Chat 11

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Beograd -Montreal/Toronto stigla 'povoljna' ponuda od 10000usd. Kontejner se na brod utovara u Rijeci.
Cene će padati, ali se verovatno neće vratiti na 2500-3000usd, koliko je bilo ranije.

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
И шта се сада наводи као разлог за високе цене контејнерског транспорта? Иста прича као прошлог лета?
Potražnja u kombinaciji sa sporim istovarima.Poznanik radi dispeč kaže jave se za utovar oni pošalju vozača,a brod par km daleko od luke čeka na red.

Što je za nas najgore zlatno doba AliExpress-a je za nama.

A tek polovnjaci kad poskupe,ja više bez 800€min prikolicu ne kačim,ko se buni dobije ponudu 40€ dan pa nek kači i ide da vidi kako je jeftino :D
 
Citao sam na telefonu da iz kine ogromna kolicina organskog djubriva je odbijena zbog nekih ''losih'' mikroorganizama ili tako nesto ....zaboravio sam koja drzava je kupovala to djubrivo.I mi cemo ga kupovati u buducnosti ako ovo ovako nastavi,za 5 ili 10 godina,nebitno, kao sad vestacko djubrivo,samo sa skupljim cenama i nama jos manjom zaradom,ili ako je uopste i bude....
 
Све речено а ништа није речено. Ми овде трошимо гориво а плаћамо европској унији? Кад дође до извоза да ли плаћа извозник или произвођач ко је продао робу?
По мени ово већ прелази на цеђење суве дреновине. Овим начином досадашњег рада обраде земље за те четири године ће бити сахара у војводини.
 
Naravno, kao i sve ostalo sto sns cini za nas, a mi smo tako nezahvalni.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Naravno da budi nadu tamo gde ce se koristiti ti E-automobili (Holandija ,Svajcarska ,Francuska ...) ,posto to nama nece biti dostupno sledecih 50 godina ostaje nam da budemo srecni sto se oni voze EKOLOSKI.
Nama ce ostati deponije jalovine da se ispiraju u podzemne vode sledecih 200 godina i osecaj neobuzdane srece sto smo zapadnjacima ucinili dobro delo.
 
Sinoc sam gledao onu debatu sa onim Stanojevicem, kakva je ono zamlata da dovede onakvu prostakusu u emisiju...

Rts me bas razocarao tim spotom, dokaz da para vrti gde burgija nece!!!
Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ово у фазону студенти су у праву.
 
Premija im je najvažnija a cena hrane za stoku otišla za 100% a Đubriva za 250% ...Ako se nešto ne preduzme ode stočarstvo a kolika će biti cena hrane-to je za ozbiljniju diskusiju jer ne prati proizvodnju.
 
Ово у фазону студенти су у праву.
Jos gore, u fazonu ''Niko ne sme da vas bije''.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh