Chat 10

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto bi radili tolike obdukcije ? Ko bi sjeko tolki narod i cemu.
A i ko sto kaze stara narodna pjesma. Svedno ti je moj premili druze il ti umro il ti poginuo
Pa fazon je sto nije uradjena ni jedna i kako je rekao na pocetku zabranjeno je od szo..... A sto je zabranjeno nije naveo...
 
@Zoran0230
I pre nego sti zelis prekidati diskusiju bilo bi drago i meni a i drugima da tumacis ili demantujes ovo na sta nisi odgovorio.
Da li se slazes s tim sto sam napisao da je corona uzrok explozije u organizmu, narocito kod onih koji su imali neke komplikacije sa zdravljem, i kako utvrditi obdukcijom uzrok smrti coronu?
Prilikom obdukcije ne moze se reci da je corona uzrok smrti vec nesto drugo sto je u tom organizmu prouzrokovala corona koja je ustanovljena kod tog umrlog jos dok je bio ziv!
Na ovo si kratko odgovorio da i grip moze davati iste uzroke a nisi mi odgovorio isto na to zasto su onda bolnice prepune u odnosu na godine unazad kad nije bilo corone?!

I na kraju krajeva, bas me zanima za neke sta misle ili ne misle uopste, postoji li corona ili ne!
Pljunite tri put i molite se da vas zaobilazi!
Srecno!
 
Zasto? Zato sto nisi dobio odgovor koji si zeleo da cujes?
Ne mogu očekivati odgovor kada od corone dalje ne vidiš.Da li neko u selu treba da se leči a da mora da čeka da prođe korona,da mu je otkazana operacija ili dijagnostika (od koje mu možda zavisi život).Po tvom odgovoru sam zaključio da su ti poznati samo korona slučajevi.Ni jedna smrt nije bez korone.To ne pije vodu.
 
A to zašto su bolnice prepune je teško odgovoriti,jer su bile prepune i kada smo imali 200 zaraženih dnevno,pa su i sva beogradska groblja bila mala a kamoli bolnice..Tako se pričalo prošle godine.Sve zavisi koliko imaš toga što bi trebalo napuniti.Ako imaš malo,brzo se napuni.
 
Peet ne vredi. Ima ovde ljudi koji su pametniji od oca, a sa bogom su egal. Po svojim poznavanjem medicine konkurisu za Nobela. Vise ne znaju sta pisu, sta lajkuju, koga osudjuju, a sta podrzavaju. Verovatno bi se drugacije ponasali kada bi im neko najmiliji DALEKO BILO zavrsio sa cevuljom u grudima.
 
Peet ne vredi. Ima ovde ljudi koji su pametniji od oca, a sa bogom su egal. Po svojim poznavanjem medicine konkurisu za Nobela. Vise ne znaju sta pisu, sta lajkuju, koga osudjuju, a sta podrzavaju. Verovatno bi se drugacije ponasali kada bi im neko najmiliji DALEKO BILO zavrsio sa cevuljom u grudima.
Ne znam kako ti gledas na svet ali valjda je normalno da svako bude pametniji od oca inace bi za nekoliko generacija svi bili debili

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Ne znam kako ti gledas na svet ali valjda je normalno da svako bude pametniji od oca inace bi za nekoliko generacija svi bili debili

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
Ne vezano sa predjasnom pricom....primetio sam u mom kraju a tako je verujem i sirom Srbije
mozda ne u nekom velikom broju ali ima primera da su deca manje pametna od roditelja, da ne koristim drugu rec
sto je svakako zabrinjavajuce....
 
Normalno je da to ima svuda ali svakom bi trebalo da bude drago da mu dete bude pametnije od njega a ne da to bude nesto pogrdno

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Peet ne vredi. Ima ovde ljudi koji su pametniji od oca, a sa bogom su egal. Po svojim poznavanjem medicine konkurisu za Nobela. Vise ne znaju sta pisu, sta lajkuju, koga osudjuju, a sta podrzavaju. Verovatno bi se drugacije ponasali kada bi im neko najmiliji DALEKO BILO zavrsio sa cevuljom u grudima.
Za tvoju informaciju ja je več imam i prečnika je 14mm-toliko .A te želje sa cevuljom ne bih poželeo ni najvećem neprijatelju.Kad nisi ti sa najtežim oblikom završio ni u bolnici ni sa cevuljom pa neće valjda ni ostali.
Moj otac je mrtav i nije teško niti pametniji a šta ti znači ovo sa Bogom-ne razumem -srpski napiši.Izvini,ja nisam tako velike škole naučio.A za Nobela ste Vi jer znate ko je umro od kovida bez obdukcija-to je ministar zdravlja rekao.
Moja deca su pametnija od mene i time se ponosim.
 
Малопре читам да је предлог струке обавезна вакцинација комплетног становништва против корона вируса. Изјавио министар.
 
Velika buka oko vakcinacije a stvari su prilicno jasne .

1) Zelis da se vakcinises , MOZE , imas da biras koju ces i udri . Posteno .

2) Ne zelis da se bockas , lepo se izjasnis i NEMOJ . Posteno

Ukoliko se pak ovi ( pod 2 ) razbole , ustanovi se da je covid u pitanju da plate troskove lecenja . I ovo je posteno .
 
Za svaku lekarsku intervenciju ili operaciju svaki covek donosi sopstvenu odliku DA LI HOCE OPERACIJU ILI NECE ,DALI HOCE DA PRIMI KRV ILI NECE ,DA LI HOCE DA NOSI GIPS ILI NECE I NE MOZE NIKO NIGDE U SVETU DA TE NATERA DA SE VAKCINISES AKO TI TO NE ZELIS. Pogotovu sto bi u takvim situacijama ucenjeni koji su dobili kovid pored vakcinisanja tuzili drzavu pa bi drzava prosla gore nego u operaciji SABLJA. Danas su me zvali iz doma kulture i najljubaznije ljudi ponudili SINOFARM Kinesku vakcinu zovu ljudi sve redom ali pitanje je KO TO TOLIKO GURA KADA VAKCINE ZA SADA NE OPRAVDAVAJU OCEKIVANJA I KO TO TOLIKO PRITISKA A VLADE ZEMALJA DOBIJAJU OGROMAN NOVAC POD GARANCIJOM ALI JE TO TABOO TEMA ZA SADA. Ovim ljudima sam se danas najljubaznije zahvalio na ponudi a primio sam i previse vakcina u svom zivotu ali to su svetski priznate vakcine koje su opravdavale u potpunosti svoju namenu i delovanje ali sto se ove nove tice NEMA OPRAVDANJA ZA INFICIRANE POSLE VAKCINACIJE I NEMA ALI ....VAKCINISAO SE I POSLE TOGA ZARAZIO I TO JE JEDINO STO JE MERODAVNO ::lose::
 
Имам редовно здравствено осигурање које ми узима држава од зараде. Ако се разболим имам са чим да се лечим. Ту нема врдања од стране државе ниси ово ниси оно. Примењивао сам мере које је држава прописала. И шта сад ће испитивати сваког зараженог где си био шта си радио и на основу тога спроводити терапију и лечење.Па то личи на тоталиризам и то онај из 1930-тих. За успех вакцине је потребно барем 50% становништва. Зато што није високо заразна и високо смртна болест.
Овим темпом тешко да ће тако и бити.
 
Velika buka oko vakcinacije a stvari su prilicno jasne .

1) Zelis da se vakcinises , MOZE , imas da biras koju ces i udri . Posteno .

2) Ne zelis da se bockas , lepo se izjasnis i NEMOJ . Posteno

Ukoliko se pak ovi ( pod 2 ) razbole , ustanovi se da je covid u pitanju da plate troskove lecenja . I ovo je posteno .
Поштено је да се лече они који плаћају здравствено осигурање али да се лече и они који нису запослени.
Да се водимо твојом логиком онда се не би лечило много, много земљорадника који нису плаћали здравствено осигурање.
Или да не примају пензију много, много земљорадника који нису уплаћивали пензионо.
Или у крајњем случају зашто се не субвенционише било који посао у држави као што се субвенционише пољопривреда.
Али ово је држава која би требала да буде у служби свих својих грађана. А то значи да се лече сви и да се помогну сви који немају довољно.
Подвлачим држава би требала... када буде функционисала како треба.

Нека се вакцинише ко жели а ко не жели нека се не вакцинише.
После смрти ових певача и разних грађана који су преминули после вакцинације сигурно да постоји неповерење.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh