Cena nafte

Danas bio na pumpi da točim gorivo kad ono cvrc nela lažnjaka samo d2 i ed, nis pumpa.
 
Nemoj lupati, kada kod nas nema, dolazimo u Vojvodinu da sipamo. Po 92 din / litar.
Ne znam na sta pre da obratim paznju, da'l na tvoj recnik, tvoje poznavanje geografije, ili mozda na ovu opstu rasnu diskriminaciju. Dogovorite se gde ima, pa obavestite nas koji smo tu negde, pa da dodjemo tamo gde je bolje.
 
Nemoj lupati, kada kod nas nema, dolazimo u Vojvodinu da sipamo.

Po 92 din / litar.
Možda u tvom kraju kad sam bio u prolazu nedavno između Svilajnca,Palanke i Mladenovca na 3-4 pumpe je pisalo da ima Lož ulja.
Država je dozvolila da nema akcize (ili je dosta manja) na njega ,nisu računali da će masovno da se koristi u poljoprivredi pa im se budžet slabije puni. Nije nelegalan ali ga ne smeš točiti u vozila nego u cisternu .Na tu caku hvataju pa mnogi neće da ga drže.

---------- Poruka napisana 25-10-11 u 00:00 ---------- Prethodna poruka je 24-10-11 at 23:57 ----------

Marko i kod nas ga donose kući u cisterne,toče ispred privatnih zz,ima ga na pumpi u susednom selu....sam još fali da počnu Rumuni da ga vuku preko.
 
@Kurkela
Zemo kako nema loz-ulja!
Ima na NIS-u,Avia,kod Grka...
Tocim na Aviv pumpi po 98din.
Na NIS-u nisam bio skoro jer je njihov lozak losiji od ostalih.
@talianu
Nekako kolega Kurkela i ja zivimo na drugom kraju Srbije.
 
@talianu,

Znam da ga radi ko kako stigne i da ga ima gde god da se okrenes. Odatle me i cudi ove konstatacije kako neko nekoga diskriminise, i kako ga negde ima, a negde nema, iz nekih jel da visih planskih razloga. Ne znam koliko je u Rumuniji dizel, i kakvi su uslovi kod njih. Nekako sam misljenja, da je kod nas gorivo najskuplje, posebno od kad nam ovaj nas cvrsti dinar na osnovu unutrasnjih poztivnih makroekonomskih desavanju nezaustavljivo raste.

Dobro je. Vec sam se bio oladio da nam ministar diskriminise rodjeni grad.
 
Imas u Petlovaci kod Markovica 91,9 zatim Lukoil u Petlovaci i na Dumaci 92,10 Nisova u Sapcu na mostu 92,10
 
Narvno državi ne odgovara ali odgovara uvoznicima.
Kad moje komšije dolaze iz Rumunije(tamo žive) obavezno kod nas tankuju ED.
 
Nema ni ovde ograničenja.Na nekadašnjem NAP-u sadašnjem Lukoilu nema ili neće da toče.Na privatnoj pumpi ima,pre par dana bio 90 a sada 94 iz razloga kako rekoše što na ovoj nema pa im ne prave konkurenciju.
 
kod nas je cena 100 na nisu 97 na privatnoj u karlovcu, na elpu u vrscu 99dinara za loz ulje,i vi pricate o diskriminaciji,sreca pa nam donose sa cisternom po 95, a i nabavljamo nesto ispod ruke ed
 
Nije mj jasno kako moze na Nisovim pumpama da bude razlicita cena, u nedelju sam video u Sapcu na Nisovoj pumpi na izlazu iz sapca prema sremu kod mosta da je cena 92. Kako je onda moguce da je negde 100 dinara stvarno mi nije jasno.
 
Nije mj jasno kako moze na Nisovim pumpama da bude razlicita cena, u nedelju sam video u Sapcu na Nisovoj pumpi na izlazu iz sapca prema sremu kod mosta da je cena 92. Kako je onda moguce da je negde 100 dinara stvarno mi nije jasno.
Razlika je kazu, zbog obima prodaje,
gde vise prodaju tu je jaca cena i obrnuto.
 
Nazad
Vrh