Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Пао ми је напамет топ али била би већа штета по тела. Овако више личи на можда и тешки митраљез. И опег нико не купи тела.
 
nije uklonjen nego nisam skontao sta se desilo...boli me tuki za takve idiote,imas i budala sto prolaze pored vozila u kolima pa bacaju m.koktele pa se i sami zapale dok bacaju kroz prozor

nego da se mi vratimo ovoj nasoj budali
covek sam spomene sina i njegove igracke nicim izazvan,e sad da bi shvatili koja budala i psihopata vlada ovom drzavom evo video...to je na onoj konf. spomenuo gde je pokazivao navodna puna skladista rezervi brasna,graska,soli itd a ustvari to nije dovoljno skladiste ni za nedelju dana maksia al to je vec druga tema
 
Пао ми је напамет топ али била би већа штета по тела. Овако више личи на можда и тешки митраљез. И опег нико не купи тела.
Не знам. Оно дрвеће је скршено толико, да некако ценима да КПВТ не може да направи такав крш, нити да онај јадни момак буде буквално преполовљен.

Ево сад ми паде на памет да велику густину ватре и тако разоран ефекат може да постигне и "Сергеј" (ЗУ-23-2), кога одавно стављају у на камионе и на кров МТЛБ-а.

Оно у шта нема сумње је да изгибоше људи улудо.
 
Не знам. Оно дрвеће је скршено толико, да некако ценима да КПВТ не може да направи такав крш, нити да онај јадни момак буде буквално преполовљен.

Ево сад ми паде на памет да велику густину ватре и тако разоран ефекат може да постигне и "Сергеј" (ЗУ-23-2), кога одавно стављају у на камионе и на кров МТЛБ-а.

Оно у шта нема сумње је да изгибоше људи улудо.
Tako nesto je Praga radila, kad su skontali da je efikasna protiv pjesadije, vise na avion nije pucala🤣
 
...............
Zamolio bih sve forumase koji nisu u materiji a ne poznaju problematiku novog svetskog poretka da ne komentarisu .........

Ako je diskusija o marvenom leku imala 142str. onda bi trebalo otvoriti i temu o ratnom sukobu u Ukrajini koji preti da preraste u globalni , kako bi nabedjeni virusolozi dobili priliku da nama ostalima ( koji ne poznajemo problematiku ) objasne novi svetski poredak ovaj put iz kaputa vojnih političkih analitičara .
 
Ako je diskusija o marvenom leku imala 142str. onda bi trebalo otvoriti i temu o ratnom sukobu u Ukrajini koji preti da preraste u globalni , kako bi nabedjeni virusolozi dobili priliku da nama ostalima ( koji ne poznajemo problematiku ) objasne novi svetski poredak ovaj put iz kaputa vojnih političkih analitičara .
Ima ovde dosta ljudi koji savrseno poznaju istorijsku i politicku situaciju u Evropi a ima i dosta ljudi koji su ili bivsa vojna lica ili su nekim slucajem u bliskoj materiji sa masom stvari iz vojne doktrine a kada upucujem apel da se forum ne zatrpava nepotrebnim i bezvrednim pisanijama mislim na MAZOHISTE ,druga grupa ljudi su ovi sto se primaju na DEMOKRATIJU ovih sto su opljackali i uneredili planetu zadnjih nekoliko vekova i pobili crnce ,Arape ,Induse ,bacili atomsku bombu na zute i pobili Vijetnamce a demokratija je toliko bila jaka da smo i mi belci POPUSILI DOBRO TU DEMOKRATIJU sto kroz ljudstvo sto kroz materijalno a i kroz ovo OZRACENO .Treca grupa su ovi sto pominju silovanu babu na Sremskom frontu kada nas je oslobadjao Rus znaci zamolio bih samo ozbiljni postovi sa nekim dragocenim i konkretnim informacijama
 
❓KOJI SU NAS BOMBARDOVALI U DRUGOM SVETSKOM RATU A 99 NAS PONOVO BOMBARDOVALI I OZRACILI I SVE STO SMO DOBILI LOSE mislim na drogu,sekte ,kockarnice ,rialitije ,nevladine organizacije ,vakcine ,placene politicare sve je doslo od njih a sve ono sto je dobro mislim na magistre ,doktore nauka mlade i vredne i ponosne ljude odveli su na zapad UTERALI NAM ZLO A ISTERALI NAM DOBRO 🚾 a Rusi kroz istoriju nikad nista lose samo iskrena i napacena dusa i 30 milona mrtvih drugi svetski rat .Valjda su kroz ovu mucenu istoriju zasluzili da im malo krene i oni i bratska Ukraina i da ce bog da se ovi narodi zblize napokon na jedan nepopularan nacin i da se okrenu jedni drugima a sto se tice zapada TO NIKADA NESMES DA ZABORAVIS MOMCILO .................UTERALI SU NAM VELIKO ZLO A ISTERALI NAM ONO NAJBOLJE STO IMAMO dali si se primio na snikers,mars neke zvake ili coca colu ne znam ali nemas 17 godina unormali se malo molim te zvrljekas tu 20 000 postova totalno van kontrole.
Evo Momo ovaj ti je post mnogo dobar i totalno odgovara i u redu je SAMO GA PAZLJIVO PROCITAJ I ODGLEDAJ I SVE CE TI SE IZKRISTALISATI I OVO CE TI BITI SMERNICA KAKO TREBA DA IZGLEDA JEDAN BRUTALNO ISTINIT POST a ako budes ponovo brljao ili skretao sa puta istine ja cu te vracati iz neriljanog na glavni put a tvoje je samo da ne pritiskas kocnicu dok traje kvalitetan dijalog
 
Kako da znamo dali post odgovara ? Ili da napišemo pa reci ako nije u redu ?
Otkide mi pola posta a u prvoj polovini sam apelovao na tebe DA NE NAVIJAS ZA HITLERA I ZA ANGELU MERKEL i da bacis pogled na stivo iz drugog svetskog rata STA JE SA NASIM LJUDIMA JOS NISAM UPOZNAO JEVREJA KOJI GAJI SIMPATIJE PREMA GERMANIMA ali kod nas je nesto zatajilo jbmg sta
 
Postao je viralan 😂
Немојте бити строги па Ворошилову је испао мач дар, енглеског краља Стаљину тачније грађанима Стаљинграда...још је Ворошилов био маршал а није знао да прихвати мач у руке...увек је био неспособан...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh