Balirka

O problemu krivljenja bala u ovoj temi se raspravljalo barem deset puta i dat je veoma precizan odgovor i rešenje problema.Jednostavno je potrebno samo malo prelistati temu i sve može da se pronađe(većina opisa problema i njihovog otklanjanja se ovde nalazi).
 
To je tačno ali samo se ponavlja i ponavlja jedno te isto što dovodi baš do tog problema sa potrebom za listanjem.
 
Ova tema je ko Rat i Mir 270 i kusur strana. Dali bi neko mesto mene prelistao i rkao na kojoj je strani.::jako_besan::
 
meni nije bilo tesko da procitam 220 str u temi zmaj kombajni pa da onda postavim pitanje na ono sto nisam nasao, prema tome, ako nekog nesto interesuje uvek moze da se malo potrudi i da nadje, a ne da ceka na gotovo i smara do besvesti
 
Takvi koji samo procitaju naslov teme i zadnju poruku i odma pitaju a u temi je pisano nekoliko puta, ne bi na odmet bilo dati manji godisnji odmor da prelistaju celu temu.
 
ja kao da sam slutio nesto kad sam pisao za kvar na traktoru zbog prese. Evo sad kad sam balirao zveknu nesto kao top u traktoru i jedva sam dovukao traktro kuci , ne moze da se iskljuci kardan a blokirali tockovi...
 
Evo ovo sam našao u bali sijena. KAda je ovo sijeno balirano lik je došao sa 3 bale u presi i krenuo da balira. Te bale su bile dobre pa sam i njih natovario i odvezao kući, tamo stajale dugo i prije neki dan donio u štalu da dam teladima. KAd sam rasjekao balu imam šta vidjeti :) . Balirka je nekome pojela vile.

15p1wnr.jpg


148hfeg.jpg
 
Poslednja izmena:
Данас сам имао проблема са балирком, није хтела да веже лева страна.
90akbk.jpg
по саветима разних стручњака сам дотезао и попуштао ова два шафа и опет исто, овај горе кључ 17 и онај са опругом.
jigyvk.jpg
.После позовем човека и он ми објсни шта може бити. Испод доносача канапа (полумесец) се била нахватала прљавштина која му није дала да се врати до краја па доњи канап није набацивао на петљаче.
 
Nazad
Vrh