Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa on je vec uzeo ono sto mu je potrebno...ukucaj reku dnjepar na google pa ces ti se samo reci sta je osvojio sa cirka 65hilj vojnika bez gotovo upotrebe avijacije
I sta tu ce drzati te vojnike. Jesi li mozda video da su poceli sami Ukrainci da terorisu svoje za koje misle da nisu dovoljno Ukrainci , Irci su to radili pa jos bolji primjer Siptari su to radili na kosovu. I vojska zatvori kapiju i ode a ovi opet resetuju stanje na prijasnje, jer zemljacima uteraju strah u kosti koji suradjuju. A oruzja je podjeljeno ne zna se koliko , neki se smejali da su im prije nego sto je pocelo djelili drvene puske , pa sad imaju po spajzovima prave, a tesko ce to Rusi opet pokupiti.

A drugo mislim da su uzeli taktiku iz2 sv rata , i nisu pruzali otpor frontalno , povukli se po gradovima, vrijeme ce jos pokazati sta ce se dogadjati.
 
Spot Ukrainskog predsednika u nekim RANIM RADOVIMA u spotu sa znojavim FURUNASIMA u koznim pantalonicama u fazonu BICUJ ME STOJANE .Prosto je neverovatno da je ovakav znojavi a veoma nadahnuti golobradi deckic vrlo brzo pobrao simpatije naroda e sad ili naroda ili je pobrao simpatije zapada ali kako god bilo veoma zanimljiv i krajnje nadahnut spot predsednika jedne drzave :sta:
 
...

Sad je veca opasnost da neka budala(moze biti i zaposlen u istoj) u nekoj od nuklearnih centrala isfrustriran time sto se dogadja namerno istopi jezgro reaktora i napravi novi cernobilj ili neko sa strane , dovoljno da onesposobi hladjenje reaktora u radu.
Ово са чернобиљском нуклеарком је већ „решено“. Како нисте видели саопштење УН и ЕУ о високом степену приправности и највишег степена опасности...пола Европе већ дрхти...
 
Ово са чернобиљском нуклеарком је већ „решено“. Како нисте видели саопштење УН и ЕУ о високом степену приправности и највишег степена опасности...пола Европе већ дрхти...
Cernobil ne moze nista jer je ugasena , imas nekoliko sto rade i vece su od cernobila , ja rekao da se kupuju tablete , tablete ne mogu pomoci za nuklearne bombe ali za ovo mogu.
 
Ма без обзира Мића Грчић све може да упропасти...нема везе да ли је преко саркофаг или активна нуклеарка.:haha:
 
Spot Ukrainskog predsednika u nekim RANIM RADOVIMA u spotu sa znojavim FURUNASIMA u koznim pantalonicama u fazonu BICUJ ME STOJANE .Prosto je neverovatno da je ovakav znojavi a veoma nadahnuti golobradi deckic vrlo brzo pobrao simpatije naroda e sad ili naroda ili je pobrao simpatije zapada ali kako god bilo veoma zanimljiv i krajnje nadahnut spot predsednika jedne drzave :sta:
To sam vidio davno . Covjek bio glumac pa sta ces takav skec bio , glupo je to uzimati za mjerilo . Sad se pokazao solidno . Ima podrsku svog naroda i cijelog svijeta skoro . Ima jos primjera da je glumac postao dobar predsjednik ili iz neke druge branse. Npr Regan jedan od najboljih americkih prefsjednika , za svoj narod , isto bio glumac. Gore je kad politicar kasnije postane glumac. Zelenskom su nudili da ga izvedu iz ukraine na sigurno a on je rekao treba mi oruzje a ne prevoz .
To sto je ranije imao drugaciji posao ako mislis da je bitno nisi u pravu
 
@grabik
pa vodice se pregovori...dve nove republike ce verovatno biti pripojene rusiji ili ce imati visoku autonomiju u ukraniji...takodje sporazum da ukrajina nece stupiti u nato kao sto ni finska ne moze sto je dogovor nesto posle ww2
 
@MOMOSARIC
Реган био добар председник... јеси ли ти мало гледао понешто о Регану? Реган је био толико добар да је од њега кренуло ненормално задуживање грађана САД. Није био ништа мање излапетис од Бајдена...
 
To sam vidio davno . Covjek bio glumac pa sta ces takav skec bio , glupo je to uzimati za mjerilo . Sad se pokazao solidno . Ima podrsku svog naroda i cijelog svijeta skoro . Ima jos primjera da je glumac postao dobar predsjednik ili iz neke druge branse. Npr Regan jedan od najboljih americkih prefsjednika , za svoj narod , isto bio glumac. Gore je kad politicar kasnije postane glumac. Zelenskom su nudili da ga izvedu iz ukraine na sigurno a on je rekao treba mi oruzje a ne prevoz .
To sto je ranije imao drugaciji posao ako mislis da je bitno nisi u pravu
I meni je veoma simpatican a i mi imamo i narkomane i lezbejke i neke parazite bez dana radnog staza ili sa mega trendovima i vaterpoliste i konobare i vlasnike pecenjara i auspuh servisa raznih Grcica i pankera i hipika bivsih ,mister Bina a izgleda da se oni najbolje aklimatizuju u ovaj zapadni NEW WAVE vrednovanja zato nam i pobeze 7000 doktora nauka preko prokljucali su sistemi vrednovanja ekspres lonac poceo da sisti od ekspanzije i uzbudjenja
 
79te 80e i 81e je bila svjetska ekonomska kriza zescsa. Ovde se mozda nije znalo za to. On je bio kad su preokrenuli . Jesu li amerikanci osiromasili propali i oslabili u 80im kao neki drugi ili ne ?
 
Како се није знало када је СФРЈ опет тада банкротирала. Заборавио си чувени пар-непар или чекања у редовима...Мало проучи задуживање САД од тог доба...и докле су стигли са дугом...
 
Ма без обзира Мића Грчић све може да упропасти...нема везе да ли је преко саркофаг или активна нуклеарка.:haha:
Grcic je mala beba za ovog predsednika ovde je snimak kako sa penisom svira klavir i taj covek je prozapadno orijentisan da ne kazem dezorijentisan ali takve zapad postavlja da mu zavrsavaju posao .Kod nas je po direktivi poslat pickolizac Brnabic a i buczati im zavrsava nebeski posao .Nazalost.............SUROVA ISTINA https://www.nportal.rs/vest/14889/v...-2022-najnovije-vesti-russia-and-ukraina-news
 
Dobro jeste . Bio sam mali al pricaju za nestasice i to. Kod njih je tad zaustavljena inflacija iz kasnih 70ih i vratilo se u normalu . Pitaj bilo kog amerikanca ko im je bio najbolji ptedsjesnik 50ak godina pa cuj .
 
Dobro jeste . Bio sam mali al pricaju za nestasice i to. Kod njih je tad zaustavljena inflacija iz kasnih 70ih i vratilo se u normalu . Pitaj bilo kog amerikanca ko im je bio najbolji ptedsjesnik 50ak godina pa cuj .
Kog Amerikanca ❓ Dali vidis da predsednik Amerike izgovara DA IRANSKI NAROD NIKADA NECE OPROSTITI RUSIMA INVAZIJU ❓❓❓❓to je mentalno ogranicen narod koji je ubacen u masinu i oni u glavi nemaju detektor za laz niti neki svoj stav o necemu kao kada zivotinji stavis amove isprana i suzena svest o svemu a ovo nije prvi put da se desava ovakva ispala i blamaza od visokih zvanicnika to je vec ucestalo BRUKA I BLAMAZA DA NEMA GDE GRDJE
 
Narod ko narod nebi reko da su prosjecno mentalno ograniceni a na slicnim paorskim drustvenim mrezama kao ova divanimo i citam cak naprotiv....
Za gradski sto crnacki sto ostali zivalj neznam. Moguce . Takvi i glasaju za brendona jastucara
 
Meni samo jos jedna stvar oko ove invazije nije jasna totalno i onda nema ama bas ni jednog opravdanja za putina
Или ми разлог пропуштамо да видимо. Ја не видим неки очигледан "казус бели", такав да ми истера очи колико је очигледан, али немам сумње да покретање овакве масовне акције са сазнањем какве ће последице бити по Русију, није дошло тек тако, из ћефа, просто што им се могло. Ових дана се појавила теорија да су Руси предухитрили припремани урајински напад на Донбас и истовремени улазак оних НАТО снага за интервенцију у Украјину и некакву политичку акцију која би то пратила и оправдала.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh