Balirka

najbolje je da se ti nama predstaviš :ppozdrav:
imaš temu predstavljanje u podforumu CAFFE
 
francuz je napisao(la):
@ levak,
evo slika drzaca kanapa i diska, pa javi sta sve treba da ponesem
5cbvcy.jpg

2imaqmb.jpg

zvzrwy.jpg
ponesi samo oba vezaca nemoj diskove skidati dobri su
 
ja sam imao problem na poljostroju nije htela da veze nikako, pa je cale samo malo obrusio vezace i sad veze kao luda.
A nekad moze da bude i do veza, bude nekad tvdja veza pa nece da veze ili samo puca!
 
Levak,levak,levak-svi viču :haha:Malo smo dosadni.Kako ću znati da je disk kočnica dobro naštelovana -zajebava mi skakavicu (menja položaj) :sta:
 
Levak,ne menja non stop,ako skakavicu namestim da stoji pravo u radu se ukosi.ja sam onda dotegao kočnicu(onda non stop tera igle),onda popustio i izbalirao oko 400 bala,vidim da se vrti oko kočnice ali nju nikada do sada nisam ni pipnuo,totalno mi je nepoznata njena funkcija
 
Zoran0230 je napisao(la):
Levak,ne menja non stop,ako skakavicu namestim da stoji pravo u radu se ukosi.ja sam onda dotegao kočnicu(onda non stop tera igle),onda popustio i izbalirao oko 400 bala,vidim da se vrti oko kočnice ali nju nikada do sada nisam ni pipnuo,totalno mi je nepoznata njena funkcija
nista ja tebe ne razumem ja te pita da li tebi kad radi presa poigravaju veZacu kao da hoce da se ukljuce a lamele na kocnici moraju da budu dotegnute do odredjene mere okini vezanje i kada igle krenu gurni ram igalanogom ne sme da ide lako reci mi samo poigravaju li vezaci
 
francuz je napisao(la):
levak je napisao(la):
francuz je napisao(la):
@ levak,
levi petljac ne ispusta, menjan je pretprosle godine,a desni drzac jebava, a ako treba donosim oba!
ponesi i ponesi one dve ploce sa rogicem ispod vezaca sto se zica odupire na njih
OK, skidam i nosim sa sobom....
javi kad dolazis da ne odem negde dalje
 
Nedelja
Aug 1 Max: - ˚ C

Min: 20˚ C
-
Izlazak sunca: 5:24
Vetar: - km/h
Vlažnost: - %
Verovat. padavina: 0%

Vedro
Zalazak sunca: 8:04
Vetar: 8 km/h
Vlažnost: 78%
Verovat. padavina: 0%
Ponedeljak
Aug 2
Max: 32˚ C

Min: 21˚ C
Sunčano
Izlazak sunca: 5:24
Vetar: 5 km/h
Vlažnost: 59%
Verovat. padavina: 0%

Vedro
Zalazak sunca: 8:04
Vetar: 5 km/h
Vlažnost: 73%
Verovat. padavina: 0%
 
gaul je napisao(la):
Koliko je vazan noz na cekicu kod rada balirke,te da li utice na vezanje bale,kod mene je trenutno ostrica noza cirka 2 cm,je li potrosen suvise?
Levak jesam li u konkurenciji za najgluplje pitanje foruma ili ni ti nemas odgovor na ovo :haha: :sta:
 
gaul je napisao(la):
gaul je napisao(la):
Koliko je vazan noz na cekicu kod rada balirke,te da li utice na vezanje bale,kod mene je trenutno ostrica noza cirka 2 cm,je li potrosen suvise?
Levak jesam li u konkurenciji za najgluplje pitanje foruma ili ni ti nemas odgovor na ovo :haha: :sta:
da znas da jesi salim se kod nozeva je najbitnije da idu blizo jedan drugog u makaze sto bi se reklo a sa vezanjem ima malo veze ali to treba dugo da ti objasnjavam
 
Nazad
Vrh