaze komi.. kako kazes , to nije bukvalno po definiciji al licno mislim da su oni npr lavrov, dacic, ...direkto povezani sa tim jos zivim organizacijama iz proslosti a sa druge strane da je to NAS ogroman problem da mi ovde a u Srbiji pogotovo jedna znacajna kolicina ljudi ako ne ivecina ima podsvjesno komunisticko razmisljanje . Nije to cudno to je pod kozom tesko se osloboditi i imamo problem sa percepcijom stvarnosti a nismo zlonamjerni .
 
А можда буде овако руси победе имају губитке чињеница окупирају украјину створе марионетску власт путин влада још 10 година полако претвори украјинце у русе нађе заменика као што је и он да воли русију народ ће због санкција лошије живети али руси су навикли да трпе реално арапима требају житарице западу сировине значи неке трговине ће бити руси ће преживети са свим њиховим земљама
 
Ne provjeravam bas puno vijesti , pa jel nije receno da su ukraincima donirani Poljski,Rumunski i Bugarski ispravni MIG29 i SU.
 
бугари су рекли да недају немају ни они да ли је то озбиљно то је авион а не пиштољ на воду
 
mornar, mene su ucili u skoli da od kada postoji ljudska rasa veci i jaci su ugnjetavali i iskoristavali slabije. Ovdje neki stalno kukaju evo bilo bombardiranje sirene svirale, a nisu dozivjeli ni 1% posto toga sto je prezivio Momo ili neko iz RS , pa ovdje kod mene je ljudima palo 7 granata na kucu(ne racunajuci dvoriste) , zadnja probila do podruma , nekim cudom izvukli zivu glavu pa nisu kukali ni 1% kao neki ovdje o bombardovanju.
Nato bombardovanje ovde uratu je bilo otprilike kao gledati neku utakmicu ptema drugim sranjima rata . Npr kad sugadjali tomahavcima repetitor i radar na Kozari . Bukvalno kunem se znali smo 2 dana ranije , sjedili vani u jedinici jer smo tad biliblizu i gledali uz rakiju cigare i ko je sta imo kako prelijecu polako i pohadjaju gore radar i to . Kakvo nato bombardovanje . Kad sam druga sam izvuko do kamiona kad mu je mina otkinula nogu na Grabezu a kasnije se sjetio da je moglo biti jos mina okolo to je bio rat...
 
mornar, mene su ucili u skoli da od kada postoji ljudska rasa veci i jaci su ugnjetavali i iskoristavali slabije. Ovdje neki stalno kukaju evo bilo bombardiranje sirene svirale, a nisu dozivjeli ni 1% posto toga sto je prezivio Momo ili neko iz RS , pa ovdje kod mene je ljudima palo 7 granata na kucu(ne racunajuci dvoriste) , zadnja probila do podruma , nekim cudom izvukli zivu glavu pa nisu kukali ni 1% kao neki ovdje o bombardovanju.
Kakva moze da bude sudbina Grcke sa preko 300 milijardi eura duga a u taj scenario idu i ove ostale drzavice sa Balkana i to sto Grci imaju velicanstvenu istoriju i prelepu trzavu i tradiciju i muziku i umetnike sve to odlazi u drugi plan a na prvom mestu su zelenasi i vracanje dugova .Nesto slicno ceka i sve ostale drzave na Balkanu ali mnogo je vazno da u prirodi postoji prirodna ravnoteza a prirodna ravnoteza Americi bi trebalo da bude Rusija ili Kina i bolje sto se Rus umesao u Siriju jer ovi prave haos na celoj planeti a i vi niste mogli da birate kada je bilo kakav izbor u pitanju jer da ste se vi pitali bili bi samostalni a ne bi ulazili u NATO jer to se debelo placa a to ti je fora kao kada mafijas kaze gazdi restorana PLACACES MI REKET DA TI NEKO NE BI DIGAO OBJEKAT U VAZDUH nije prijatno ni malo sve ovo sto se dogadja na Balkanu lici samo na kolonije i nista vise nazalost
 
a sa druge strane da je to NAS ogroman problem da mi ovde a u Srbiji pogotovo jedna znacajna kolicina ljudi ako ne ivecina ima podsvjesno komunisticko razmisljanje . Nije to cudno to je pod kozom tesko se osloboditi i imamo problem sa percepcijom stvarnosti a nismo zlonamjerni .
Ми овде смо живели пола века у комунистичком систему, па је код многих остало то, како кажеш, "подсвесно комунистичко размишљање", а шта онда да кажемо за нпр. Британију и утицај њене империјалне прошлости на њихов начин размишљања или на век-два робовласништва и касније расне сегрегације у Америци? Поента: нисмо ми најгори, нити се баш мешамо у нешто ван наше авлије, док ови велики, са тим њиховим "подсвесним размишљањем", итекако свуда гурају нос.
Ne provjeravam bas puno vijesti , pa jel nije receno da su ukraincima donirani Poljski,Rumunski i Bugarski ispravni MIG29 i SU.
То је изјава украјинског министарства одбране, али су их већ сутрадан демантовали из три побројане земље, што се некако и очекивало, али је лоше што ће накарикати Украјину "Стингерима", па кад се они у овом хаосу развуку на све стране света, биће чупаво да неки терористи не искористе неки за неки путнички авион. Пу, пу, далеко било...
 
Ukraini ne moze momentalno pomoci ni njihova vojska a ne nekoliko budala sto je oslo tamo i misle da ce to biti kao igranje plejstejsna.
A ove vojske na ex yu prostoru pa i nekih okolnih zemalja su patuljci u odnosu na njih (ukrainu), ali ni to ne znaci da ce ih Putin pregaziti za 2 dana kako je neko ovdje tvrdio , jel Zoki jej se sjecas tko je to pisao:)
Sećam se,kako da se ne sećam.Samo bih morao imati prave informacije a njih nema.Imamo informaciju sa zmijskog ostrva da su izginuli svi Ukrajinci a oni živi i zdravi...To su informacije kojima raspolažemo_Ovo je specijalna operacija a ne rat.Da je rat,već bi bio gotov.
 
Meni samo jos jedna stvar oko ove invazije nije jasna totalno i onda nema ama bas ni jednog opravdanja za putina . Ovo oko priblizavanja natoa na granicu ne pije vodu necemo sad o tome . Prije svega sad kaze priso nato a estonija pa sad finska pa ovo pa ono ... nije opravdanje . Bio je sssr u berlinu sa twnkovima i u Madjarskoj gazio narod al proslo , pa kao nacizam u ukrajini da unisti . Par budala diglo ruke ko oni u kninu ustase ili nasi cetnici ....ni to ne pije vodu .
Nego u Donbasu da je bilo genocida ,progona , ubijanja masovnog ..to me jos zanima . Jel bilo ili nije konkretni dokaza mada bi to najbolje neki medjunardni sud da dokaze . Ako je bilo masovno pa ajde ...
 
Mislim da su se osigurali, okruzeni su uredjenim drzavama pa tesko to moze proci tako lako , opekli sa talibanima prije , navodno mogu trajno da se onesposobe na daljinu ili vremenom upotrebe(ovo isto moze biti samo jedna od bajki , ali stinger je ipak visoka tehnologija koja u sebi ima racunalo i softver pa mozda i nije nemoguce).

Sad je veca opasnost da neka budala(moze biti i zaposlen u istoj) u nekoj od nuklearnih centrala isfrustriran time sto se dogadja namerno istopi jezgro reaktora i napravi novi cernobilj ili neko sa strane , dovoljno da onesposobi hladjenje reaktora u radu.
 
Meni samo jos jedna stvar oko ove invazije nije jasna totalno i onda nema ama bas ni jednog opravdanja za putina . Ovo oko priblizavanja natoa na granicu ne pije vodu necemo sad o tome . Prije svega sad kaze priso nato a estonija pa sad finska pa ovo pa ono ... nije opravdanje . Bio je sssr u berlinu sa twnkovima i u Madjarskoj gazio narod al proslo , pa kao nacizam u ukrajini da unisti . Par budala diglo ruke ko oni u kninu ustase ili nasi cetnici ....ni to ne pije vodu .
Nego u Donbasu da je bilo genocida ,progona , ubijanja masovnog ..to me jos zanima . Jel bilo ili nije konkretni dokaza mada bi to najbolje neki medjunardni sud da dokaze . Ako je bilo masovno pa ajde ...
Mislim da je vrijeme kad je mogao uzeti vojno Ukrainu bila 2014 godina kad su bili neredi i rasulo , prosla baba s kolacima , sad je gotovo, bojim se da ce to proci kao Ameri i Afganistan na kraju , i puno mrtvih do tada.
 
Да би чланицу избацили из УН-потребно је да то изгласа Генерална Скупштина (193 чланица) на основу предлога Савеза безбедности где Русија и Кина имају право вета.

ko je gledao vucica da zna da je naravno i to slagao oko izbacivanja....stalna clanica se nemoze izbaciti

opet sve sto je rekao gledajte totalno drugacije sto se bukvalno na sve odnosi,od izvoza,nafte,gasa itd...obicno to kod njega tako bude
 
Mislim da je vrijeme kad je mogao uzeti vojno Ukrainu bila 2014 godina kad su bili neredi i rasulo , prosla baba s kolacima , sad je gotovo, bojim se da ce to proci kao Ameri i Afganistan na kraju , i puno mrtvih do tada.
pa on je vec uzeo ono sto mu je potrebno...ukucaj reku dnjepar na google pa ces ti se samo reci sta je osvojio sa cirka 65hilj vojnika bez gotovo upotrebe avijacije
 
Grabik.Upravo tako samo ako Putin ne izgubi zivce pa pocne da lansira kad vec stoje i rdjaju to bi bilo najgore . Jeste citali post iz Pravde sto sam stavljao.
A Ameri nisu tolko ludi da posalju Ukrajincima tenk ili fantome ,kolko su smotani pojedini ostavljali bi ih sa povucenom rucnom i kljucevima unutra i sa upustvom na engleskom i prevodom .:haha:
 
Да би чланицу избацили из УН-потребно је да то изгласа Генерална Скупштина (193 чланица) на основу предлога Савеза безбедности где Русија и Кина имају право вета.

ko je gledao vucica da zna da je naravno i to slagao oko izbacivanja....stalna clanica se nemoze izbaciti

opet sve sto je rekao gledajte totalno drugacije sto se bukvalno na sve odnosi,od izvoza,nafte,gasa itd...obicno to kod njega tako bude
Da bi Rusija bila izbačena iz UN postoji samo jedan uslov.Da i Rusija glasa za svoje izbacivanje.Sve se slažem što si napisao.A mleko u prahu oni uvoze i bez krize u Ukrajini.
 
Saudijska Arabija i OPEK su odlucili da za sada nece povecati proizvodnju nafte preko dogovorenog nivoa i da ce postovati ranije potpisane dogovore sa Rusijom sto znaci jos dalji skok cene iste tj ide cena gore
 
pa on je vec uzeo ono sto mu je potrebno...ukucaj reku dnjepar na google pa ces ti se samo reci sta je osvojio sa cirka 65hilj vojnika bez gotovo upotrebe avijacije
Ma već je to gotovo.Samo da Ukrajinci to shvate.E tu će trebati malo više vremena.Tu počinje igra nerava.
Prema izveštajima Ukrajinaca,Rusi imaju oko 6000 žrtava.
 
Ко има СББ кабловску, више нема "Раша Тудеј", али зато је добио две украјинске телевизије, а МТС је избацио "Раша Тудеј", али још увек има "Русија 24". То сам малопре прочитао да пишу људи на другом форуму.

Јајаре цензорске...
 
da bi neki shvatili sta je sada pod njegovom kontrolom,od pocetka agresije,operacije ili intervencije kako se vec zove uzeo je vecu povrsinu nego sto je Velika Britanija cela.....veceras tj danas je zauzet grad Herson na jugu,zapadno od reke
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh