Balirka

ok hvala ...ovo prese se nalaze u siljegovcu 55 i dj a 50 u varvarin
Post je spojen: [time]1300718686[/time]
_________________________________________________
a cena jd i 50 je po 2300e a 55 je 2800e
Post je spojen: [time]1300740345[/time]
_________________________________________________
dali vrede za tu cenu i nije li slucajno preskupo
 
24q1w1s.jpg


Majstor na zadatku.
 
Imenjače,kad povedeš majstora cena presi odma ide dole jer će joj pravi majstor naći manu i gde je nema a Levak je dopro potkovan znanjem oko njih
 
Zoran0230 je napisao(la):
Imenjače,kad povedeš majstora cena presi odma ide dole jer će joj pravi majstor naći manu i gde je nema a Levak je dopro potkovan znanjem oko njih
da je neko snimio kako sam izmaltretiro onog sto prodaje bio bi hit na you tube
 
KishRobert je napisao(la):
Kostovic je usao u opasan kes!
:D

Ma nisam ušao u keš već sam samovoljno iz budžeta preusmerio pare namenjene sredjivanju kuće i kupovini nekog boljeg auta (vozimo razdrndanu 128-cu). Sada žena putije na posao autobusom jer je riknuo homokinetički a kuća izgleda kao da je preneta sa severa Japana. Proći ću kao Gadafi... :haha:

@Zoran0230
Možeš misliti kako se ponašao prema prodavcu kada sam se ja jedno vreme pravio kao da ga i ne poznajem. :haha:
 
Zoki, presa izgleda lepo odavde! Znajuci jos usput da je prosla kontrolu naseg zvanicnog servisera :D verujem da ce te sluziti samo tako. Ja bih da cujem cenu prese? Malo sam izbecio oci te ako me pogled ne vara pise 332 na njoj?
 
U pravu si, 332, 2700 teško zaradjenih evra. Kupio sam je sa komšijom i dobrim prijateljem. Levak je prognozirao da će biti posla za njega jer kako kaže, parafraziraću, ortačka kobila u blatu leži. :haha:
Pošto sam laik za prese, poslušao sam njegovu procenu o stanju i kvalitetu. Uostalom, sezona je na pragu pa ćemo videti.
 
Nisam siguran koliko ti je to pametno? Kad bude naisao crn oblak a obojici vam je pokoseno i skupljeno seno, cije ce pokisnuti?? Kupovina ortackih predmeta i masina je najbolji nacin da se dugogodisnja prijateljstva pokvare! Ne zelim vam ali ...
 
pocele pripreme za sezonu! zahvaljujem svima koji su dali savjete za izbijanje osovine s klipa....

30bh06d.jpg
 
Nazad
Vrh