Balirka

KishRobert je napisao(la):
Nasao sam,to je zapravo 5000model.
bas tako mehanizam kompletno isti samo novi limovi i malo siri pikap a ucinak je negde u rangu velgera 61 samo sto puno stabilnije veze od velgera i ne smeta je suvi ili sirovo i nema sanse da krivi balu a pogleda malo na youtube ima i 146
 
mityoo je napisao(la):
Ja sam tek sad na forumu čuo za nju... Kod nas toga jednostavno nema!
nema ni kod nas traktora univerzala 445 ja kad im kazem da je to za imt 539 avion oni kazu da sam ja lud a tek kad pomenem zetora torpeda ursusa oni se smeju imt samo i kraj tako i vi velger lifam poljostroj klas i nema dalje a ima mnogo boljih presa za manje pare ali vi ne znate kao i nasi za druge traktore
Post je spojen: [time]1300397744[/time]
_________________________________________________
topalovic je napisao(la):
levi druze na koliko treba da se obradi ona bolcna za lezaj na klipu :sta:
na metar i po
 
e sad mi je krivo sto nisam kupio gallignani presu a jednu sam gledo bila je u dosta dobrom stanju za 2500€, nesto se ne sjecam koja je biala, a mislim da je bila ova 5000 ,al stas kad nisam znao da su dobre i ja kupim welger 61
 
topalovic je napisao(la):
levi druze na koliko treba da se obradi ona bolcna za lezaj na klipu :sta:
na metar i po
cega bre na metar i po,daj nezezaj hocu da nosim kod strugara da mi napravi one plasticne biksne pa mi reci koji lezaj ide na klip da mi i bolcnu napravi
 
topalovic je napisao(la):
topalovic je napisao(la):
levi druze na koliko treba da se obradi ona bolcna za lezaj na klipu :sta:
na metar i po
cega bre na metar i po,daj nezezaj hocu da nosim kod strugara da mi napravi one plasticne biksne pa mi reci koji lezaj ide na klip da mi i bolcnu napravi
Post je spojen: [time]1300398336[/time]
_________________________________________________
ide lezaj 62305 spoljna mera 62 unutrasnja 25 sirina 22mm hoces i da ti otpevam nesto
 
savoris je napisao(la):
sova je napisao(la):
Kod nas je claas 50 isto oko 2500 e, noviji modeli 51, 52, 55 od 3500 do 4500 e, 65 od 5000 do 5500 evropskih.( to vazi za odlicno stanje ).Prije par dana jedna claas52 otisla u Savoris_ov komsiluk za 6000 km (dzabaka), i sad svercer trazi 8000 (davao mu tip 7000 nece ni da cuje).Izgleda da ovi sverceri imaju neke nadprirodne moci kad kupuju nesto, obrade ove sto uvoze prese samo tako .Da sam ja tom covjeku ponudio 6000 za claasa, istjero bi me iz dvorista, a svercera ..e to je druga prica.jbg. ::jako_besan::

jel' to Stevo kupio?
Da, Stevo, Tutnjevac.
 
KishRobert je napisao(la):
lisnik je napisao(la):
Bat nema lezajeva pa zato i nije bucna.Vezaci su standardni talijanski (sgorbati).Jednom rijecju odlicne.
Bat=klip?
Kako nema lezajeve?Ima mesingane/bronzane caure?
Ima lezajeve kolko oces .
@lisnik
Okretet ce se i ovako , samo dok je sredimo . Na 539 imam katisu od 558 kad je izvucem van ima tocak da ide do rude
 
143kyys.jpg

someka gotova sutra putuje za kosjeric
 
Planiram da kupim balirku do 2.000. € , posto se slabo razumem u to koju marku mi preporucujete?? :sta:
 
Nazad
Vrh