Balirka

ma mislio sam obavezno staviti ove dvoredne

a evo ako nekome treba ovaj petljač koji sam dobio , poklanjam ga za pola piva u Rumi :ppozdrav:
levak treba li tebi , možda može nešto sa njega da se iskoristi
poklanjam
image0107h.jpg
 
savoris je napisao(la):
ma mislio sam obavezno staviti ove dvoredne

a evo ako nekome treba ovaj petljač koji sam dobio , poklanjam ga za pola piva u Rumi :ppozdrav:
levak treba li tebi , možda može nešto sa njega da se iskoristi
poklanjam
image0107h.jpg
prvo nemoj tamo kupovati lezajeve u rumi su jeftiniji a 52 mm ti je malo ima da se vuce klip po tunelu taj dvoredni nosi oznaku 62304 nego uzmi 62305 on je spolja 62 i moze se ucentrirati posto bitni lezajevi na klipu imaju ekcentar a moras sve te sovinice napraviti nove posto te nemaju duzinu i ti lezajevi u rumi su oko 4 evra mogu da odrade 10000 bala dzabe si uzimo disk samo da si stari navario
Post je spojen: [time]1280497876[/time]
_________________________________________________
savoris je napisao(la):
evo upravo se vratih iz lutanja koje je bilo uspiješno :D
kupio sam pogonsku ploču petljača , čovjek je kupio i stavio pa je ustanovio da nije problem do nje i ponovo je skinuo , nije uradila ni 200 bala :D

abcd0005.jpg


a ovako izgleda stari roler koji se raspao ::lose::

abcd0006n.jpg



ali sam krenuo u radnju koja se bavi prodajom ležajeva i našao ležaj koji je iste širine a prečnika je 52mm, stari roler je 55mm ali pošto sam vidio mogućnost regulacije položaja moglo bi se to upasovati
neko je to već radio ovdje
ima jednoredni kuglični ležaj on je 3.5 evra a dvoredni je 7 , ovaj roler je bio jednoredni pa mi to što sam našao dvoredni daje malo samopouzdanja za buževinu

pitanje bi bilo kako osigurati roler da ne spadne sa ovoga dijela osovinice koji bi se obradio , dali bi bila dovoljna tolerancija u minusu samo
ova pogonsku plocu smo radili ja i moj drugar iz ljiga steva kupuje od nas jos proizvodimo za velgera radimo tela vezaca za jd i sve lancanike i zupcanike za velgera kao i igle za new holland
 
koliko košta ova pogonska ploča ?
a kupio sam je jer je nisam previše platio manje nego koliko bi mi otišlo živaca na navarivanje i obradu , nisam je kupio od Steve nego od čovjeka koji je nekada imao presu sa istim petljačima a popravljao mu je neki Mirko Ošapović ako sam dobro zapamtio ime i prezime i taj mu je i ''uvalio'' iako nije trebala

ja sam zvao toga Mirka (prije negdje sam napisao Mišo) , taj čovjek mi nije ulio ni trunku povjerenja i zbog toga sam se odlučio na samopopravku , da ne pričam o arogantnom ponašanju i da čovjek živi sa činjenicom da ''samo ON'' zna popraviti presu
Stevo se bavi samo prodajom dijelova (skup) i preprodajom presa (još skuplji) nije neki pošten igrač , recimo ti ga pitaš za mišljenje o presi koju misliš da kupiš a on ode i kupi ti je ispred nosa ::lose::
ima dobro razradjen posao dosta dijelova ide za federalni dio

pričao sam sa više vlasnika presa na mom kraju i NIKO nije zadovoljan sa njegovim uslugama , ljudi ga zovu samo zbog toga što nemaju nikog drugog ko se bavi tim poslom
većini sam pričao o tebi levak i postojala bi opcija da nadjem nekoliko presa za uraditi da se tebi isplati doći da to odradiš kada prodje sezona pošto sada vjerujem da si preopterećen , ali o tom po tom ::namigivanje::

a šta kažeš za ove rolnice u Rumi , kojeg su one kvaliteta
bogami dali misliš da bi ovi ležajevi stali prečnika 62 ? to bi bila bolja opcija ali ako im je oznaka 62305 onda im je unutrašnji prečnik 25mm što se nemože navući na ove postojeće osovinice

a iako napravim nove osovinice kako osigurati da ležaj se ne svuče , ima li mjesta da stane seger ili... :sta:
 
savoris je napisao(la):
koliko košta ova pogonska ploča ?
a kupio sam je jer je nisam previše platio manje nego koliko bi mi otišlo živaca na navarivanje i obradu , nisam je kupio od Steve nego od čovjeka koji je nekada imao presu sa istim petljačima a popravljao mu je neki Mirko Ošapović ako sam dobro zapamtio ime i prezime i taj mu je i ''uvalio'' iako nije trebala

ja sam zvao toga Mirka (prije negdje sam napisao Mišo) , taj čovjek mi nije ulio ni trunku povjerenja i zbog toga sam se odlučio na samopopravku , da ne pričam o arogantnom ponašanju i da čovjek živi sa činjenicom da ''samo ON'' zna popraviti presu
Stevo se bavi samo prodajom dijelova (skup) i preprodajom presa (još skuplji) nije neki pošten igrač , recimo ti ga pitaš za mišljenje o presi koju misliš da kupiš a on ode i kupi ti je ispred nosa ::lose::
ima dobro razradjen posao dosta dijelova ide za federalni dio

pričao sam sa više vlasnika presa na mom kraju i NIKO nije zadovoljan sa njegovim uslugama , ljudi ga zovu samo zbog toga što nemaju nikog drugog ko se bavi tim poslom
većini sam pričao o tebi levak i postojala bi opcija da nadjem nekoliko presa za uraditi da se tebi isplati doći da to odradiš kada prodje sezona pošto sada vjerujem da si preopterećen , ali o tom po tom ::namigivanje::

a šta kažeš za ove rolnice u Rumi , kojeg su one kvaliteta
bogami dali misliš da bi ovi ležajevi stali prečnika 62 ? to bi bila bolja opcija ali ako im je oznaka 62305 onda im je unutrašnji prečnik 25mm što se nemože navući na ove postojeće osovinice

a iako napravim nove osovinice kako osigurati da ležaj se ne svuče , ima li mjesta da stane seger ili... :sta:
uradis osovinice u stotu nabijes i zakilnerises nema spadanja a moze lezaj 6205 sve cu ti lepo objasniti u rumi da ne dolazis slucajno uoci vasera a sto se tice posla ja sam za deset dana izasao iz guzve mogu da dodjem
 
sve se onda dogovorimo uz :ppozdrav:
nedolazim uoči , nadjemo se oko 8 sati 3ćeg
Post je spojen: [time]1280509724[/time]
_________________________________________________
ne reče mi treba li ti ovaj petljač da ponesem ako šta možeš sa njega iskoristiti , ne tražim ništa zauzvrat i ja sam ga dobio za dž.
 
levak
pa produzis do mene da moju jd pretreses a bogami za punicu ces je morti i prefarbati o svom trosku :haha: :haha: :haha:
 
Pomoc !
"Ponosni" sa vlasnik balirke Internacional model B46.Sve je super samo ne veze.Veze 10 bala pa par ne veze ,pa onda 50 veze bez greske a onda pocne opet da zeza.da li postoji neka zamena kompletnog mehanizma od nekog drugog modela ili ja da mucim muku i dalje, ili da pozovem one garave majstore sa zvucnikom na kamionu i nek je nose u pmat....
 
nono je napisao(la):
Pomoc !
"Ponosni" sa vlasnik balirke Internacional model B46.Sve je super samo ne veze.Veze 10 bala pa par ne veze ,pa onda 50 veze bez greske a onda pocne opet da zeza.da li postoji neka zamena kompletnog mehanizma od nekog drugog modela ili ja da mucim muku i dalje, ili da pozovem one garave majstore sa zvucnikom na kamionu i nek je nose u pmat....
prodaji to sto pre da ne dobijes bolest
 
Ma levak ce to da sredi samo sve raskupusaj u dzak i treceg se nadjete u Rumi covek to na haubi od Opela sredi.Posle cajka ima da mu plese na stolu dok ti to sve iskeširaš.levak moze sve da resi ako hoce cak i pticije mlijeko nabavlja po narudzbi.
 
CAR je napisao(la):
Ma levak ce to da sredi samo sve raskupusaj u dzak i treceg se nadjete u Rumi covek to na haubi od Opela sredi.Posle cajka ima da mu plese na stolu dok ti to sve iskeširaš.levak moze sve da resi ako hoce cak i pticije mlijeko nabavlja po narudzbi.
nema tu leka to je stari sistem vezanja internacionala i to malo u srbiji zna da popravi na tako staru presu ne isplati se puno ulagati
Post je spojen: [time]1280528506[/time]
_________________________________________________
vojvodjani ima li gore neki berac 212 da nije skup visoki pa cu ja da ga spustam
 
Ond one sto galame i vicu:kupujem stare peći,ves masine,frizidere,zamrzivace i "kumulatore"njima uglavi presu ali se previse necijenkaj da neodustanu :haha: :haha: :haha:
 
CAR je napisao(la):
Ond one sto galame i vicu:kupujem stare peći,ves masine,frizidere,zamrzivace i "kumulatore"njima uglavi presu ali se previse necijenkaj da neodustanu :haha: :haha: :haha:
majok ima jos pacijenata koji trce za jeftinim presma misle kupili jeftino ali kad udju u njivu onda se cesu nema ljudi koliko para toliko muzike uvek bilo jos ako si antitalenat za masine j.... majku moze taj internaciomal da ode do 1500 eura ako natrci pravi
 
"Pa bre levak ti bi nekome strpao crn kamen u torbu" :sta: :haha: tako je jedna budala kod nas zimus kupila od jednog"crnog brata" presu i ovaj mu je fino rekao "buraz nije nista radila samo je dvesta bala svezala"ovaj bedak je povijerovao 1600eura iskesirao i ove sezone cupao i onis 30-tak dlaka sto mu je preostalo sa glave."Garagan" mu je rekao istinu i kod njega od je samo 200 bala svezala od 1000komada :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:.
 
CAR je napisao(la):
"Pa bre levak ti bi nekome strpao crn kamen u torbu" :sta: :haha: tako je jedna budala kod nas zimus kupila od jednog"crnog brata" presu i ovaj mu je fino rekao "buraz nije nista radila samo je dvesta bala svezala"ovaj bedak je povijerovao 1600eura iskesirao i ove sezone cupao i onis 30-tak dlaka sto mu je preostalo sa glave."Garagan" mu je rekao istinu i kod njega od je samo 200 bala svezala od 1000komada :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:.
koja presa da meni jos 500 i pet godina mora da veze
 
Nazad
Vrh