Balirka

Ja sam je koristio 7 -8 godina i radio sam oko 25000 bala godisnje,i bio sam zadovoljan zimus sam je zamenuo samoo zbog kapaciteta.Inače da je veći kapacitet i da ima veći pik-up nebi je menjao
 
Ja sam je koristio 7 -8 godina i radio sam oko 25000 bala godisnje,i bio sam zadovoljan zimus sam je zamenuo samoo zbog kapaciteta.Inače da je veći kapacitet i da ima veći pik-up nebi je menjao

I ja se slažem sa Milošem.Sve prese rade dobro ako se redovno održavaju i mnogo zavisi od onoga koji je tera.Ja je imam os 99-e
 
Osovinice brave treba podmazivati ili sigurnosna brava nije dobro naštelovana ili vrh brave negde zapinje i kao posledica,klip udari u igle i krivi ih.
 
Jel zna neko koja je ovo MF presa? Znam da je MF ali ne znam model.

hochdruckballenpresse-mf-foto-bild-61259949.jpg
 
TO TI JE typ 15-8 takvu sam ja imao i napravila je što je malo koja u okolini ,samo prve godine napravila 65000 bala.znam je u dušu jednostavna za održavanje i nakon 10 g rada kod mene prodana u originalnom stanju promjenjeni samo klizači na batu

---------- Poruka napisana u 21:39 ---------- Prethodna poruka je at 21:36 ----------

jedina mana uzan pikap i teško ide za većim kombajnima ali kome treba za šire otkose postoji model 20-8 i kupi za svim kombajnima asve ostalo identično kao i 15-8
 
Imam problem sa presom Fahr HD 300.Problem je da je desna strana(manila-kanap) duža.Neznam sta da radim pa bi mi dobro došla vaša pomoć.Hvala unapred:osmeh:
 
Danas u zetvi radnik polomio obe vile na rivireri,gde mogu da kupim nove.Kod mene prodavac trazi 5000 za jednu vilu ja mislim da je to malo previse?
 
Kako li ih samo sadenu tako dugačke?!Verovatno se nose mišlju kada već plaćamo neka budu što duže i što teže a onaj ko baca neka rikne,nije važno.
 
Imali neko ideju kako da se napravi sistem za centralno podmazivanje _________________________________________________________
 
Nazad
Vrh