Balirka

RUPELJEVO!!!!!!!! Bavi se tovo bikova!
 
jeste bas taj ima nekog klinca eadi kod njega mali misli da je popio svu pamet sveta ja se malo pravio mutav kad mi se smucilo ja mu odrzo predavanje mali zanemeo svi uzmu dva kljuca i oce da budu majstori
 
Hvala LEVAK na informacijama! Ako prolazis kroz UZICE pijemo pice. Vrlo sam blizu da je uzmem.
 
evo moje taze sređene
jpu7uu.jpg


10prggo.jpg
 
Danas kaparisao jednu John Deer-ku uz veliku i nesebičnu pomoć člana Levaka. Bez nadoknade je doputovao iz okoline Obrenovca kako bi meni i mom prijatelju pomogao oko izbora i procene kvaliteta. Ovom prilikom mu se zahvaljujem. Postaviću sliku sutra jer su mi klinci opet maznuli USB kabal.
 
levak,koliko moze da kosta zamena petljaca i ako ide jos nesto uz to na presi claas markant 50
 
tako je kupljena s njima, verovatno su služili kao usmerivači za konac koji je išo pozadi do uređaja za skupljanje bala na jednom mestu (video sam to na jednom klipu), :haha: inače nisu to loše prese znaš i sam čim je imaš,malo su nežne, meni prati 2 kombajna u žetvi već dve sezone ali s njom mora obazrivo. Takođe imam i velger i po meni su mnogo bolje od cllasa. Možda ću je zameniti za neku veću jer mi upravo zbog žetve treba neka veća i jača presa koja će pratiti kombajne. Poz... :cao:
 
Zoran Kostović je napisao(la):
Danas kaparisao jednu John Deer-ku uz veliku i nesebičnu pomoć člana Levaka. Bez nadoknade je doputovao iz okoline Obrenovca kako bi meni i mom prijatelju pomogao oko izbora i procene kvaliteta. Ovom prilikom mu se zahvaljujem. Postaviću sliku sutra jer su mi klinci opet maznuli USB kabal.
Cekamo slike , nisi se raspitivao na forumu , pre par dana sam video pored puta jednu jd 338 mozda bi te zanimala . Nek je sa srecom kupovina.
 
jel sigurno 338 kolko znam to ne postoji jedino ako nije 336 pa ti pijan predvideo
Post je spojen: [time]1300719831[/time]
_________________________________________________
Zoran Kostović je napisao(la):
Danas kaparisao jednu John Deer-ku uz veliku i nesebičnu pomoć člana Levaka. Bez nadoknade je doputovao iz okoline Obrenovca kako bi meni i mom prijatelju pomogao oko izbora i procene kvaliteta. Ovom prilikom mu se zahvaljujem. Postaviću sliku sutra jer su mi klinci opet maznuli USB kabal.
jeste zahvaljujes se a stene neces da mi napravis
 
Da napomenem da se čestitke pišu na mesta koja su za to predviđena!Svaki post koji nije u kontekstu teme automatski se briše(neslane šale i ostalo slično tome).Međusobne prepiske pišite na p.p.
 
Postovani kolege forumasi šta mislite koja je kvalitetnija presa jd 332 ili klaas markant 50 ili klaas markant 55 sve tri su remontovane farbane i u ful stanju koje su im prednosti i mane jedna uodnosu na drugu unapred zahvalan .
jd 332
t86ttt.jpg

claas markant 50
314s9ds.jpg

claas markant 55
34nnpti.jpg
 
ovaj jd je u dosta dobrom stanju iako je farban i ponajbolji je klas 55 je mlada presacudno mi sto je farbana tu se nesto ne slaze i klasa 50 nije losa presa ipak bi moj izbor bio jd 332 sve zavisi u kakvom je stanju
 
ovo je slika takva a nisu farbane 50 i 55 a jd je farbana i remontovana,a classove su u dobrom stanju ali ipak mi je potrebno neki vise savet i na sta najvise da obratim paznju?. unapred hvala
 
na svakoj od njih prvo pogledaj ram igala i igle da nije lomljeno i krivljeno kod klasa pogledaj da li je u redu sina koja prati noz na klipu zatim pogledaj da li nisu menjane ploce ispod vezaca i dodavaci kanapa kod klasa 50 obrati paznju koliko je istegnut lanac glavni tj gde se nalazi spaner to je mera koliko je radila a kod jd 332 sledece da li doskovi na vezacima imau lufta i u uvuci ruku kroz pikap i mrdni klip vidi seta li puno u tunelu zatim otvori poklopac sa strani i vidi pogonske zupcanike pogona vezaca ali nije ona puno radila cim nije farba u tunelu skinuta gde su ove prese ds nije na ulazu u krusevac negde u citluku
 
Nazad
Vrh