AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

To ide ko blesavo,vozio sam stariju mazdu sa wankel motorom,sa zadnjom vučom,to je i 4.om zanosio guzicu kad se pričepi gas
 
Napisao sam,stvar ukusa,imao sam priliku da vozim pezo 205 gti,2,0 sa samo 120ks,i to se ponasalo kao da vozim brusilicu...
 
Ta mazda ima 1350 kg , to za 230 konja malo ? Daj nemojte se glupirati, taj auto je proglasen jednim od najstabilnijih auta ikad proizvedenih.
Kad ga Clarkson nahvali u top gear-u koliko je stabilan sta mi laici da palamudimo. Extra je to auto vanserijski, jebe ga veca potrosnja goriva i ulja, ali to je kad gledate u odnosu na 1.3 motor, a gledajte potrosnju u odnosu na druga kola od 230 konja koja su 3000 kubika onda i nije neki potrosac

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Niko se ne glupira,napisao sam lepo dvaput,i sad cu treci put...STVAR UKUSA....za mene je to auto koji ne mozes da teras po nasim putevima,po jamama,mali,i nemoze da bude udoban kao bmw 5.audi a 6,ili mercedes ...a i nemas gde da ga pustis,ni moj ne mogu da vozim ni na pola gasa a da ne uletim na radar...to sto ga neko nahvali ne mora da bude tako...a potrosnja...barem od 2000 na gore,malo koji od 230 ks trosi vise od 8 a ne od 10...
 
Udobnost i stabilnost ne idu zajedno.
I prosecno 10l za taj auto nije puno. Daj bmw sa 230 konja , audija ili sta vec benzinca da vidimo prosecnu potrosnju jer te snage su 3000 kubika. I registracija 150000 u odnosu na mazdinih 25000,
Ni bmw ni audi ne mogu po nasim putevima ,jamama itd sto navede. Stvar ukusa al u tom cenovnom rangu nepostoji bmw i audi sto mu mogu parirati ni po lepoti ni po performansama.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Sto se potrosnje tice, "snaga na usta ulazi" moj kombi od 100ks, 2000god, 2,5l dizel nezna da broji jednocifrene brojeve u potrosnji a kamoli benzinci sa 200+ks
 
Udobnost i stabilnost ne idu zajedno.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
ajde... ok za potrosnju,ti si mislio na benzince,verovatno jos sa karburatorom...ja sam napisao od 2000godine,i ti ce jos malo imati 20 godina.

- - - - - - - - - -

Sto se potrosnje tice, "snaga na usta ulazi" moj kombi od 100ks, 2000god, 2,5l dizel nezna da broji jednocifrene brojeve u potrosnji a kamoli benzinci sa 200+ks
nemesajkombijeidzipove...
 
E ljudi ima tu mnogo i do stila voznje, ja kad vozim kao da imam ciglu umesto desnog stopala tako da kod mene na svakom je potrosnja 10tak posto veca.
 
Karburator ne postoji na normalnim kolima od 1985 god.
Oces da kazes da bmw 530i ima manju prosecnu od 10l ? Pa meni vectra 1.8 125 konja ima prosek 9l.
Burazer imao u astri bertone 3.0 230 konja , otvoreno 8-9l a grad 15l jos astra relativno lagana 1200kg.


Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ne,ja sam mislio na dizele,.i meni vektra kad sam je imao,2008 2009 2,016v 150 ks,trosila preko 20,daleko joj lepa kuca,niko to nije znao da popravi,ali svi su znali cene popravke.,
 
Ja sam pre vectre vozio calibru 2.0 150 konja , ista je potrosnja kao na vectri mozda cak i manja bila a isla neuporedivo bolje.
To sto ti je trosila 20l nesto nije bilo ispravno, meni u gradu sa konstantnim cepanjem i divljanjem nije prelazila 12-13 plina, otvoreno 8 plina

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh