Balirka

342 ima centralno podmazivanje i još par nebitnih sitnica. Obe su dobre kada su uštelovane i dobro održavane. Ima ih 10-ak u mom selu i odlično rade.
 
Majstor Levak, sredio sam luft, sad radi super, samo me cudi kako toliko mali luft napravi veliki problem :osmeh:
 
Danas probni rad Welgera AP 41 odokativno oko 700 bala bez razvezanih krenule kratke pa sam produzio ali cini mi se previse (duzina bale oko 90 cm ) cini mi se da je to previse jer mi se desavalo da izadje bala kriva ali ne u stranu !E sad dali je u pitanju duzina ili je razlog sto onaj rep sto visi na lancima je kod predhodnog vlasnika imao havariju (deformisan ) ?Inace prvi put u zivotu sam radio sa balirkom i gledajuci izgled bala prezadovoljan sam!
 
da male stvari nisu bitne svi bi popravljali prese iza mene stoji sestogodisnje iskustvo i 250000 km predjenih i jos se sam sebe plasim da li cu dobro uraditi
i da dodam stotine presa popravljenih telefonom jer ne postoji neko ko me je nazvao da mu nisam prvo pokusao da dam savet da popravi sam i da ne postoji osoba kojoj nisam hteo da pomognem savetom za razliku od svih mojih kolega koji necu rec da kazu narodu
 
topalovicu nemoj da se sramotis kakvi su ti ovo otkosi ovo bi i biciklom balirao ovo bi ja terao trecom brzom daj snimak kad je puna
Jebo voznju bitno je da je vezivala bez greske a isao sam samo drugom brzom ali nisam mogao na vecim gasu neravna njiva otpali bi mi bubrezi.Ucinak u ovoj njivi 2000 bala a ni jedna odresena.Ti druze levi bas se razumes u izbor balirki
 
Nazad
Vrh