Arma Trak

Evo malo i moje inovacije na Armatraku : Led svetlo na stepenicama koje radi kad se otvore vrata i kutija za alat.
Svaka čast kolega, zanimljiva rešenja.
 
@mikulaš
U svaka cast, ovo je odlicno, a primenljivo i na druga traktore

@bojcetic
Bojane, zato sam i napisao da samo ugradis slavinu na crevo, kada je zavrnes nema cirkulacije tecnosti ka grejacu i stvar resena najveci deo godine.
U periodu kada je grejanje potrebno odskrines malo slavinu, a na komandama klime se boris sa podesavanjem
 
Mikulaš treba mu toliki alat?Tu može za komplet generalnu da se ubaci.
Matiću nije to samo alat za traktor :) . Ja takve kutije za alat imam napravljene na svim mojim traktorima, jel nevolim ništa da držim razbacano po kabini, u tu kutiju stavljam osim alata koji treba i za priključne mašine i piće i hranu ...
 
Jel nabacuje vodu ili prašinu unutar kutije za alat, pošto je baš između prednjeg i zadnjeg točka?
 
За колегу микулаш супер је кутија, само ми се чини овако са слике да није то малко ниско постављено,мислим да не закачиш у вагашу или томе сл. на терену
 
Ajde stavi još koju sliku. Malo su i mutne. Lepa ideja!
Imam samo ove slike što imam u mobilnom, slikaću pa ću ti sutra poslati .
.
Evo još jedne kutije nameštene na Armatraku, u ovu stane semenski kukuruz za celodnevnu setvu :)
 
Poslednja izmena:
За колегу микулаш супер је кутија, само ми се чини овако са слике да није то малко ниско постављено,мислим да не закачиш у вагашу или томе сл. на терену
Nije nisko , na istoj je visini gde su bile i stepenice.
 
Uradjen prvi servis na Armi 704 zamena ulja u motoru 10 l,ulje u prednjem trapu 7 l, i dosuto ulje u hidraulik 5 l zbog zamene filtera hidraulike ,svi filteri zamenjeni ,ulja su Шел ,sve ukupno 33360 din
 
Da li mi moze neko reci kako da smanjim brzinu dizanja i spustanja poluga?Da li postoji ventil za regulaciju protoka ulja i gde jer mi jako brzo spusta sejalicu da ne kazem Tresne.Bojim se da mi ne popadaju semena sa ploca prilikom sejanja?
 
854 je njegova. Mi nemamo EHR. Zovi servisere, kod mene pusta polako cak i setvospremac od 750-800kg.
 
Reseno,pored sedista ima prozorce koje se otvara i dole ima dva leptira na taj do tocka moze da se smanji protok navija se kao sraf,levi na slici...mozda nekom zatreba
3929c3564caa3695ccbd3a318b808c83.jpg
e6b1c9ff3dea9c0e170a7406fcc8b32b.jpg
d300c054953f3dcb82b673350cfce9b7.jpg
26f70aa9e9a065097d54f6316ed0cb4c.jpg


Послато са ZTE BLADE A0622 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh