Chat 11

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima ljudi koji jos nisu ni u penziju otisli a u njima zivi onaj komunisticki nacin zivota sa pocetka radne karijere, tesko ce se iskorijeniti vjerovanje u vodju

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
 
Таквих није довољно да вођа глат добија изборе за изборима. Ја бих рекао да је већи проблем гомила опортуниста различитих калибара који такав свој став чак и не поимају као негативну ствар.
 
Vecina ljudi koja se kod nas zaposlila u PKC-u to je uradila preko clanske karte. Dobar prijatelj je tako dobio posao preko supruge u pkc. Jedan ima firmicu vozika taksi i ima par vozila. Sd ima 300 parking mesta za taksi vozila a ima preko 600 taksija na ulicama. Jednog je lika majka povukla u bolnicu a i njegovu suprugu pa sad oboje rade.Drugar radi u skoli. Ako hoces parce 'leba evo ti posao i bedna plata kad vec neces da radis zemlju,neces da se kaljas ali cela kuca mora da glasa za nas. Puf,i eto napravise 15 glasova iz 4 kuce.... Kod nas je to javna tajna i svi to znaju
 
Ne znam,glup sam,nisam pametan,postali smo drusto materijalista i naopakih vrednosti,volim svoju zemlju i svoj narod,ovde cu se boriti koliko mogu i kako mogu,draza mi je moja njiva i moje blato po dvoristu nego svi njihovi dvorci i lazi od kada znam za sebe. Na forumu dosta ima pametnih,obrazovanih,radnih i pravih ljudi sa kojima bih mogao da radim da im pomazem i oni meni,dosta mi je pomogao ovaj forum i u radu,dozvolili smo da nam najgori gospodare i da nas jebu. Ako,seljak ce sve izdrzati i na kraju samo seljak ostaje
 
Teško i žalosno je to.
Ove godine gledao ja na tubu ono spadalo nigrutina na slavija info iz 2017 intervju,pa kaže onako iz opažanja,pa majku mu penzioneri bili i za slobu,pa valjda su pomrli neki od njih ,pa koji su sada to penzioneri.
Mozak ljudima sa starošću odlazi u **greška,i to zna banda i igraju na tu kartu.
Fala bogu ali nisu svi prolupali,a ima i onih koji su tvrdoglavi i ne vole jednostavno komuniste i jasno je da su ovi ,a bome i svi do jednog u nazad komu izprdci.
To su samo puste priče.Mnogi penzioneri su protiv ovog režima.možda oni sa velikom penzijama jesu.Ima i budala koji misle da im ovaj režim odgovara.
Veća ciljna drupa su radno sposobni koji su prinuđeni da podržavaju režim zbog posla ili koji su se okoristili.Ti uglavnom i bacaju krivicu na penzionere.
 
To su samo puste priče.Mnogi penzioneri su protiv ovog režima.možda oni sa velikom penzijama jesu.Ima i budala koji misle da im ovaj režim odgovara.
Veća ciljna drupa su radno sposobni koji su prinuđeni da podržavaju režim zbog posla ili koji su se okoristili.Ti uglavnom i bacaju krivicu na penzionere.
Evo,tu jedan sad od nedavno u penziji,u ono vreme se prestavljao kao spo,a sad vučić,moj komšo boske iz bosne u penziji više nego radnog staža,onomad za slobu,pa posle za drugog pa za tadića,sad za vučića,njega razumem zet preduzetnik iz subotice građavina u pitanju došao kao student gle čuda baš kad je rat u bosniji bio,a sad veliki bosanac,počeo sa žutim kecom a sad nemam pojma koja džipčina,ćerka dr ekonimije bila asistent kod neko prf bio miloševićev,uletela u stan za 100 maraka,a kad je doktorirala komunizam ne valja,a imala titinu stipendiju,oni treći ujutro se samo upali tv na pink do naveče dok se ne ugasi pink.
I da ne pričam kakvih sve debila penzionera komunističkih ima,a mlađi u pravu si sve pičkice.
 
To su samo puste priče.Mnogi penzioneri su protiv ovog režima.možda oni sa velikom penzijama jesu.Ima i budala koji misle da im ovaj režim odgovara.
Veća ciljna drupa su radno sposobni koji su prinuđeni da podržavaju režim zbog posla ili koji su se okoristili.Ti uglavnom i bacaju krivicu na penzionere.
Isti Q zoki dal mlad, dal penzioner. Pokvaren narod.
 
Evo,tu jedan sad od nedavno u penziji,u ono vreme se prestavljao kao spo,a sad vučić,moj komšo boske iz bosne u penziji više nego radnog staža,onomad za slobu,pa posle za drugog pa za tadića,sad za vučića,njega razumem zet preduzetnik iz subotice građavina u pitanju došao kao student gle čuda baš kad je rat u bosniji bio,a sad veliki bosanac,počeo sa žutim kecom a sad nemam pojma koja džipčina,ćerka dr ekonimije bila asistent kod neko prf bio miloševićev,uletela u stan za 100 maraka,a kad je doktorirala komunizam ne valja,a imala titinu stipendiju,oni treći ujutro se samo upali tv na pink do naveče dok se ne ugasi pink.
I da ne pričam kakvih sve debila penzionera komunističkih ima,a mlađi u pravu si sve pičkice.
Znam da ima ali to nije dovoljno da se dobiju izbori.Neko je već izneo tu konstataciju.
 
Isti Q zoki dal mlad, dal penzioner. Pokvaren narod.
Ja se držim onog,kada mi je bilo loše a kada lošije.Za poljoprivredu su žuti bili bolji.Nije bilo izvršitelja.Manji porezi.Veće subvencije u poljoprivredi.Nisu ni oni bili dobri ali mislim da su za ove 13 pogodaka.S tim da su 6 oktobra sigurno zatekli praznu kasu.
 
Ja se držim onog,kada mi je bilo loše a kada lošije.Za poljoprivredu su žuti bili bolji.Nije bilo izvršitelja.Manji porezi.Veće subvencije u poljoprivredi.Nisu ni oni bili dobri ali mislim da su za ove 13 pogodaka.S tim da su 6 oktobra sigurno zatekli praznu kasu.
Zar nisu žuti pokrenuli celu priču oko izvršitelja, a sns nastavio?
 
Zar nisu žuti pokrenuli celu priču oko izvršitelja, a sns nastavio?
Sam si odgovorio.I onda su pretili opomenama za odvodnjavanje ali ništa sem toga da papir trpi sve.Ne bih da ulazim u neku veliku diskusiju.Kao što sam i napisao.Nisu ni žuti bili dobri ali ovi preteraše.Za samu poljoprivredu su žuti definitivno bili bolji.Nisam politički opredeljen,da ne bude zabune.Svi oni moraju da otimaju ali neka malo i nama daju.Sada se šuška da je zbog gasa tako skup veštak.Pa čije mi đubrivo koristimo.MAP-110 din.
 
Mi smo u celini bolesno drustvo, kako i drustvo takva nam je i politika i vodjstvo. Ova bagra sto je gore se odrzava delom zbog penzionera a delom zbog ovih sto " moraju da glasaju"za njih. U pravu je kolega za one sto je im je blato draze od kancelarija i ja sam takav al na zalost takvih je u manjini i to velikoj. Vise ima onih koji kazu cuti i ne talasaj, najezim se kad mi to kazu. Kakav polu- svet je dosao u opstini od kad su oni na vlasti sere mi se. Na ovu temu moze doktorat da se napise.

Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
 
Ne znam kako je u drugim mestima ali kod mene u lokalu vlast zajasila sve sama bagra i paraziti, neradnici i ljudi koji su jedva bili zavrsili osnovnu skolu a sad svi pozavrsavali neke menadzmente i osilili se kao da su se rodili u foteljama i to bez mrve srama cerupaju gde god mogu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh