Balirka

bubu koliko ti izadje bala iz klupka 350 ?

sve zaboravim da napišem , ono govance od novog brojača što sam kupio laže mamicu mu jbm idiotsku ::jako_besan:: koji blam je kada radiš uslužno i ispadne da lažeš količinu bala ::jako_besan:: sreća pa sam na vrijeme posumnjao u njega i od tada odmah kada ulazim u njivu kažem da mi brojač laže i brojimo ''ručno''
jeb'o ga proizvodjač njegov
 
Savo, pravim bale da mi duzina bude kao 2 sirine zbog uklapanja i izadje izmedju 600 i 650 bala sa 2 klupceta. Ne koristim tanji kanap iz prostog razloga sto dosta balirane hrane drzim pod vedrim nebom i tanji kanap lakse pukne pod uticajem Sunca i sitnih stetocina.
 
ovo su oni beskonacni vezaci kao na John Deere balirkama. Uzmi prvo izduvaj tu prasinu, pa proveri da li igle ulaze u isto vreme moze da se desi da jedna igla napreduje. Ako nije to onda na ovoj slici sto sam obelezio plocicu skini i probaj da obrusis ako se mnogo zajela uzmi novu... Cale moj zna mnogo vise radi to da si blize pa da doteras


John Deere nema ni slične vezače.
 
ljudi "slusajte" i zapisujte sve sto vam majstor levak kaze. (trebace vam)
svaka mu je zlatna i za ovu nesebicnu pomoc koju ovako pruza trebalo bi mu podici spomenik.
nego majstore jel mozes da objasnis kada se steze saraf broj 2 na klasu na slici od prethodne stranice posto njega jos do sada nisam cackao(nisam imao nesto ni potrebe)
:ppozdrav:
 
Imam FAHR HD 300,mnogo sam zadovoljoan ali hteo sam da pitam sta vi mislite o toj presi..msm vasa iskustva itd.
:veseljak::
 
Pozdrav, zanima me vase misljenje o presi Welger ap 51, znam da je stara, ali mi se svidja sto ne mrcvari traktor. a moze i sa malim fergusonom da se vuce. vredi li je kupovati??
 
Poslednja izmena:
bubu koliko ti izadje bala iz klupka 350 ?

sve zaboravim da napišem , ono govance od novog brojača što sam kupio laže mamicu mu jbm idiotsku ::jako_besan:: koji blam je kada radiš uslužno i ispadne da lažeš količinu bala ::jako_besan:: sreća pa sam na vrijeme posumnjao u njega i od tada odmah kada ulazim u njivu kažem da mi brojač laže i brojimo ''ručno''
jeb'o ga proizvodjač njegov

Kako brojis rucno
 
Nazad
Vrh