Chat 10

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Како може да реагује родитељ већ да прихвати одлуку свог детета и подржи у томе.
Наравно да је нормалан ко што каже Зомби .
Боље но за особу истог пола - иако нам то представљају као нормално.
А боље и тако но да до краја живота остане сама окружена мачкама .

Iskren da budem, slažem se. Nemam kćerku ali da imam, bilo bi mi draže da ima nekoga uz sebe pa makar to bilo i drugo žensko nego da ostane sama cijeli život, od dva zla odabrao bi manje jbga.Tu je plus i što obje mogu da mi rađaju unučiće, ako hoće naravno, lezbejke to danas odradje vještačkom oplodnjom.
 
Jbga ode priča i na tu stranu. Rekao sam moje mišljenje i na pitanje "po tabeli" - bitno je samo da je čovjek. Nacija ili vjera ne čine čovjeka dobrim, lošim, boljim ili gorim, manje ili više vrijednim. To određuju samo djela.
Moje mišljenje je takvo, iz iskustva potvrđeno bezbroj puta, zacementirano i nikad ga neću promijeniti.
 
To je složeno pitanje. Prihvatio bi njenu odluku, šta mi drugo preostaje, ali bi u duši znao da će imati više problema u životu.
Druga kultura drugi običaji i da bi živjeli zajedno neko se nekom mora prikloniti ali ono što je usađeno u nas dok smo bili djeca ne može biti izbrisano već samo ostavljeno sa strane. Kad dođu neki životni problemi i ove potisnute stvari će se zakačiti za njih i uveliko otežati situaciju za oboje.
 
Bas sam to htio napisati, jedini kralj u evropi koji je ostao u zemlji poslije napada Svaba, je, koliko znam, Belgijski. Svabe su ga izradile k'o konja, naravno nisu ga ubili, niti bi ubili bilo kog monarha, ali su ga iskoristili za propagandu, sto je jos gore.
A sto se tice zlata, ima u onom dokumentarnom feljtonu ''Beograd veciti grad'' gdje je tacno zavrsio svaki od 62 sanduka tozla, pogledajte pa ce se vecina iznenaditi. Jedino ako je sve laz, a kraljeva pratnja ubacila par tona tereta u onaj usrani avioncic i on odletio s tim u najmanju ruku kao da je antonov 24. Ja licno najvise zamjeram Karadjordjevicu sto je na kraju izdao Jvuo, a izdaja se u ratu svugdje u svijetu kaznjava smrcu.
Не знам зашто замераш младом краљу. Једноставно га је Черчил преварио.


То им је крви тим „черчилима“. Његов предак је издао сопственог краља и добио разне титуле. Био је врховни заповедник код краља Џејмса II. У једној јеврејској ујдурми је преузета власт у Енглеској и за ту превару је следила награда и силан новац од „јеша“ и тиме постао један од најбогатијих.

Иначе је „стратег“ Винстон Черчил је добио „по тамбури“ у бици код Галипоља. Тада је поднео оставку у Адмиралитету јер је био најватренији заговорник тог подухвата. То је на крају био масакр и пораз.

Идеја Черчила је да мартовским превратом увуче у рат Југославију, а не капитулација Југославије. Броз му је то омогућавао (да се овде води рат и још и братоубилачки рат) и то му неће никада заборавити.

А Момине "конструкције" ме не занимају...
 
Zaljubljenost je jedno ljubav drugo a život nešto treće. Dok su zaljubljeni nije problem ali to prođe a onda treba živjeti. Tad se vidi ko je ko a ko je tvrdio pazar. Svakako da to zavisi od čovjeka do čovjeka ali nekako mi je bolje da u životu ima manje razlika u interesovanju koji mogu izazvati probleme.
 
Većina problema je sitna. Problem nastane kad se nagomilaju.
Kako procjeniti ko je pošten i normalan kad tog što se mota po skrivenim kutcima ne možeš vidjeti ni noćnom optikom a kamo li vidjeti kojim mastima je premazan.:)
 
A kud ce veca razlika i izvor problema , od tog sto je jedno musko a drugo zensko ? Medjunacionalne razlike su sitna riba.
E moj Momcilo izuzetno lepi i diplomatski odgovori a i filozofski obradjeni do savrsenstva skidam kapu ali teoretski zivot lepo zvuci malcice je drukcije u praksi. Dali imas pedstavu dobri moj Momcilo koliko trenutno ima narkomana ,alkoholicara ,kockara ili sektasa u drzavi a samo Mocart kladionica ima 64 000 radnika a koliko sponzora to ne zna ni CIA a sektasa ne pitaj a najgore sto ne znas ni ko je gde dok te ne uclani u sektu a razvedenih i samohranih otprilike 50/50 sad su najsigurniji brakovi sa strancima valjda se suprotnosti privlace a i nemaju gde da pobegnu daleko je. Nego tu nema sta da mislis tvoje je SAMO DA KLIMAS GLAVOM I DA SE SMEJES i da napravis tu negde blizu u brdima neku supu da ne smetas jer legendo stalno zapitkujes nesto mnogo pitanja i podpitanja a mladi to ne vole a i uneces nervozu u vazduh nabijen erotikom a silna nepotrebna pitanja uticu na irekciju nego da aminujes kao u policijskoj akademiji JES SER NO SER I OBAVEZNO KLIMANJE GLAVOM I .....
 
Зато, Зорге немој нас трпати у исти кош са тим комунистичким шљамом. А и Срби који су ишли у партизане, а сматрају се Србима су приморани. Остали и нису Срби него интернационалисти, односно отпадници. Махом пропалице и неки „недоврши“ (нису били способни ни занат да изуче). Нисмо ми могли са њима јер су наши циљеви да Србија напредује, а њихови да пострада што више (у складу са одлукама дрезденског конгреса).
Вас? На које мислиш од оних које сам побројао - четнике, недићевце, љотићевце?

Ово да су Срби који су ишли у партизане, сматра се да су приморани, је глупост. У мом крају си или могао да гунђаш себи у браду против Немаца (који су нам били окупатори) или да се супротстављаш против њих борећи се у партизанима, јер остале..... групације нису имале филијале у мом крају, ал' баш уопште. Ваљда се бојали ових фолксдојчера, ил' их људи одавде нису перципирали као неке који се боре против Шваба, шта ли већ...

Немам ја сумњи да је међу партизанима било бараба и нељуди, чак сам и чуо приче о некима из села, али немам сумњи ни да их је било на свим другим странама. Био бих наивна будала ако бих на све те супротстављене стране гледао црно-бело.

И немам сумњи да су мој деда по очевој страни, црквени појац читавог живота, када је после повратака са прислилног рада у'ватио џаду у партизане, као и деда по мајчиној страни, који је трипут рањаван током рата док је био у партизанима, нису имали појма о "одлукама дрезденског конгреса", нити им је цвилело јајце за комунизам и његове утопије. Ја бих рекао да су се, попут мноштва обичних смртника, просто придружили оним који су се супротставили Швабама, а то су тада у мом крају били једино партизани.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh