Cena nafte

Hahaha koja stela. Jel zna neko koliko tacno drzava uzima po litru? Meni se po glavi sve vise mota biodizel i ona kazan sto ima neki covek kod Smedereva.
 
Kakav je taj ložak kod Kneza crven ili žut?Trebao bi ovih dana da kupim a ne znam za kvalitet i ostalo_Ovaj crveni na Lukoilu što piše EU LU mi je super ali je razlika u ceni skoro 7 dinara/litru.
 
Kod nas je na Lukoilu 92.1.Ja ga sipam,nekako narandzast je,uglavnom na mrazu bistar kao sunce.
 
Kod nas ima izbacena 2 automata za D2 ali jok lozak,dok je u Beocinu lozak ubacen na "redni" automat tj vise vrsta goriva na jednom automatu.
JA sam dobio objasnjenje da rezervar mora da je izdvojen od ostalih rezervara da bi se dobilo pravo nabavke Lozulja , tako da pumpadjija u mom selu nema LU a u Ranovcu na istoj pumpi ima , ja odustajem od LU zbog paljenja po ovim mrazevima.
Cena je od 98 do 105
 
Sto se tice tih boja lozaka cuo sam da to ne smeta nista motoru. U Ferdzu sam sipao i zuto i crvenkasto i ide kao zmija. Opet nekome ako smeta cuo sam da ljudi uzmu ekser, oljusti krompir i stavi na taj ekser, da na kolutove ili u celini ne znam, onda ekser veze za kanap pa spusti u kantu. Tako krompir apsorbuje 90 tih boja. Ako neko proba nek javi :)
 
Će da ga smisle ovi naši bez problema.Samo druga etiketa na pištolju za punjenje i svi zadovoljni i srećni.Neki na duže staze ,a većina na kraće.
 
уузео сам жути ложак - лепо изгледа, ал пени ко луд, цена 98 дин
 
Ja danas sipao neko ekstra lako loz ulje,99 din.Na 50 litara sam sipao 2 male flasice dvotaktola,za svaki slucaj.
 
Nazad
Vrh