Chat 11

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mi smo vec davno to prosli sa nasom fabrikom ABC food,ostali nam duzni i nikom nista,a kad smo strajkovali poslali vise pandura na nas nego nas radnika sto je bilo

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Ali tesko da ce iko iz aktuelne vlasti reagovati ili pokusati da resi problem ili jednostavno da ne dozvole da se ovakve stvari desavaju ali nazalost oni su i vinovnici i scenaristi ovakvih stvari i sada je tuzno koliko u medijima nema ni jedne recenice o ovom dogadjaju A DUG PREMA PROIZVODJACIMA JE ABNORMALAN a centralna vest dana je da se predsednik sreo sa Dzoni Depom zagrlili se pomazili se fotografisali se i verovatno ce Srbija da da Srpski pasos Dzoni Depu jer svaki stranac koji je bio u tranzitu kroz Srbiju je proglasen za pocasnog gradjanina i dobio nase drzavljanstvo a da to nije ni trazio. Ovde se konstantno akcenat u medijima baca na gluposti i za neke STRANACKE PROMOCIJE SVEGA I SVACEGA a na jedinu bitnu stvar u svakoj drzavi NACIONALNU EKONOMIJU to ovde niko i ne spominje TO JE ZADNJA RUPA NA FRULI drzava koja nema SVOJU PROIZVODNJU je kurton drzava ALI NASE RUKOVODSTVO SE DICI REZULTATIMA STRANIH FIRMI U SRBIJI I SVETLE IM OCI OD UZBUDJENJA DOK SE HVALE TUDJOM ZARADOM I TUDJIM PROSPERITETOM. Ovde je jos odavno sve nenormalno postalo normalno i suprotno
 
Meni samo nije jasno kako firma koja naprimer vredi 2miliona moze da se zaduzi na 5miliona? Pa ja kad sam kupovao zemlju 2 jutra,pa kad sam vadio kredit uzeli mi 3 jutra pod hipoteku.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ima li neko neki kontakt telefon nekog geometra u ZR i okolini ?,treba mi uskoro za neko razmeravanje nekih placeva i parcela.
 
Samo da resim jeftin gas od rusa i nema sikiriki ,budu skoro stare cene djubriva za prolecnu setvu,ministra mi poljoprivrede.
 
Сад ме зауставе на улици две чланице снс-а. Каже једна тражили смо те јуче.
У вези чега?
Почела је кампања за избор председника и да ли ћеш гласати за њега?
Нећу.
Добро да знамо. И носи списак са собом.
Дно дна.
 
А сви живимо у истој улици. И замисли да имам неку непријатност или проблем после овога. Па те две породице су у проблему до краја времена код мене.
 
Сад ме зауставе на улици две чланице снс-а. Каже једна тражили смо те јуче.
У вези чега?
Почела је кампања за избор председника и да ли ћеш гласати за њега?
Нећу.
Добро да знамо. И носи списак са собом.
Дно дна.
Grdno si im se zamerio.
 
Код њих возила која се воде као класична и олдтајмери не подлежу порезу и мерењу гасова и још неким ситницама. Толико их је мало остало да не могу направити неку штету. Они се воде том логиком. И ограничени су километражом коју могу да пређу годишње.
 
Kako ubacujem slike? Okacio sam na dodaj.rs i onda link ili ulr prekopiram ali nece ona opcija je svetla da mi dozvoli kad otkucam oglas..?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh