Ja se nekad i zabrojim..Meni najbolje legne u zetvi po onoj vrucini, svaka tura transporta kuci ponesem sa sobom 3 piva, jedno kombajneru, jedno drugom traktoristi i jedno za moju dusu![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: This feature currently requires accessing the site using the built-in Safari browser.
Ja se nekad i zabrojim..Meni najbolje legne u zetvi po onoj vrucini, svaka tura transporta kuci ponesem sa sobom 3 piva, jedno kombajneru, jedno drugom traktoristi i jedno za moju dusu![]()
Pred kraj dana znam da nosim 3, ne znam ni koje je pivo ni koja je prikolica po reduJa se nekad i zabrojim..![]()

Ako za 3000 bude dobro išla vakcinacija onda za 5000 prolazi priznanje nezavisnosti Kosova.
..............A SADA da psiho daje po 25 eura vakcinisanim ............ NEVAKCINISANI PLACA VAKCINISANOM
Svi vakcinisani će dobiti.I ti na koje ja mislim.Neće to dobiti oni na koje misliš
Oni su već vakcinisani. Dobiće kolebljivi
. Oni koji se nisu ni razmišljali o vakcini su u ovom slučaju oštećeni jer nisu dobili tih 3000din
Mada nemogu nikako skopčati kako neko o tako važnom pitanju dali se vakcinisati ili ne i po sebe i po društvo mijenjaju mišljenje zbog pišljivih 300din?





