Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sve mi je jasno samo mi nije jasno što kupujemo brašno :unsure:
 
Meni ništa nije jasno....

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Еј шпиун ајд кад знаш објасними кад ће руси ући у криви рог јер сам емотивно везан за једну украјинку одатле 90 ме научила животу Друго питање ако је овај њихов јеврејин какви су то фашисти молимте само темељно
 
Meni nije jasno zašto smo i po tom pitanju duboko podeljeni kao društvo .
Jedni kažu da je u pitanju agresija a drugi samo vaspitna mera dok se ne dozovu pameti ?
Valjda su ovde stvari jasne , oružane snage jedne države ušle su na teritoriju druge !?!
 
Danjasnji Putinov govor, po govoru, a usporedjujuci sa prijasnjim govorima i izjavama , kad prica zastajkuje itd. i treptanju ocima jedno oko poluzatvoreno , rekao bih da je uzeo nesto za smirenje a i faca Sojgua izgleda da je pod stresom , kao da bas nisu zadovoljoni sa razvojem situacije.
 
Meni nije jasno zašto smo i po tom pitanju duboko podeljeni kao društvo .
Jedni kažu da je u pitanju agresija a drugi samo vaspitna mera dok se ne dozovu pameti ?
Valjda su ovde stvari jasne , oružane snage jedne države ušle su na teritoriju druge !?!
Не треба да се сврставамо ни на једну страну

Мислим да сви имамо осећај да су нам оба народа братска...остало је пропаганда при којој опет гину словенски народи
 
Šteta što nema umesto lajka onaj smajli koji plače od smeha. Ovo je više medijski rat više nego oružani. Narod se razbežao, nema snimaka okršaja, sve su snimci montirani. Svi zaboravili kovid..

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
Па зар није Путин добио Нобелову награду за медицину...мислим, човек је укинуо ковид...
 
Dobio za medicinu, a izgleda da će dobiti i za ekologiju..nema nafte, gasa..evropa će da pali na gurku. Kinezi trljaju ruke, što kao kupci i kao šverceri ruskog gasa..

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Па и то је за људе. Лепо кажу неком рат неком брат: мора неко и да зарађује на туђој несрећи...увек било и биће...
 
Еј шпиун ајд кад знаш објасними кад ће руси ући у криви рог јер сам емотивно везан за једну украјинку одатле 90 ме научила животу Друго питање ако је овај њихов јеврејин какви су то фашисти молимте само темељно
Како ми се чини, нешто око Кривог Рога може да се догоди тек када се реши ситуација на истоку, око Донбаса, где су Украјинци распоредили оне екипе нацоша и екстремних русофоба. Надам се да ће после и са Кривим Рогом и свиме осталим проћи без борби.

Ти ликови који су се испилили у Украјини су по мом схватању, пре шовинисти, него неке звучније квалификације. То што је Зеленски Јевреј, није спречило да сва украјинска шовинистичка екипа (окупљена око "Десног сектора", "Азова" и сличних), од војних јединица пређе и у украјинску политику. 'Ај што су настали пре Зеленског, у време Педра, него како то да та шовинистичка екипа, после његовог доласка, не само да не буде санкционисана (за ону паљевину ономад у Одеси, где ја настрадало више десетина људи, нико није одговарао), већ постане политички мејнстрим у Украјини? Да спроводи ноћне бакљаде са све симболиком нацистичке Немачке, гура екстремну русофобију.... Па не иде то тако.

Да се код нас појаве и заузму места у политици и друштву пандан неке такве екипе каква се појавила у Украјини, да доносе и спроводе такве законе као тамо, пљуштале би осуде и санкције из ЕУ само тако. Али њих Европа и 'Мерика толеришу (не бих да правим теорије које не могу да потврдим нечим конкретним, али не бих могао да одбацим идеју да су мало и помогли у њиховом стварању) јер су им згодан инструмент да њима пошто-пото јебавају поспаног намргођеног меду са истока.

Danjasnji Putinov govor, po govoru, a usporedjujuci sa prijasnjim govorima i izjavama , kad prica zastajkuje itd. i treptanju ocima jedno oko poluzatvoreno , rekao bih da je uzeo nesto za smirenje a i faca Sojgua izgleda da je pod stresom , kao da bas nisu zadovoljoni sa razvojem situacije.
Било би чудно да није тако.
 
Пратио сам новинара vice news-a сајмона ходоровског или тако неко презиме. Извештавао са ратишта 2014-2015 и како каже да није убеђен или није видео (!!!) како је било одреда неонацистичке орјентације. Један прилог је имао да азов одредом. А са друге стране на сваком кораку је видео неку неокомунистичку организацију са проруске стране.
Занимао сам се и погледао свих 100+ емисија са темом рата у украјини и види се на пар места као да је имао "помоћ" са стране шта да изјави.
Од 06:00 минута обавезно погледати.
 
Šta je da je neko je morao da prekine ovu igranku zapada, trebalo je i pre ali niko nije imao muda, ne mogu oni doveka praviti svetski poredak, šteta što se ovaj rat (ako se može nazvati ratom) ne vodi gde treba a to je amerika i engleska dežurni bušači i govnari, ponaročito ovi drugi.
 
Ево још један пример, ја знам да је ово арма 3 видео игра/симулација борби али маса људи не зна. А у наслову украјински рат.
 
Не треба да се сврставамо ни на једну страну

Мислим да сви имамо осећај да су нам оба народа братска...остало је пропаганда при којој опет гину словенски народи
Тешко да су нам оба народа братска али ајде, Украјина није признала Косово само из овог разлога што сада имају, а да није тога међу првима би признали не зависност. Ипак су нам Руси ближи.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh