Chat 10

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mafija! Kao vukovi kad nanjuše plijen tako se i oni sjate kad vide jedinice i nule, a nema djelatnosti u kojoj na prvom mjestu nije profit.
Raj za njih. Kad satru jedne odlaze u drugo područje dok se lovište ne oporavi.
 
Teško je vama dokazati da je covid 19 mnogo opasnija bolest.Nemojte da poredite,babe i žabe.Po starom ključu onda ovo nije pandemija-svašta.Manje umire od raka i srčanih bolesti nego od covida 19.Nije za potcenjivanje,Postavljate linkove sumnjive sadržine.Kod mene u komšiluku je u 4 kuće ušla korona od 10 mogučih a mnogi su se žalili na simptome ali nisu išli kod lekara.To nikada nije bilo do sada.Do pojave covida je cela ulica bolovala od gripa-neko sa lakšim a neko sa težim slučajevima.Kako god za nedelju dana prođe a neko je imao i upalu pluća.Srčanih bolesti,rakova-te bolesti su iskorenjene.Hvala covidu.Da nije covida bili bi najzdravija ulica.Sreća je samo što covid ima radno vreme i ima ciljne grupe.Po velikim firmama ga nema ali u restoranima sa 6 stolova ga ima u izobilju i kod frizera,Izbegavajte sve skupove gde je manje od 10 ljudi-tu vreba opasnost.A gde su stotine i hiljade idite komotno jer virus beži od straha.Za dodatne informacije obratite se KŠ poljoinfo foruma.
 
Da ,da u velikim firmama nema hahahaha... Moja svastika radi u NS u Aptivu i svaki dan putuje dvospratnim busom koji je dupke pun ,i ima bar 70 ljudi u njemu,kaze kada izadju na pauzu da ispale po jednu ima ih preko 1000 na parkingu. Izgledaa puse kros maske???? Moracu da pitam svaju
 
Da ,da u velikim firmama nema hahahaha... Moja svastika radi u NS u Aptivu i svaki dan putuje dvospratnim busom koji je dupke pun ,i ima bar 70 ljudi u njemu,kaze kada izadju na pauzu da ispale po jednu ima ih preko 1000 na parkingu. Izgledaa puse kros maske???? Moracu da pitam svaju
A ti to zbog svaje pitaš.Moje mišljenje je da nije baš sve kako vidiš.To nije merodavno.Moraš i da čuješ.Znači.kad budeš čuo onda napiši.Do tada su to dezinformacije.Nije problem što nema dovoljno autobusa,njih ima ali nema šofera pa deluje da je gužva.A svi nose maske ako ih neko gleda,tako da je sve po protokolu.A trebalo bi da puše u zatvorenom prostoru jer možda duvanski dim deluje na virus i to je jedan od načina dezinfekcije.
Samo da obradujem ljude koji čekaju na neku operaciju a da nije "hitna" da se više ne boje jer su operacije otkazane.Za sada uživajte dok ne prođe covid u čarima života.Ako imate neke bolove samo razmišljajte pozitivno i bol će proći.Neće to dugo trajati,do 2025.Onda možda i dođete na red ako bude bilo nekog da vas operiše.Jedino ako se ne pojavi neki novi soj.U tom slučaju nastavljate terapiju pozitivnog razmišljanja.
 
I da se lepo Zvezdi oduzme titula,novcano kazni i izbaci iz svih takmicenja,jer ono na stadionu nisu bili navijaci,to je fatomorgana. Kon I Vucko lepo da podnesu ostavke,i nek spricaju sami sebe,i da lepo kazu da pandemija ne postoji. Jer mi smo ocigledno coravi i gluvi,a i sve sto vidimo nije stvarno nego je to montaza ili vec sta drugo,cia,bia,Djilas ili vec ko drugi...
 
Sve može,Zvezdu mi ne diraj.
Svojim očima ne veruj-to važi za sve političke opcije.Dosta ste se zajebavali.Svi da se vakcinišete.Ne sa jednom jer virus može opet da vas iznenadi.Ne sa dve jer niste sigurni više od 80-90%.Mora se uvesti i 3-a jer će ta 3-a delovati i na južnoafrički virus (izjavila je jedna doktorka-ne ja).Znači pamet u glavu-slušajte KŠ i instrukcije koje će se menjati nekad svakodnevno,nekad svaki drugi dan.Prate dešavanja i sve će zavisiti od situacije.
Mnogo će vam značiti ovih 90% sigurnosti.Naročito ako upadnete u onih 10%-onda treba da ste zahvalni jer je to samo slučajnost koja je malo teže objašnjiva ali je objašnjiva.Znam ja ko to može objasniti.Nisam video ali sam pročitao.Kad budem čuo onda ću vam javiti.
 
Strašno vodio sam decu u bolnicu da vade krv pozitivni na kovid med sestra me sa uzorcima krvi upućuje na prijamno ge nisu pozitivni pacijenti da predam krv pošto je njoj teško da prepešači preko puta. Nije tu kraj onda sa bolesnim detetom čekam da snimi pluća tri ipo sata na rentgen gde niko ne otvara gde su se izmešali bolesni i zdravi pacijenti oni sami naprave gužvu i problem nikog nije bilo na snimanju da je ušao sa druge strane gde su zdravi pacijenti počeo sam da im broim kafe četir za tri ipo sata su popili više od pola pacijenata je odustalo od snimanje pluća tako i ja sa bolesnim detetom sam došao kući ne mora da snimi pluća tako struka određuje u Kikinskoj bolnici. Mogli su da nameste raspored sa snimanje bolesnih i zdravih

Ovo je izjava jednog od sugrađana.Ima i video gde se vidi da ima par pacijenata ali ne mogu da ga prebacim.Peet,evo ti odgovor-jedan od razloga.zašto su bolnice pune.Možda je kod vas u vašoj najbližoj bolnici bolja organizacija.
Sve po protokolu.
 
Kolega mi..49 godina bio deset dana pod temperaturom od 39 do 40 stepeni....citavo vrijeme bio pod antibioticima...kaze da ga nocu potrgase misici i bolovi dok po danu je lakse...sad mu potvrdena antitijela.
Ja sam mu isao svakodnevno i nisam imao problema
 
@BARBULA
Svasta od tebe! Ti lajkujes ovaj vosijev post a ukljucen si ko mirodjija u corbi kao i niko od nove godine na ovamo po pitanju teme o coroni.
Ni tebe nije bas falilo,nije mi jasno zasto uvek nekog okarakterisete kao mirodjiju I kako pametuje I jos sto sta a i vi radite Isto sto i ja, ne mislim samo na tebe vec na vas nekoliko. Stari ljudi kod mene za tako nesto kazu smejala se koza ovci.
Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ni tebe nije bas falilo,nije mi jasno zasto uvek nekog okarakterisete kao mirodjiju I kako pametuje I jos sto sta a i vi radite Isto sto i ja, ne mislim samo na tebe vec na vas nekoliko. Stari ljudi kod mene za tako nesto kazu smejala se koza ovci.
Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
Pa kako bi te drugacije okarakterisao kad si non stop u temi a lajkujes post gde se neko pita kako te - nas ne mrzi rasprava oko korone! Bolje da cutis i da se ne javljas kad si sa muvom na subari, a ne lajkujes kao kad bi ti bio na suprotnoj strani a ti si centar rasprave.
A za pametovanje po ovoj temi korone vas nekolicina ste bas kandidati za Nobelovce.
Koja kakva struka i SZO vi ste iznad svih!
 
Strašno vodio sam decu u bolnicu da vade krv pozitivni na kovid med sestra me sa uzorcima krvi upućuje na prijamno ge nisu pozitivni pacijenti da predam krv pošto je njoj teško da prepešači preko puta. Nije tu kraj onda sa bolesnim detetom čekam da snimi pluća tri ipo sata na rentgen gde niko ne otvara gde su se izmešali bolesni i zdravi pacijenti oni sami naprave gužvu i problem nikog nije bilo na snimanju da je ušao sa druge strane gde su zdravi pacijenti počeo sam da im broim kafe četir za tri ipo sata su popili više od pola pacijenata je odustalo od snimanje pluća tako i ja sa bolesnim detetom sam došao kući ne mora da snimi pluća tako struka određuje u Kikinskoj bolnici. Mogli su da nameste raspored sa snimanje bolesnih i zdravih

Ovo je izjava jednog od sugrađana.Ima i video gde se vidi da ima par pacijenata ali ne mogu da ga prebacim.Peet,evo ti odgovor-jedan od razloga.zašto su bolnice pune.Možda je kod vas u vašoj najbližoj bolnici bolja organizacija.
Sve po protokolu.
RenDgensko zracenje, Vilhelm Konrad Rendgen🙂
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh