AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Kod mene se golf 2 navukao prikolice i preneo na njoj koliko nije neki kamion. Gde god se krene usput se tovari bar stocna hrana i dovlaci kuci...
Tandem prikolica, trenutno nemam sliku.
1.6t nosivost i ona sama 400kg.
Sad imam auto sa 4x4 pogonom i to je za ovakve prikolice the best.
Ako planiras da silazis sa asfalta na atarski put ili u njivu cak, obican auto je tu nece vuci. Sto rece Matic, neki quattro i Bog da te vidi, ne razmisljas.
A evo jedan predlog i od mene a uklapa se veoma u tvoj budzet, cak ti moze i ostati neki evric..
Bora 1.9, 130ks, PD motor, 4motion.
Kadar posteno povuci, odrzavanje smesno, potrosnja takodje, registracija takodje.
Njihov 4motion nema neke mane te ni kvarove na istom. "Vesanje" prosto kao beli pasulj, nema alu ramena, viljuske kao na golfu 2.


Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Na tosam i ja konkretno mislio , ako ćemo u detalje još bolje golf 4 karavan po mogućnosti 4 motion , praktično se pokazao kao najjači . Lada niva je od pudinga za golf 4 , manite se predrasuda.
 
Na tosam i ja konkretno mislio , ako ćemo u detalje još bolje golf 4 karavan po mogućnosti 4 motion , praktično se pokazao kao najjači . Lada niva je od pudinga za golf 4 , manite se predrasuda.
Pa da, to je prakticno isti auto samo je bora malo duza a karavani su mozda cak i iste duzine. Gore nisam napisao, konkretno na karavana sam i mislio.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Lada niva, ili NIVES CELZIJUS
toliko me razočarala, imali smo 5_6 u firmi
To je kršina!!!
To su kvarovi svaki dan, strune za 5_7god
Taj motor 1,7i uvek njaka na plinu
Ona diesel je bolja,
Potrošnja plinjare od 11_28l plina na 100km
Klepeće uvek, enterijer se raspadne za 1 godinu
Rdja izbija posle 1god
Prodje svuda pod uslovom da ima kramponke, ali baš svuda
ako ima C gume nema šanse!!
Tesan auto, kratak, nestabilan



Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Papirni auto , nisu mi jasni ljudi koji ga hvale . Ogromne pare zaradili ovde distributeri , koji su prodavali državnim ustanovama , a ovi opet potrošli ogromne narodne pare na te krševe.
 
A sta mislite o frilenderu i onim hyundai i kia dzipovima?
Skupi delovi, skupa registracija, skupe gume, potrosnja veca, a pritom nista sposobniji nisu od putnickog auta 4x4, na snegu auto ide kao silo uz brdo dok dzip ne moze bas tako, tezak, trom, spor, gume siroke, mnogo ranije ce stati.....
Jedino je dzip malo bolji za prikolicu jer je tezi, ali ako neces vuci preko 2t slobodno auto malo veci 4x4, bices prezadovoljan.
Evo ovde ima oko 2,6t i auto vuce bez problema. Do 3t smo tovarili.
e47a93474fff7292061797a8996548c2.jpg
8713762ff00d3e103606f941e836c287.jpg


Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Za 3000 evra kupis Vitaru i ne mislis ni dali ces da naidjes na usecen put ili duboku glib. Ni jedan auto 4x4 ne moze ni da joj prismrdi. Ja ne znam kakvi su to kod vas atarsku putevi kad se po njima voze golfovi pasati i slicno?
 
Uzmi DEFENDER 110 nećeš pogrešiti
Jest malo skup za odzavanje, ali sam išao uz maStnu banderu
Potrošnja 10_11l
Nemoš preko 135_140km/h
Ili pajero 1 i to je mrcina gledao sam iza Petrovac na Mlavi drva izvlače sa njima
1,5m3 u njega i 3m3 prikolica
Sve bukovina meterice


Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Uzmi DEFENDER 110 nećeš pogrešiti
Jest malo skup za odzavanje, ali sam išao uz maStnu banderu
Potrošnja 10_11l
Nemoš preko 135_140km/h
Ili pajero 1 i to je mrcina gledao sam iza Petrovac na Mlavi drva izvlače sa njima
1,5m3 u njega i 3m3 prikolica
Sve bukovina meterice


Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
Pajero ozbiljna stvar.
Al mi se ne svidja brzo truli a i delovi malo pogolemi za moj dzep..
Da imam mogucnosti ovako nesto bih uzeo bez mnogo razmisljanja
5868dfb44122c0e249037677d9ab2c0e.jpg


Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Dobar Defender i Pajero su oohohoh sa cenom... dobar Defender 20 - 30 godina star nema ispod 10tak hiljada, Pajero bez 5-6 ne vredi gledati. Zadnjih 10-11 godina vozim C5 karavan za atarske puteve i mama i tata... naravno za blato nije, vozio sam u njemu tereta ufff sramota i pričati. Sad sam naj bliži golfu karavanu 4X4 ili još bolja varijanta Pežo partner 4X4 (ima jedan u oglasima).



Naravno pišem za buđet do oko 3000.
 
Koliko zakonski sme Golf 130ks dizel 4x4 prikolicu da vuce? Ja pokusao naci Astru 4x4 jer ne volem Golfa (neudoban) kad ono nema nijedna u oglasima, nisu se ni pravile :ROFLMAO:
 
Бојчетић, сви су око 1500 +- кг. Зависи од мотора и каросерије. 2.0 мотор и неких 100-130 кс. Ако скуп пређе више од 3500 кг оде у следећу категорију.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Nazad
Vrh