Balirka

Kod nas je claas 50 isto oko 2500 e, noviji modeli 51, 52, 55 od 3500 do 4500 e, 65 od 5000 do 5500 evropskih.( to vazi za odlicno stanje ).Prije par dana jedna claas52 otisla u Savoris_ov komsiluk za 6000 km (dzabaka), i sad svercer trazi 8000 (davao mu tip 7000 nece ni da cuje).Izgleda da ovi sverceri imaju neke nadprirodne moci kad kupuju nesto, obrade ove sto uvoze prese samo tako .Da sam ja tom covjeku ponudio 6000 za claasa, istjero bi me iz dvorista, a svercera ..e to je druga prica.jbg. ::jako_besan::
 
ma ja sam tako i planirao nego ajd za svaki slucaj da pitam jer to mi je prva presa koju kupujem i ni sam siguran u kupovinu,dojadilo mi je da placam svake godine baliranje drugom,kupi jednom i gotovo kraj price ako padne kupovina castim :ppozdrav:
 
zicko je napisao(la):
ma ja sam tako i planirao nego ajd za svaki slucaj da pitam jer to mi je prva presa koju kupujem i ni sam siguran u kupovinu,dojadilo mi je da placam svake godine baliranje drugom,kupi jednom i gotovo kraj price ako padne kupovina castim :ppozdrav:
ja mislim da ta presa nije ispravna ne bi teca tako malo ceni vodi racuna probaj obavezno 30 40 bala da li radi ko ce kome ako nece svoj svome
 
ma normalno proba se podrazumeva ali znam je od kad je kupio cak znam i od koga je kupio covek mu je tu iz njegovog sela,zadnje neko stanje koje znam za nju je da nije htela lepo da vezuje jednu stranu ali to je bilo zato sto nije bila lepo nastelovana,posle toga radila je ko doksa,kod mene uvek vazi pravilo dvaput meri,dosta gledaj i jednom kupi kako treba,hvala na savetu levak
Post je spojen: [time]1300139203[/time]
_________________________________________________
levak reci mi jos samo kakva je u kombinaciji sa imt 539 i da li je dobra ta kombinacija :cao:
 
i ja sam pocetnik...uz savete majstor "levaka' kupio sam john deera 332 i uz njegovu korekciju sam odradio sezonu bez greske!A odradila je puno...bez i jedne odvezane bale!Samo gas,mazanje i :ppozdrav:
Ko zna zna,ko ne zna plati pa ce nauciti...
 
zicko je napisao(la):
ma normalno proba se podrazumeva ali znam je od kad je kupio cak znam i od koga je kupio covek mu je tu iz njegovog sela,zadnje neko stanje koje znam za nju je da nije htela lepo da vezuje jednu stranu ali to je bilo zato sto nije bila lepo nastelovana,posle toga radila je ko doksa,kod mene uvek vazi pravilo dvaput meri,dosta gledaj i jednom kupi kako treba,hvala na savetu levak
Post je spojen: [time]1300114003[/time]
_________________________________________________
levak reci mi jos samo kakva je u kombinaciji sa imt 539 i da li je dobra ta kombinacija :cao:
najbolja moguca
 
tibor je napisao(la):
@Rale83
Ima li nešto za mene?
Ima jedam deutz 2300e i markant 40 ko nova 3000e zadnje cene kod lika sto sam ja uzeo .
Mada koliko znam tebi treba nesto ogromno ima jedan Internacional u kisiljevu OGROMAN ima pikap preko 2,5 m cudoviste jednostavno
 
Koliko može da vredi welgerica AP 51? Nude mi je u zamenu za plug. I dali to može uopšte prodati?
 
levak,danas iso da vidim presu u radu skinuli sa tavana nesto sena i izbalirali jedno 25-6 komada,lepo vezuje,svaka je jednaka,jedini problem-mana su gume nista se nevidi ni dimenz.niti sta,dal ce ko da mi veruje ali cena zaista nije fiksna mislim da cemo se pogoditi na 1200evra,reci mi samo koja je dimenz.guma i koje da uzmem ako je kupim a ako znas kako se kace slike sa dig aparata ovde na forum da pokazem kako izgleda,sinoc guglao po netu izaista je enormno ispod cene za stanje koje je :D
 
Rale 83 je napisao(la):
tibor je napisao(la):
@Rale83
Ima li nešto za mene?
Ima jedam deutz 2300e i markant 40 ko nova 3000e zadnje cene kod lika sto sam ja uzeo .
Mada koliko znam tebi treba nesto ogromno ima jedan Internacional u kisiljevu OGROMAN ima pikap preko 2,5 m cudoviste jednostavno
Treba mi neka manja od Welger63 al da mu je pikap nije manja od 150-160cm.Ima li neko Markant 51 i kolki mu je pikap?
 
zicko je napisao(la):
levak,danas iso da vidim presu u radu skinuli sa tavana nesto sena i izbalirali jedno 25-6 komada,lepo vezuje,svaka je jednaka,jedini problem-mana su gume nista se nevidi ni dimenz.niti sta,dal ce ko da mi veruje ali cena zaista nije fiksna mislim da cemo se pogoditi na 1200evra,reci mi samo koja je dimenz.guma i koje da uzmem ako je kupim a ako znas kako se kace slike sa dig aparata ovde na forum da pokazem kako izgleda,sinoc guglao po netu izaista je enormno ispod cene za stanje koje je :D
velika 10.50 puta 12 a mala 7.00 puta 12
 
Nazad
Vrh