AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Kad zapeknu karike na benzincu sa karburatorom ,imali leka sem rastavljanja
 
Svejedno nema snage moju prikolicu vuci, a i ne znam bas kako bi to islo sa plinom, meni izgleda neverovatno.
9e16723a5d56fc535579d48cae97e954.jpg


Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Maticu jel mislis na 2,5 v6 ili?

Sremac 84, hvala druze
Dvojka je kod mene oko 6 godina, nigde jos tackicu korozije nema, razmisljao sam odozdo da ga zastitim pred zimu ali nikako vremena i evo ostade. U njemu je 1.9 tdi. Ide kao raketa



Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Za takvu prikolicu treba barem 150ks dizel da ide kako valja. Mi smo vukli 2t sa nivom i prikolicom tandem. Niva samo sto se nije raspala. 45km/h nije mogla brze.
 
Za 2.5 registracija 60.000, to je po meni previse.
Bio sam zagrejan za bmw 320d 150ks, ili golf 4 karavan 130ks 4motion, zavrsio bi posao sa prikolicom.
Ali iz nekih razloga mi je ovo bila malo bolja varijanta za sad, kasnije cemo videti.
Golf ce morati jos neko vreme da se pomuci. Inace vuce je bez nekih poteskoca, samo sto ne moze sa njom preko 80km/h, veliki odpor vetra, ali kad skinem ceradu moze mnogo vise.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
60к је регистрација за ове млађе од 20 година, а за те од 20 и више је упола мања, скоро. Зато ти предлаже Ц4 модел, тај 5ак је скоро па несарањив.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Za 2.5 registracija 60.000, to je po meni previse.
Bio sam zagrejan za bmw 320d 150ks, ili golf 4 karavan 130ks 4motion, zavrsio bi posao sa prikolicom.
Ali iz nekih razloga mi je ovo bila malo bolja varijanta za sad, kasnije cemo videti.
Golf ce morati jos neko vreme da se pomuci. Inace vuce je bez nekih poteskoca, samo sto ne moze sa njom preko 80km/h, veliki odpor vetra, ali kad skinem ceradu moze mnogo vise.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока


golf izgleda kao bombona...1.9 si mu roknuo? kako kvacilo trpi i kako zaustavljas auto? i bolje sto nisi uzeo taj karavan...ne postoji jedan koji je lep...nisu dzaba jeftiniji, pre bih kupio jugo nego karavan od ferrarija kad bi ih proizvodio.
 
Kupio sam ga tako, sa tim motorom.
Kako mislis kako ga zaustavljam?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
60к је регистрација за ове млађе од 20 година, а за те од 20 и више је упола мања, скоро. Зато ти предлаже Ц4 модел, тај 5ак је скоро па несарањив.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
Nisam bas razmisljao o tom autu zato sam malo i ne upucen.
Svejedno mi ne odgovara, morao sam da se odlucim za ovaj auto (i ako mi se ne svidja) zbog rezervoara i jos nekih razloga.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Pa kad ga nagazis kako koci...ja imam 1.6 dizel kad bih mu stavio taj motor za koji nije predvidjen i tezi.
 
Nije mnogo tezi od 1.6, nema problema sa kocnicama.
Prosle godine izleti srna na put ispred mene, ja isao 100km/h, leto, vreo asfalt, kad sam lego na kocnicu, svi tockovi su ostavili tragove.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Momo mnogo cenim taj model Audija jer sam ga imao i vozio 6 godina doduše sa 2,3 benzinskim motorom dok mi je taj 2,5 Tdi sa 140ks ostao kao pusta želja.
 
I to 6 brzina . Pričo mi drug kako su po "jevropi" vozili C4 i prikolicu sa nekim autom ili čak kombijem na njoj i uzbrdo lijeva traka , ne osjeća ništa .
 
Takav je svaki C4.Moj je imao 5 brzina i jednostavno ga išaltaš do 5 i više ne diraš menjač.Samo smanjuješ i dodaješ gas a on ide i lepi za sedište neverovatno_Održavanje je bilo poprilično skupo.
 
Nazad
Vrh