Balirka

Levak
danas sam gledao kako covijek sa rakovicom i jd 332 maslim da je ako se nevaram pati kao isus.Pa ta presa njega fakticki gura i jedva guta a kolega mu sa 539 i nekakva markant 60 ili 62 koliko sam uspio vidjeti ga sije da je ovaj poludio i samo skripi zubima.Cim krene brze jednostavno jd nemoze gutati i gotovo ili joj je tijesna guzica nazad za njena usta.
 
CAR je napisao(la):
Levak
danas sam gledao kako covijek sa rakovicom i jd 332 maslim da je ako se nevaram pati kao isus.Pa ta presa njega fakticki gura i jedva guta a kolega mu sa 539 i nekakva markant 60 ili 62 koliko sam uspio vidjeti ga sije da je ovaj poludio i samo skripi zubima.Cim krene brze jednostavno jd nemoze gutati i gotovo ili joj je tijesna guzica nazad za njena usta.
prezupcena presa ili dodavac na klip ili klip na igle pa stalno cese kocnicu nek spremi pare i ja dolazim na jesen reci jesi li zv.....uo punicu ili lazu ovi na dnevniku sad bilo u 11 na vestima
Post je spojen: [time]1282427254[/time]
_________________________________________________
savoris je napisao(la):
levak je napisao(la):
savoris je napisao(la):
večeras izbalirao 120 bala , jedna se odvezala :D
ala cemo piti u rumi os povesti punicu
povedi je idobijes dva vezaca besplayno

pa ako bude vezala 100% razmislit ću :osmeh:
 
Ma pusti je nema je cijeli dan a ni zena nije isla knjoj sad joj je sunce svanulo pa moze sajcati po selu od kave do kave.Neznam sta su ovi sumili pa muce se sa tim presama ja sam govorio vec nekolicini ali svi vicu treba jaci traktor za presu,a svi vide mene sa 335 kako jd tijeram kao manijak danas sam neku slamu balirao iz prve nevadim,ovaj sa rakovicom i jd je dosao i gledao sta ja radim i samo usne grize i dava nekakve komentare besmislene kao npr.laksa presa,veca usta,veca guzica pa lakse ispada itd.
 
CAR je napisao(la):
Ma pusti je nema je cijeli dan a ni zena nije isla knjoj sad joj je sunce svanulo pa moze sajcati po selu od kave do kave.Neznam sta su ovi sumili pa muce se sa tim presama ja sam govorio vec nekolicini ali svi vicu treba jaci traktor za presu,a svi vide mene sa 335 kako jd tijeram kao manijak danas sam neku slamu balirao iz prve nevadim,ovaj sa rakovicom i jd je dosao i gledao sta ja radim i samo usne grize i dava nekakve komentare besmislene kao npr.laksa presa,veca usta,veca guzica pa lakse ispada itd.
pa 336 moze tvoju da proguta i izbaci u 2 bale pozadi samo joj treba majstor i jahac jeli istina za punicu sto kazu na vestima nemoj da se pravis lud mos takav da ostanes
 
Ma teraj se ti u krasni **greška pa nisam ja budala da **greška punicu nek si nadje jebaca a i parica je sa mojom materom a iz postovanja prema zeni nebih je ni takao na kraju krajeva.Ima puno mladjih cura od zene koja ima 55 godina.
 
CAR je napisao(la):
Ma teraj se ti u krasni k..... pa nisam ja budala da **greška punicu nek si nadje jebaca a i parica je sa mojom materom a iz postovanja prema zeni nebih je ni takao na kraju krajeva.Ima puno mladjih cura od zene koja ima 55 godina.
sta seljutis odma pa ti si to trbo da uradis iz sazljenja
 
CAR je napisao(la):
Levak
danas sam gledao kako covijek sa rakovicom i jd 332 maslim da je ako se nevaram pati kao isus.Pa ta presa njega fakticki gura i jedva guta a kolega mu sa 539 i nekakva markant 60 ili 62 koliko sam uspio vidjeti ga sije da je ovaj poludio i samo skripi zubima.Cim krene brze jednostavno jd nemoze gutati i gotovo ili joj je tijesna guzica nazad za njena usta.
ja teram jd 332 rakovicom.I to ne zna da stane samo gas i vozi!A jos bolja kombinacija je mf35 i jd 332...
 
CAR je napisao(la):
Ma teraj se ti u krasni k..... pa nisam ja budala da **greška punicu nek si nadje jebaca a i parica je sa mojom materom a iz postovanja prema zeni nebih je ni takao na kraju krajeva.Ima puno mladjih cura od zene koja ima 55 godina.

sedela mu zena iza ledja i cita sta pise :haha: :haha: :haha: :haha:
 
cika_jova je napisao(la):
CAR je napisao(la):
Ma teraj se ti u krasni k..... pa nisam ja budala da **greška punicu nek si nadje jebaca a i parica je sa mojom materom a iz postovanja prema zeni nebih je ni takao na kraju krajeva.Ima puno mladjih cura od zene koja ima 55 godina.

sedela mu zena iza ledja i cita sta pise :haha: :haha: :haha: :haha:
u pravu si
Post je spojen: [time]1282503081[/time]
_________________________________________________
mmb je napisao(la):
CAR je napisao(la):
Levak
danas sam gledao kako covijek sa rakovicom i jd 332 maslim da je ako se nevaram pati kao isus.Pa ta presa njega fakticki gura i jedva guta a kolega mu sa 539 i nekakva markant 60 ili 62 koliko sam uspio vidjeti ga sije da je ovaj poludio i samo skripi zubima.Cim krene brze jednostavno jd nemoze gutati i gotovo ili joj je tijesna guzica nazad za njena usta.
ja teram jd 332 rakovicom.I to ne zna da stane samo gas i vozi!A jos bolja kombinacija je mf35 i jd 332...
ma kakvi traktori secas se kad sam rekao kod tebe hronicno prezupcena e to je to i ti bi mucio muku da sam ostavio paljenje kako je bilo cim malo natovaris ode osigurac e to je to
 
vidim da ste dobro raspolozeni :haha:
meni juce pukne stifna koja drzi klin koji sluzi za rasirivanje i skupljanje prese u radni i transportni polozaj i presa mi se do pola rasiri u transportu :zli: dobro da nisam nekoga ili nesto pokupio.
@levak sta mislis koja je presa dobra za kukuruzovinu ovde je bilo reci o jd zbog nacina vezanja (nesto u tipu vezaci sa donje strane ili tako nesto zaboravio sam) sta mislis kako bi se moja clas ponasala ne bih hteo nesto da zeznem posto sada super radi
:ppozdrav:
 
rekreativac je napisao(la):
vidim da ste dobro raspolozeni :haha:
meni juce pukne stifna koja drzi klin koji sluzi za rasirivanje i skupljanje prese u radni i transportni polozaj i presa mi se do pola rasiri u transportu :zli: dobro da nisam nekoga ili nesto pokupio.
@levak sta mislis koja je presa dobra za kukuruzovinu ovde je bilo reci o jd zbog nacina vezanja (nesto u tipu vezaci sa donje strane ili tako nesto zaboravio sam) sta mislis kako bi se moja clas ponasala ne bih hteo nesto da zeznem posto sada super radi
:ppozdrav:
nema pravila u sasini teraj ali ako podigne veliko parce pod vezac moze svasta da uradi valjda nisi toliki maler
 
od svih detelina sto sam do sada radio danas mi je dopala najbolja parcela lepo pokupljeno prava duz i gazda ne zakera :haha: 142 bale(malo jace od jutra)inace do sada sam sve neke parcelice radio u subotu 7 parcela 400 bala
 
Danas izbalirao kolegi 382 bale-presa radila bez zastoja.Tako ona mene zajebava (4,5 godina radi bez greške pa onda jedno košenje dva zajebava i onda u krug)
 
sinoc izbalirao oko 900 bala, odresila mozda 4-5, mada mislim da je do kanapa, neki leskovacki kao tip 500, al tanaaak..
danas vuca - srecom mojih samo 500
 
Mom stricu se dogodilo da mu kida konac jer su u fabrici naopako okrenuli najlon sa slovima pa pogresan kraj uvukao i dok nije dobro pogledao u klupce i namestio nije mogla da veze nijednu balu
 
Nazad
Vrh