Balirka

da i ja pitam nešto majstor levaka :cao:
imam lifam presu i ide odlično ali desi se ponekad u 100,200 nekad i u 500 bala u senu da ostane vanila u čvoru od bale i kad se okrenem ono razvuko po njivi nekad i 50-tak metara,nemogu da pronađem zbog čega u slami nikad
 
MONTOYA je napisao(la):
da i ja pitam nešto majstor levaka :cao:
imam lifam presu i ide odlično ali desi se ponekad u 100,200 nekad i u 500 bala u senu da ostane vanila u čvoru od bale i kad se okrenem ono razvuko po njivi nekad i 50-tak metara,nemogu da pronađem zbog čega u slami nikad
cekaj ne razumem te kako moislis u cvoru jer tih pedesetak metara uopste ne veze
 
savoris je napisao(la):
na vašaru u Rumi sam sreo majstor paju , i bogami neki zajeban čovječuljak , taj mnogo voli ::novac::
odakle je taj ne znam ga ja
Post je spojen: [time]1280943755[/time]
_________________________________________________
MONTOYA je napisao(la):
Ne veže jer kanap ostane na bali i tako razmota se za presom
pogledaj ispod da li solja kudprovlacis kanap stoji tacno naspram igle i dali igla isto prolazi kroz vezac kao i ona druga
 
Danas malo radio veliki servis na presi.Oštrenja noža i kontranoža,zamena ležajeva na klipu,ekscentra na vezaču,petljači.
2ibddp0.jpg

30rv0np.jpg

1znwiet.jpg

5mifcw.jpg

2yoxxcj.jpg

1zg42f8.jpg

1zyv7dv.jpg
 
a boja je neka providna :haha: :haha: :haha:
skoro da se vidi i original boja kroz ovu njegovu :haha:

kosjerac , galki i ja jedva smo prepoznali da je u pitanju CLAAS :D

mladenmaso je napisao(la):
blago vama kad je Ruma blizu
pa dodješ do mene pa onda presjedneš u moja kola i idemo :ppozdrav:
 
Jeste videli šta je majstorčina do k....Zajebao sam post kada sam postavljao slike pa da ne ispadne da vas nešto zezam.Ali majstor Paja malo,malo pa ostane bez j... :haha: :haha:
 
Ko prodaje delove za Welger? Mom prijatelju trebaju kajiševi za presu za rol bale Welger rp150s , 5 komada, a trebaju mu i šrafovi i kopče.
 
Planiram da kupim presu za traktor imt539.ponuda mi je claas 40 i 55.Zanimame jeli teska za moj traktor claas 55.Imam covjeka u Banja Luci koji mi kaze da je 40-ska u odlicnom stanju a 55 nije u nekom stanju ,ali mi covjek kaze da uzmem 55 zato sto 40 guzva a 55 neguzva i kaze na je bolja.Cjena 55 je 2400e a ova je 40 2700e.svaki vas odgovor ce mi pomoci.i zaboravio sam ako mozete mi reci kolika je tezina claas 55. :cao: :cao:
 
Moja 50 etka,je teska 1160kg i IMT 542 je vuce bez problema,tako da ni za tvoj 539 nece biti teska ta 55ica.Te cene sto si istakao mi nisu velike.Kupuj i srecno u radu.... ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh