Balirka

D

dragan

Guest
Planiram da kupim balirku, a do sada nisam radio ni sa jednom balirkom pa neznam nista o njima i svaki savet ce mi dobro doci. Znam da je na tržištu dosta valiki izbor raznih modela.

Čugi

Zaslužan član
Učlanjen(a)
15 Avg 2007
Poruka
2.118
Pa gde si ti čoveče na tebe čekam! :bravo: U delu za oglase imaš moju koja je za prodaju, osnovno ti piše tamo i ima i slika. Ja za nju imam samo reči pohvale, sve što te interesuje slobodno pitaj! :ppozdrav:

P

pol-mot

Guest
Dobar dan
Zanima me tko je zastupnik za Pol-Mot Warfama balirke?
Proizvode se u poljskoj.

HITNO mi je

Čugi

Zaslužan član
Učlanjen(a)
15 Avg 2007
Poruka
2.118
Nisam, ali sam zato gledao jednom kako su se iskrivili i jednom kako se razleteli vezači kao da su eksplodirali pri baliranju kukurzovine.

Čugi

Zaslužan član
Učlanjen(a)
15 Avg 2007
Poruka
2.118
Ima komšija staru Lifamovu pa mi on izbalira, moje potrebe su male, oko 100 bala godišnje sena i slame zajedno.

kombajner

Član
Učlanjen(a)
5 Jul 2008
Poruka
3.430
aha ...pa ja sam vec stavio pod supu do sada 6000 bala sena i 1200 slama...a ti plasiras zito odmah ne odgajas stoku:haha:?aj mozda imas neku sliku kombajna pa mi salji

Čugi

Zaslužan član
Učlanjen(a)
15 Avg 2007
Poruka
2.118
Ne, ja se bavim isključivo suvim ratarenjem-kukuruz, žito i suncokret. Od stoke imam nekoliko koza i jarića za svoje potrebe, kokoške, patke, ćurke....svinje sam prestao držati pre 3 godine ....ne isplativo....
Kombajn još nemam, planiram za svoje potrebe uzeti nešta malo, ZMAJ-a 133 ili 135, ĐĐ MK770, ili nešta u toj klasi strane proizvodnje.

kombajner

Član
Učlanjen(a)
5 Jul 2008
Poruka
3.430
a pisao sam nesto ja ima neki claasovi kombajni na prodaju 4,5 hiljada pa ako zelis da vidis...bez kabine su kosa 2.80 ako se ne varam bubanj 1.20 nisam siguran i bez kabine su...

Vrh