Chat 10

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni najbolje legne u zetvi po onoj vrucini, svaka tura transporta kuci ponesem sa sobom 3 piva, jedno kombajneru, jedno drugom traktoristi i jedno za moju dusu
Uu pa tad legne samo tako na ovu vrucincinu

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ako za 3000 bude dobro išla vakcinacija onda za 5000 prolazi priznanje nezavisnosti Kosova.

..............A SADA da psiho daje po 25 eura vakcinisanim ............ NEVAKCINISANI PLACA VAKCINISANOM


ko izda **greška . . .
 
Poslednja izmena:
Mislim da ovi što nas prozivaju da smo nepismeni,glupi,vakcinofobi...Zahvaljujući nama će im lepo leći 3000 iz budžeta naroda Srbije.Ako malo još sačekaju možda bude i više.
 
Neće to dobiti oni na koje misliš
Oni su već vakcinisani. Dobiće kolebljivi
. Oni koji se nisu ni razmišljali o vakcini su u ovom slučaju oštećeni jer nisu dobili tih 3000din
Mada nemogu nikako skopčati kako neko o tako važnom pitanju dali se vakcinisati ili ne i po sebe i po društvo mijenjaju mišljenje zbog pišljivih 3000din?
 
Poslednja izmena:
Neće to dobiti oni na koje misliš
Oni su već vakcinisani. Dobiće kolebljivi
. Oni koji se nisu ni razmišljali o vakcini su u ovom slučaju oštećeni jer nisu dobili tih 3000din
Mada nemogu nikako skopčati kako neko o tako važnom pitanju dali se vakcinisati ili ne i po sebe i po društvo mijenjaju mišljenje zbog pišljivih 300din?
Svi vakcinisani će dobiti.I ti na koje ja mislim.
 
Aco i ova kamarila oko njega se zalazu za vakcinu jer im je to nekako u opisu posla

ali ne bih rekao da je to slucaj i kod nje
k1


ili je opet neka zavera ili dil u pitanju ?

 
Ma ne pijem ja uopste,ovo sam poneo da castim ljude sinu mi juce bio rodjendan,a ja sam tek kuci popio kad sam dosao uvece

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Kad se ide u saobracaj onda nista, tu nema zajebancije ni kolima ni traktorom.. Ali zato kad se radi atar oko kuce gde se ide samo zemljanim putevima onda ladno 5-6 piva popijem tokom dana, ne oseti se uopste jer mi klima curi na 558 na sve strane pa moram stalno da dolivam :LOL: Ali da 2 gajbe ode za dan sam bio ozbiljan, jer kuci je odbor za docek za svaku turu, i svaki put neko drugi dodje pa sa dedom zalije, kazu valja se da bude dobar hektolitar!! :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh