Cena nafte

Kod mene loza 93,00,sipas u sta hoces od rezervoara do dzepova.Ima loz ulja skoro na svakoj pumpi,cena od 93,00 do 98,00-100,00
 
Danas na Pumpi vidim Novog Same-a I Lik gleda levo desno Pumpadzija dali nema policije ili slicno
(Jer nesmeju lozak da sipaju u vozila samo u kanistere).I lik toci loz ulje u same-a pa samo prsti Neznam kako sme Ipak Mislim da je to common rail sistem ubrizgavanja Medjutim vidim Ide,Sto ja nebi sipao u traktor star 30 godina:osmeh:,Inace cena Subotom Neki popust Vikendom Lukoil 102 Dinara
 
Kod nas nece da sipaju u rezervoar, moras da nosis bure. Moze da se poruci i u lokalnoj poljoprivrednoj apteci i oni ti donesu kuci.
 
Danas sam pricao sa jednim kamiondziom iz N.Beceja,kaze da juznije od Panceva svugde ima lozaka i tankuje se sasvim normalno...naravno,u Vojvodini nemoze,u Srbiji uvek MORA!
 
Dangeru o cijem lozaku pricas,o Erdevickom ?
Ja sam video proletos slucajno dok sam isao po spremac prolazili pa video,nije se caletu dalo ici do Erdevika po lozak.
 
Ne bih se slozio sa tobom uopste,i kod nas retko gde ima loz,gde ima toce samo u kante,a i cena nije kao kod vas od 90-100,vec je najeftiniji 106 tako da ni kod nas ne cvetaju ruze.
 
Dangeru o cijem lozaku pricas,o Erdevickom ?
Ja sam video proletos slucajno dok sam isao po spremac prolazili pa video,nije se caletu dalo ici do Erdevika po lozak.

da,nije erdevicki nego nisov,e sad dal erdevik ili kuzminski isto,kupio u kanti 10lit. da vidim jel cemu a ono gustis neki i crn ko vrag,ja uzimam trenutno po 96 pravu robu
 
Mi smo uzimali kod Cucka bio je dobar,al je bio i 106. Lozak je momacki odradio branje i sl ... sad ostaje oranje tu ce ici ED pravi.
 
Sigurno pre 2 dana kaze mi tast da sipaju kao da je dzabe i u rezervoar iu burad cenu vam javljam sutra

---------- Poruka napisana u 22:22 ---------- Prethodna poruka je at 22:19 ----------

BEOGRAD - Naftna industrija Srbije (NIS) danas je snizila veleprodajne cene lož ulja sa 90,44 na 75,67 dinara za litar, što će se odraziti i na cene tog derivata na svim benzinskim pumpama NIS na kojima se prodaje, tako da će za kupce u maloprodaji cena biti 92,11 dinara za litar.
Sniženje cena lož ulja u periodu grejne sezone omogućiće da se značajno poveća obim prodaje i prometa ovog derivata, saopštila je kompanija NIS.
 
Kod nas u Sapcu ima loz ulja skoro na svakoj pumpi i cena je sve niza.Sad kao sto sam pisao je 93.Sipaju ga u rezervoar zato sto smo mi pogranicno podrucje sa Bosnom.Ako nedaju ovde jeftin dizel,mi cas posla predjemo u Bijeljinu po gorivo kao i do skoro,gde je jos jeftiniji nego kod nas.Kod nas je pocelo loz ulje da se toci samo zato sto vise nije znala drzava sta da radi sa nama jer smo po gorivo isli skoro svi u komsiluk.
 
Nazad
Vrh