AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Hteo sam da kupim mladji auto ali bih onda trebao da prodam golfa 2, koji je u jako dobrom stanju (i motor i limarija), nikad me nigde nije ostavio, ali znam da ne mogu mnogo da uzmem za njega tako da nije na prodaju, a burazer ga voli vise od mene, tako da cu ga verovatno dati njemu pa nek radi sta hoce a sebi cu uzeti mladji auto.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ovo je cista prodaja da se izvuku pare,nema tu koliko bi ja trazio,vec kakva je ponuda na trzistu.

Ovako se prodavalo pre 10 godina,a sad kad iz sobe mozes da razgledas placeve na zapadu ovakav oglas je smesan.

Srecom imaa razne filtere na ovom sajtu pa suzi pretragu samo na tu cifru od 1400e i vidi sta trziste nudi za taj novac i sam ces doci do zakljucka da ta ideja meni vredi toliko nw pije vodu.
 
Tacno sam znao ja cu mog da cenim ko tamica,a neko ce da se upeca pa ce istog da da za mog matorog passata.

Dakle jos jedan razlog da mu izvadis 500e i oteras ga kuci.

Taj auto ce na kraju da bude kljuc za kljuc tj krs za krsa.
 
Ovo je cista prodaja da se izvuku pare,nema tu koliko bi ja trazio,vec kakva je ponuda na trzistu.

Ovako se prodavalo pre 10 godina,a sad kad iz sobe mozes da razgledas placeve na zapadu ovakav oglas je smesan.

Srecom imaa razne filtere na ovom sajtu pa suzi pretragu samo na tu cifru od 1400e i vidi sta trziste nudi za taj novac i sam ces doci do zakljucka da ta ideja meni vredi toliko nw pije vodu.
Ne kažem da vrijedi 1400 to jest puno al dobar golf dvica dizel je kod nas više od 600 eura a ovaj je za dvicu ipak klasa više.Na zapadu nećeš kupovati pasat starog 24 godine.To je ipak auto klasičnog motora mlađe nema osim zastave da je za posla i vuču svega i svačeg.
 
Tacno sam znao ja cu mog da cenim ko tamica,a neko ce da se upeca pa ce istog da da za mog matorog passata.

Dakle jos jedan razlog da mu izvadis 500e i oteras ga kuci.

Taj auto ce na kraju da bude kljuc za kljuc tj krs za krsa.
Druze ne znam u cemu je problem...
Imam kamion, da li cu prodati danas ili za mesec ili za tri meseca totalno mi je svejedno. Ponudio sam coveka kaze "poveliki je, ne odgovara mi".
Ne vidim problem?
Ovaj auto trazim duze vreme, ne mogu da kupim sta bilo pa da idem od majstora do majstora, nemam vremena, ako je auto zaista kao pracka radije cu ga svesno preplatiti 100-200e nego da gubim zivce i da tumaram svaki dan da gledam drugi.
To sto je star 24 godine ni mene bas ne raduje al' sta da se radi.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Pa problem je sto auto nije ni za sta :osmeh: To ti je standardna prica sta god da mu ponudis u zameni on ca da mu nadje manu,te malo te veliko.Dakle tipicno uvaljivanje.

I sam znas da je auto precenjen i jos uvek razmisljas o njemu,ako nu skines cenu za 1000e onda taj prodavac na posmatranje,a ti da castis :osmeh:

Dakle nije ni vredan da se pogleda.
 
Pa problem je sto auto nije ni za sta :osmeh: To ti je standardna prica sta god da mu ponudis u zameni on ca da mu nadje manu,te malo te veliko.Dakle tipicno uvaljivanje.

I sam znas da je auto precenjen i jos uvek razmisljas o njemu,ako nu skines cenu za 1000e onda taj prodavac na posmatranje,a ti da castis :osmeh:

Dakle nije ni vredan da se pogleda.
Druze problem je u tome sto je svaki drugi truo ili je kod trgovca, a od trgovca ne zelim da kupim, oni tek "uvaljuju".
Ja ne kazem da ne izgleda mutno ali rekao bih da je covek ok i da nije neki prevarant.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nije ovde rec dal je neko prevarant :osmeh: vec covek hoce tamica,a da ne plati nista ili da doplati 50e.

Zacrtao je da hoce 75-cu koja se krece tu oko 1500e.

Mada poenta svega je da ove pare nikako ne vredi,vec peca nekog kome ce da se upale usi pa da da tamica za passata :osmeh:

Ako planiras za kes da kupujes ovo preskoci.
 
Deks tek kada prodje neko vreme onda znaš jel čovek trgovac ili ne. Možda se baš pravi nevešt dok ne dodješ.
Ima trgovaca vozilima koji su harali 90 tih i 2000 tih kada se na golfu 2 zaradjivalo posle 3 godine upotrebe.
Opet, ne mogu stati na stranu članu T110, jer teško da ovaj auto vredi 600 evra. Pa koliko onda vredi passat b3?
No ja imam jedno mišljenje, možda i relevantno, mada sam ja vozio b3. Ovi dizel motori nisu najsrećniji, 1,9 dizel u b5 jeste extra, a prve serije 1,9 u b3 i golfu 3 nisu nešto.
No verovatno blizina granice nameće kupovinu dobrog dizela karavana.
 
Ja sam navikao tako da gledam i kad god sam prodavao svoje automobile uvek sam gledao da budu realno procenjeni i cesto su bili medju jeftinijima na oglasima,ali odu za dan-dva.

Jedino kad mi dosadno okacim oglas i precenim ga pa ako ode ode,ako ne nikom nista :osmeh:

Ali ovde je jasno sta je po sredi,pogledaj cene 75-ca na sajtu i shvatices.I na kraju ce neko da se zaletivodeci se logikom evo njemu tamic iz 80 i neke,a ja cu da dobijem passata iz 90 te.
 
Vidiš T110 i ja idem tom logikom, ali danas je tržište polovnih automobila baš zasićeno.
Mislio sam da će auto otići za 10-20 dana, a prodavao se 100 dana. I opet otišao baš za dosta nižu cenu.
No, u pravu si da prodavcu očigledno treba tamić, pa tako i tera vodu na svoju vodenicu u oglasu.
 
Trziste je preplavljeno,nekad pitas dal neko zna nekog ko prodaje cekas nedelju dana samo da dobijes kontakt.Sad za 10 minuta nadjes 10 prodavaca.

I to osecaju i preprodavci,nekad si mogao da zaradis i 500e po autu,danas preprodavci srecni ako imaju 100e

A sa preprodavcima je lako,kupujes samo ako je vlasnik licno nikakva ovlascenja od kuma ili komsije,mada ni to ti nije siguran posao jer ni vlasnicki automobili po automatizmu ne znace odrzavan auto.

Meni samo zapalo za oci da nije iskoristio priliku da proda auto.20 slika je sasvim dovoljno da se auto proda i da izbwgnes razne dokone ljude koji zovu jer im dosadno.

A i slikanje odmah posle puske na perionici,pa i neki trulez da operes dok je mokar ima da sija ko pasije :osmeh:
 
Ja sam do sad zapazio da ti sto slikaju kola po perionicama ili po mraku uvek nekako ispadnu preprodavci. Takodje sam zapazio da ti sto hoce zamenu obicno imaju nesto za sta niko nece da da pare pa se onda menjaju. To je po sistemu ko koga zajebe.
 
Druze problem je u tome sto je svaki drugi truo ili je kod trgovca, a od trgovca ne zelim da kupim, oni tek "uvaljuju".
Ja ne kazem da ne izgleda mutno ali rekao bih da je covek ok i da nije neki prevarant.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

Ja sam dosta vozila kupio od preprodavaca...i u 90 posto slucajeva sam imao srece i ta vozila su ne lepo sluzila bez nekih vecih ulaganja...hocu reci,treba imati i srece u zivotu to sto je neko trgovac ili ne nema veze,polovno je polovno,i nema tu nikakve garancije...neg il se nadjes u nekoj zrgovini ili nikom nista
 
Ocrnste auto a covjek ga nije jos ni vidio...otid ti druze pogledaj auto i procijeni dal tebi pase....toliko godina auto ima da je normalno da je promijenlo par vlasnika
 
Kao sto rekoh, oglas jeste malo mutan ali covek deluje zaista ok, ako budem isao da gledam auto necu kasten ici zbog njega, videcu da svratim jos negde, jos bar 1-2 da pogledam pa od 3 auta valjda ce jedan da valja

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh