Chat 11

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel ima nekog iz doljevca?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Kako da postavim audio snimak na net da bih mogao da ga preko foruma podelim? Tj. ima li nešto kao YT za video klipove, ali samo za audio snimke. Snimio sam zvuk neke pumpe preko snimača tona na telefonu i kako sad da to podelim preko neta?
 
Велико изненађење ће доживети власници парцела у суседном селу који су узурпирали део пута. Кренуо малчер и меље све редом на катастарску ширину. Е сад докле ће ...
 
STA SE SCASE PO ZEMLJI SRBIJI PO SRBIJI ZEMLJU DA PREVRNE. Nije cudno sto imamo pola miliona depresivnih i isto toliko bez dijagnoze NAS NAROD JE IZLOZEN PSIHICKOJ TORTURI I DANONOCNOM PLJACKANJU . U Grockoj su onesposobili antenu lokalnog izvestaca RADIA PULS da posteni proizvodjaci ne bi culi istinu valjda da se PRIGUSE I UGUSE MEDIJI I da se cuje samo GLAS RAZUMA. Medjutim u vecini gradova u Srbiji su gradolnacelnici ovakvi likovi i ovakvi domacini clanovi SNS a .ODAVNO SMO MI U KANJONU MORACE A BOJIM SE DA IZLAZA IZ KANJONA NEMA SVE DOK JE LOJALNOST U SRBIJI SENDVIC ILI DVE CRVENE 🚾
 
STA SE SCASE PO ZEMLJI SRBIJI PO SRBIJI ZEMLJU DA PREVRNE. Nije cudno sto imamo pola miliona depresivnih i isto toliko bez dijagnoze NAS NAROD JE IZLOZEN PSIHICKOJ TORTURI I DANONOCNOM PLJACKANJU . U Grockoj su onesposobili antenu lokalnog izvestaca RADIA PULS da posteni proizvodjaci ne bi culi istinu valjda da se PRIGUSE I UGUSE MEDIJI I da se cuje samo GLAS RAZUMA. Medjutim u vecini gradova u Srbiji su gradolnacelnici ovakvi likovi i ovakvi domacini clanovi SNS a .ODAVNO SMO MI U KANJONU MORACE A BOJIM SE DA IZLAZA IZ KANJONA NEMA SVE DOK JE LOJALNOST U SRBIJI SENDVIC ILI DVE CRVENE
Mi smo vec davno to prosli sa nasom fabrikom ABC food,ostali nam duzni i nikom nista,a kad smo strajkovali poslali vise pandura na nas nego nas radnika sto je bilo

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh