Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Зорге, прочита ли цео текст линка који си поставио?
Аха, то... Јесам, ал' је налетело доста постова на форуму, па нисам схватио о чему пишеш.
Ko se bazira samo na navijanje a ne vidi ili ne zeli videti da preti nuklearni rat onda do moga!
Да, да, прети. Исто колико је претио током свих свих ратова од Другог светског рата у којима учествује нека земља која има нуклеарно оружје. Поседовање нуклеарног оружја је полиса да га против тебе неће употребити она друга страна. Ако заиста осећаш некакву психозу због тобожње могућности да га неко употреби, онда, како сам пишеш - до мога.
 
Od Kube pa do sad nikad nije ovakva tenzija bila po pitanju upotrebe nuklearnog oruzija.
Psihozu kako je ti nazoves ko ne oseti u ovom ratu, odnosno strahovite posledice krajnjeg ishoda pretnjama upotrebe nuklearnog oruzija, tesko onda da mu je um bistar i cist.
 
Sta se desava sa protestima u Kanadi? I uopšte? Gde su bese oni konvoji? Postavim pitanje Milosu na njegovom jitjub kanalu o tome, i neko mi izbrise celo pitanje?
 
Od Kube pa do sad nikad nije ovakva tenzija bila po pitanju upotrebe nuklearnog oruzija.
Psihozu kako je ti nazoves ko ne oseti u ovom ratu, odnosno strahovite posledice krajnjeg ishoda pretnjama upotrebe nuklearnog oruzija, tesko onda da mu je um bistar i cist.
Да, којакакве психозе и фрустрације због рата који се одвија имамо сви, али да се неко забринуо да ће атомске да раде... Ако можеш сам да склопиш неки смислен сценарио у ком би сада неко употребио нуклеарно оружје, а без да у њега укључиш факторе типа лудости, ирационалности или помињањана којечијих сујета (јер такви фактори немају везе са озбиљним одлукама какве би биле употреба атомских), онда и даље имај тај осећај претње и мисли о последицама. Ја ту тензију и слободне интерпретације информација (првенствено мислим на то да су руске нуклеарне снаге објавиле да су у режиму борбеног дежурства; успут, и НАТО је променио ДЕФКОН цифру, тј. и он је у вишем степену приправности), запазио сам прво у британским медијима, одакле их преписују којакакви европски медији. А претње "ако ударите ви нас, ударићемо и ми вас" су одавно објављене од свих који имају атомско оружје, тако да то није ништа ново, нити понављање тога нешто мења у односу на време пре и после те изјаве.
 
Одакле ја овога познајем?
b0249e42453ddf5c503b074f939068a1.jpg
 
kakva propaganda,ljudi se sprdaju na twiteru...imas bar 50 ovakvih objava sa nasim ljudima:)
 
Зезање обашка, ал' тамо се ратује и има блентавих који су послушали оне весељаке са пребивалиштем у Кијеву, да народ прави "коктеле Молотова" и баца по Русима. Ево како изгледају последице таквог идиотлука - парк у Херсону, граду на југоистоку Украјине.


Изгибоше људи због своје **greška.
 
@Зорге sta se tamo desilo?
Видео већ уклоњен, па ниси могао да видиш?

Шта се догодило? Па оно што су паметнији упозоравали, чим су по украјинским медијима давали инструкције цивилима како се праве "коктели Молотова", да њима засипају "мрске руске окупаторе" и где свакод од возила да циљају - да ће бити будала који ће да изигравају герилце и да ће као у филмовима моћи да заспу војнике и возила и да им то успе. Изгледа да су на ивици тог парка, у неком жбуњу, неки цивили из тог града, направили као заседу, спремили "Муху" (совјетску "Зољу"; појављује се у кадру једна развучена наслоњена на зид) и много тих боца, али им се план сударио са реалношћу - војска им је одговорила, рекао бих аутоматским топом од 30 мм и они су страдали веома ружно и беспотребно.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh